Laatste Filmnieuws

Transformers 3: minder actie en meer emotie

Geplaatst door Sam op 03-11-2009 17:43 - Bron: Cinematical

Transformers 3: minder actie en meer emotieOndanks het financiële succes van Transformers 2: Revenge of the Fallen werd de film door critici e.d. zeer matig tot slecht onthaald. Menigeen zal het dan ook als goed nieuws ervaren dat regisseur Michael Bay bekend heeft gemaakt een andere kant op te willen gaan met deel 3... of toch niet?

Bay geeft in een interview duidelijkheid over de nieuwe weg die hij in wil slaan: 'Transformers 3 kan niet groter worden dan Transformers 2: Revenge of the Fallen, ik moet een manier vinden om zijwaards te gaan. We zullen dieper ingaan op de personages van de robots. Deel 2 was heel groots en zo, deel 3 hoeft niet zo groots te zijn.'

'We kunnen de film donkerder maken, de film wordt in ieder geval veel emotioneler en zal niet alleen om actie, actie en nog eens actie draaien', aldus Bay. 'Paramount zet nu veel druk op me om snel aan de film te beginnen, maar ik doe het liever rustig aan en neem mijn tijd om tot een goed scenario te komen.'

Paramount wil Transformers 3 in 2011 uitbrengen. Er is vanzelfsprekend nog geen release datum bekend.

© FilmTotaal 2009 | Filminformatie | Nieuwsoverzicht | Stem:  

Reacties (24)

03-11-2009 18:10
Meer emotie: wat een gek idee. Alles waar een Transformers-film om draait is toch actie.
03-11-2009 18:13
Ach nee toch! Vond de laatste deel genoeg romantiek bevatten. Doe mij maar meer actie en spektakel.
03-11-2009 18:18
'We kunnen de film donkerder maken, de film wordt in ieder geval veel emotioneler en zal niet alleen om actie, actie en nog eens actie draaien', aldus Bay. 'Paramount zet nu veel druk op me om snel aan de film te beginnen, maar ik doe het liever rustig aan en neem mijn tijd om tot een goed scenario te komen.'



Hadden ze dat niet vanaf het begin kunnen doen...

Zit echt niet te wachten op Huilende Autobots of een Decepticon die een Zwanedans doet
Had ze ook gewoon 16-18+ Rating gegeven. Ja Ja ik snap ook wel dat ze er bakken met geld aan willen verdienen en dat de doelgroep 8 jaar is,Die was ik ook eens. Laat ook maar. doe er toch niks meer aan :I
03-11-2009 18:18
benjamin schreef:
Meer emotie: wat een gek idee. Alles waar een Transformers-film om draait is toch actie.


Whehe, Bay heeft dan ook de ballen verstand van een goed script schrijven. Wel van wat stoer en gaaf is *kuch*, helaas is dat net genoeg om een coca cola zero reclame mee te vullen.
Emotie, whaha, ja DAAR ontbrak het aan, volste vertrouwen nu in deel 3 :')
03-11-2009 18:20
"maar ik doe het liever rustig aan en neem mijn tijd om tot een goed scenario te komen"

Goh dat is ook nieuw
03-11-2009 18:40
van mij hoeft ie zelfs niet te komen
03-11-2009 19:32
IronHide en Arcee liefdes drama!

Ben echt heel erg benieuwd naar het derde deel in de tien-films-tellende-Transformers-reeks.
03-11-2009 20:02
Michael Bay en emotie zijn 2 zaken die echt niet samengaan. Ik vond de "emotie" in Pearl Harbor al om van te walgen. Die was echt een smet op die film. Die geweldig spectaculaire aanval werd haast echt tenietgedaan door die love-story
Laat MB dit PLEASE niet in een Transformers film doen....
03-11-2009 20:24
laat ze van mij part een film maken over een internationaal conflict tussen de vs, russen, china, autobots en decepticons. Als er maar genoeg actie inzit. Voor emoties ga ik wel naar the notebook.
03-11-2009 20:46
Wat een onzin! In een film als Transformers draait het juist om de actie. Er hoeft geen emotie in of een diepgaand verhaal. Als je hiervoor naar de bios gaat dan moet de actie gewoon van het doek knallen!. Stoute MB!
03-11-2009 20:57
Schoenmaker blijf bij je leest, Michael Bay. Hij is goed in groots opgezette actiescènes, daarom kijk ik zijn films. Daarnaast vind ik het idee van een extreem serieuze dramafilm over een stel vechtende robots gewoon belachelijk. Hier zit niemand op te wachten.
03-11-2009 22:21
Even serieus, jullie doen gelijk alsof er een boel robotchicks komen waar de Autobots verliefd op worden, waarna de Decepticons ze ontvoerd.

Grote kans dat het zal gaan over de achtergrond van de Autobots en hun oorlog op Cybertron. Waar de oorlog om ging, waarom Megatron zijn broer verraadde. Dat klinkt interessant en er is veel ruimte voor emoties vanuit Alien-robot perspectief.
03-11-2009 23:48
Lord Voldemort schreef:
Even serieus, jullie doen gelijk alsof er een boel robotchicks komen waar de Autobots verliefd op worden, waarna de Decepticons ze ontvoerd.

Grote kans dat het zal gaan over de achtergrond van de Autobots en hun oorlog op Cybertron. Waar de oorlog om ging, waarom Megatron zijn broer verraadde. Dat klinkt interessant en er is veel ruimte voor emoties vanuit Alien-robot perspectief.


Megatron z'n broer... zeg me aub dat je niet een van die mensen bent die denkt dat Optimus de broer van Megatron is... Ja, Optimus zegt op het einde van film 1: 'You left me no choice, brother...' Maar het is toch overduidelijk dat hij niet z'n echte broer is, maar dat ze vroeger voor de oorlog een sterke band hadden... of toch iets in die richting.
03-11-2009 23:58
Okee, even een paar reacties op dit bericht:

1. Altijd leuk om te zien dat, als er ook maar IETS gepost word over bay, iedereen meteen aanrukt om te commenten!

2. Ook leuk om te zien dat iedereen eerst liep te zeiken dat het alleen maar actie was, en nu wil iedereen juist actie.

3. Wie weet waar dit op uitdraait. Een typisch gevalletje we-zien-het-wel.
04-11-2009 00:22
Iedereen denkt idd dat er opeens een compleet titanic drama voorbij zal komen varen. Meer emotie zal in de ogen van Bay waarschijnlijk betekenen dat de tieten van Megan Fox een paar minuten langer in beeld zullen zijn.
04-11-2009 01:31
Transformers = robots en geile wijven, sjonnie.
Emotie? Ben je mal
04-11-2009 08:59
Nou ze moeten in ieder geval niet meer zoveel nieuwe robots introduceren. En die seksistische grappen hoorden meer in een andere film thuis. Ook het verhaal zelf moet beter.
Aktie mag dan wel weer volop. Dat is juist waarom je ervoor naar de bios gaat. Maar ik hoef in ieder geval geen ellenlange emotionele scenes te zien met laat ik maar even Megan Fox noemen. Ze is daarentegen wel leuk om te zien.
04-11-2009 09:02
Een goed scenario?

Makkelijk: een slechterik wil de aarde verpesten of een oud geheim wapen hebben om de goeie te verslaan. Vervolgens achtervolgingen, robots die elkaar de hersens inslaan. OP die weer allerlei oude wijsheden verkondigt en de mensen die hinderlijk in de weg lopen en dingen doen die niks met het plot te maken hebben. Vervolgens sloopt OP een paar slechterikken en the end.

Maar toch ga zal ik gaan kijken want ergens diep in mij vindt het kind de transformers films geweldig leuk om te zien.
04-11-2009 09:45
Die meer emotie die bay bedoelt kan ook duiden op het feit dat het de laatste is toch? Misschien gaan er een paar castmembers dood, misschien word het een emotionele, laatste battle tussen Prime en Megatron..

Ik hoop dat ze het kleinschalig houden qua bots, misschien zelfs niet eens op aarde.. but who knows..


Ik baal wel dat Orci & Kurtzman weggaan en dat die andere gozer ( die verantwoordelijk was voor de humor in deel 2 ) nu het hele script gaat schrijven :S...
04-11-2009 10:14
Laat hem eerst maar eens actie beheersen.
04-11-2009 10:26
Deel 1 vond ik geweldig, deel 2 heb ik afgezet. Slechte humor en slechte actie. Meer emotie lijkt me goed.
04-11-2009 12:40
a nee e dat betekent niet veel goed zeg de 2 delen waren tot nu toe voor mij heel goed maar dit kan nu veranderen
04-11-2009 18:25
ja mee eens echt waar dat zou de film veel beter maken dan deel 1 en 2
want in de 2e deel kon je de gevechten nauwelijks volgen
04-11-2009 19:30
Emotie? nog meer wapperende amerikaanse vlaggen zeker?