Eerste trailer voor Joseph Gordon-Levitts 'Don Jon' (aanrader)
De acteur (Inception, The Dark Knight Rises) lijkt zich achter de camera ook prima op zijn gemak te voelen.

Smith jr. naar Earth Stood Still

Geplaatst door FOTV op 15-01-2008 13:11 - Bron: The Hollywood Reporter

Smith jr. naar Earth Stood StillJaden Smith, de zoon van Jada Pinkett en Will Smith, is toegevoegd aan de cast van de remake van The Day The Earth Stood Still uit 1951. In de scifi-klassieker komt de mensachtige alien Klaatu met een enorme robot naar de Aarde om de mensheid te waarschuwen in vrede te leven omdat ze anders vernietigd zullen worden.

Jaden speelt de zoon van wetenschapper Helen Benson (Jennifer Connelly) en maakt als eerste contact met Klaatu (Keanu Reeves). De film, met ook nog rollen voor Kathy Bates en Jon Hamm, wordt geregiseerd door Scott Derickson (The Exorcism of Emily Rose) en verschijnt in 2009.

© FilmTotaal 2013

Reacties (5)

15-01-2008 14:36
Gelukkig vaart hij niet meer op het succes van zijn vader en moeder...
15-01-2008 16:08
Redelijk goede casting, we zullen zien waartoe het leidt.
15-01-2008 19:29
Captain Malcolm Reynolds schreef:
Redelijk goede casting, we zullen zien waartoe het leidt.


...., want Smith Jr. lijkt erg op Jennifer Connelly?
15-01-2008 19:39
sazzterix schreef:
...., want Smith Jr. lijkt erg op Jennifer Connelly?


interracial couple anyone?
15-01-2008 21:06
Keanu Reeves als robot zelf had ook nog gekund. Die man kan nog geen deuk in een pakje boter acteren. Sorry, ben allergisch voor mister Reeves.

Bovendien is mijn vertrouwen in remakes van klassieke scifi behoorlijk geschaad door de Grote Regisseur zelf. Als Spielberg War of the Worlds al afraffelt, hoe moet het dan met mindere goden?

Met (of zonder, eerlijk gezegd) uw welnemen ga ik deze film overslaan.

Laatste Filmnieuws