Quicksilver naast 'The Avengers 2' ook in 'X-Men: Days of Future Past' te zien
Joss Whedon krabt momenteel waarschijnlijk hard aan zijn hoofd.

Nieuwe Kick-Ass trailer (aanrader)

Geplaatst door Bram op 19-02-2010 13:18 - Bron: YouTube

Nieuwe Kick-Ass trailer (aanrader)Vanaf 15 april draait de wannabe-superheldenfilm Kick-Ass in de bioscoop In deze keiharde superheldenfilm is Dave Lizewski (Aaron Johnson) een high-school student en fan van stripboeken. Op een dag besluit hij dat hij een superheld wil worden, net als in één van zijn stripboeken. Probleem is echter, dat hij geen superkrachten heeft.

Hieronder zie je een nieuwe Red Band trailer van de film van regisseur Matthew Vaughn (bekend van Stardust, 2007). Veelbelovend.

© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (8)

19-02-2010 13:33
Nice! Ik kijk hier wel naar uit.

Ik vind het stukje over the signal leuk; bij Batman is het natuurlijk een vleermuis, maar hier wordt gesproken over; "the shape of a giant cock"
19-02-2010 13:42
Ja, dat word er 1 om te zien in de bios ^^
19-02-2010 13:47


Geen zin om te onderbouwen...... gewoon:
19-02-2010 14:07
Jammer dat je nu de halve film alweer kent. Maar het lijkt me errug leuk
19-02-2010 14:40
Haha kijk hier zo naar uit! Tof stuk in de Empire van deze maand. Definitely going to Kick some Asses.
19-02-2010 17:31
Ziet er wel leuk uit, maar vind het niet geweldig.
19-02-2010 19:17
jeetje ik ga er zeker wel naartoe en het is gewoon echt zoals er in de trailer word gezegd F..k..g awsome

je kan al weten wat er met kick ass gebeurt want de andere zoals hitt girl zijn snel sterk ,maar hij niet dus ik verwacht dat hij op het einde toch nog een verassings aanval vertoning laat zien

ik ruik al een sequal
20-02-2010 13:39
Net de (tot nu toe alle) 8 comics van Kick-Ass gelezen. Tip: Doe dat zelf niet, als je niet van spoilers houdt (I'm looking at you, trailer bashers).

Kan niet wachten. Was trouwens ook wel stoer dat in die Empire-special de regisseur Chris Mintz-Plasse te kakken zet, door te zeggen dat zijn M-symbool gewoon voor McLovin staat. HA!

Laatste Filmnieuws