Scarlet Witch en Quicksilver inderdaad in 'The Avengers 2'
Daarnaast gelooft Joss Whedon dat Iron Man terugkeert.

Nieuwe spot van The Last Airbender

Geplaatst door Bram op 21-02-2010 14:36 - Bron: YouTube

Nieuwe spot van The Last AirbenderNa de indrukwekkende trailer van The Last Airbender van regisseur M. Night Shyamalan, kan je hieronder kijken naar een vliegensvlugge tv spot die werd uitgezonden tijdens de Olympische winterspelen. Shyamalan lijkt met deze avonturen-/fantasyfilm vol CGI revanche te gaan nemen na het flink bekritiseerde The Happening (2008).

In The Last Airbender beheersen verschillende stammen één van de vier elementen: water, aarde, lucht en vuur. Het personage Avatar is de enige die ze alle vier kan beheersen. Als deze na een aanslag door de vuurnatie verdwijnt, ontstaat er chaos. Zo'n 100 jaar later wordt de nieuwe Avater gevonden die de rust en vrede moet herstellen.

The Last Airbender gaat 22 juli 2010 in Nederland in première.

© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (13)

21-02-2010 15:04
Woei, ik krijg steeds meer zin in Avatar.
En jeej voor Appa!
21-02-2010 15:21
Ziet er leuk uit maar kan me steeds nog niet overtuigen... Het verhaal is belabberd en avatar sprak me nooit aan...
21-02-2010 16:38
Ziet er best goed uit. Ben eindelijk al van in het begin aardig overtuigd van de film. Ja deze ga ik zeker gaan kijken in de cinema.
21-02-2010 18:27
Ik word hier niet echt enhousiaster van.. En dat deed de supbowl spot wel!!! Maar: ik ga deze wel zien in de bios
21-02-2010 18:44
Net Signs gezien... Enkel Lady in the Water van deze regisseur vond ik goed... Heb m'n bedenkingen bij deze film...
21-02-2010 19:10
LG DIRECTD schreef:
Net Signs gezien... Enkel Lady in the Water van deze regisseur vond ik goed... Heb m'n bedenkingen bij deze film...


Lady in the Water vind ik ook geniaal. Vergeet ook niet dat hij verantwoordelijk is voor The Sixth Sense.
21-02-2010 19:25
Noemt dit dan een vorm van eerherstel? Eerst werd hij op handen gedragen en nu is hij zo ver gezakt (dankzij draken als Lady In The Water en The Happening) dat hij dure blockbusters moet maken die eigenlijk iedereen kan regisseren.
21-02-2010 22:22
Deze speler werkt niet op macintosh
21-02-2010 22:49
LG DIRECTD schreef:
Deze speler werkt niet op macintosh

Ik heb een Mac en bij mij werkt het. Welk OS(versienummer)/browser gebruik je?
22-02-2010 08:48
LG DIRECTD schreef:
Net Signs gezien... Enkel Lady in the Water van deze regisseur vond ik goed... Heb m'n bedenkingen bij deze film...


Ik vind The Sixth Sense, Unbreakable en Signs juist erg goed.
The Village enigszins voorspelbaar maar absoluut niet slecht en Lady In The Water was eigenlijk de eerste film van Shyamalan waarbij ik me erg teleurgesteld voelde. Maar dat was toen de film in de bios draaide, waarschijnlijk moet ik de film nu nog eens kijken.
Over The Happening wil ik het niet hebben dat heeft me 2 uur van mijn leven gekost welke ik nooit meer terugkrijg.

Maar met The Last Airbender gaat Shyamalan wel een hele andere kant op, volgens mij de eerst keer dat hij het verhaal niet zelf heeft verzonnen en bevondien ziet de trailer er erg indrukwekkend uit. We wachten het even af.
22-02-2010 10:25
laat maar komen die film. ziet er goed uit!
22-02-2010 22:54
timdekw schreef:
Ik vind The Sixth Sense, Unbreakable en Signs juist erg goed.
The Village enigszins voorspelbaar maar absoluut niet slecht en Lady In The Water was eigenlijk de eerste film van Shyamalan waarbij ik me erg teleurgesteld voelde.
Vind ik ook, behalve The Sixth Sense vond ik wat minder en Lady i/t Water vond ik redelijk leuk.

Maar hier kijk ook halsreikend naar uit, ziet er goed uit1
23-02-2010 22:24
Lord Voldemort schreef:
Woei, ik krijg steeds meer zin in Avatar.
En jeej voor Appa!


je bedoeld jip jip voor appa!

ik verheug me op deze film
heb de hele serie gezien toen die net uit kwam


ik hoop niet dat ze mijn verwachtingen puntje puntje doen!

Laatste Filmnieuws