Meer duidelijk over de personages uit 'Transformers 4'
Onder meer de namen van Mark Wahlbergs personage en Kelsey Grammers villain zijn bekend.

Nieuwe trailer The Last Airbender

Geplaatst door Arman op 25-03-2010 13:55 - Bron: /Film

Nieuwe trailer The Last AirbenderVandaag is een nieuwe trailer vrijgegeven van de nieuwe film van M. Night Syamalan (The Sixth Sense, Unbreakable). The Last Airbender is gebaseerd op de razend populaire tv-serie die een aantal jaren liep op Nickelodeon. De film was origineel Avatar getiteld, maar moest de naam veranderen aangezien het copyright op die titel al bij James Cameron lag.

The Last Airbender gaat over een mystieke wereld waarin verschillende stammen leven die één van de vier elementen beheersen: water, aarde, lucht en vuur. Het personage Avatar is de enige die ze alle vier kan beheersen. Als deze na een aanslag door de vuurnatie verdwijnt, ontstaat er chaos. Zo'n 100 jaar later wordt de nieuwe Avater gevonden die de rust en vrede moet herstellen.

De film gaat op 22 juli van dit jaar in Nederland in premiere.

© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (16)

25-03-2010 14:07
Ik dacht bij de trailer van The Village dat we weer een echte Shyamalan kregen en dat viel al enigszins tegen (hoewel het zeker geen slechte film is, maar ik had andere verwachtingen). Bij de trailer van Lady in the Water dacht ik: Dat komt wel weer goed, viel ZEER tegen en over The Happening hoef ik denk niks meer te zeggen. De trailer beloofde wederom een goeie film, maar ALWEER zat ik ernaast (en hoe!)

Maar ik denk toch echt, dat deze film wel een succes gaat worden (zowel qua opbrengst als kwalitatief) ook omdat het een heel ander genre is dan Shyamalan's vorige films.
25-03-2010 14:33
M Night Shamalamadingdong (iemand dat interview gezien met Tarantino? :-)
25-03-2010 16:17
tomac schreef:
M Night Shamalamadingdong


Haha, noem ik hem ook al tijd

Gaat ie nu trouwens alle drie seizoenen in één film proppen? En owhee als M. Night Shamalamadingdong de humor is vergeten!
25-03-2010 19:10
Fantasische trailer, alleen een paar dingen.
Ik wil de gekke vrolijke Aang zien.
Ik vind zijn stem niet echt passen bij het "I don't deserve their praise", maar dat geeft niet.
En... Katara is sexy!
25-03-2010 19:46
Leuke trailer hoor, maar nog steeds geen Appa!!!
Die zie ik dus in de bioscoop pas
25-03-2010 20:30
Nihilis schreef:
Gaat ie nu trouwens alle drie seizoenen in één film proppen?


Ik heb ergens gelezen, dat het alleen om het eerste boek gaat. Maar bindt me er niet op vast.
25-03-2010 21:32
De voorgaande trailers waren ook niet slecht. Maar zagen er zeker niet uit als een definitieve effectieve trailer. Deze daarentegen wel. En ja hij is prima in elkaar gestoken. Een beetje standaard maar goed. Deze ga ik toch zeker een keer bekijken.
25-03-2010 22:57
Deze trailer staat al een aantal weken op internet.

Verder vind ik de stem van Aang niet passen, maarja welke verfilming van een boek/serie is perfect?
25-03-2010 23:31
Timo088 schreef:
Deze trailer staat al een aantal weken op internet.
Ja klopt inderdaad, hoezo vandaag
Ik heb deze 2 weken geleden gezien. Ziet er goed uit.

Als Cameron copyright heeft op de naam Avatar, waarom heet de cartoon dan wel Avatar?
25-03-2010 23:58
Het is een iets andere trailer; er zijn wat kleine wijzigingen doorgevoerd.
26-03-2010 00:43
Awesome trailer.

Alleen ik mis een vleugje humor, Appa en Momo.
26-03-2010 01:48
vanaf nu spreekt de film me aan maar ik wil verder geen nieuwe beelden meer zien of ik ga telergesteld zijn!
26-03-2010 02:08
Steve-O schreef:
Leuke trailer hoor, maar nog steeds geen Appa!!!
Die zie ik dus in de bioscoop pas


Appa zit in de teaser, in het shot met het brandende dorp. Kijk naar de linkerbovenhoek.
26-03-2010 07:57
Lord Voldemort schreef:
Appa zit in de teaser, in het shot met het brandende dorp. Kijk naar de linkerbovenhoek.

Jaaa dat weet ik, maar nog een seconde extra wilde ze er zeker niet bijdoen..
26-03-2010 10:24
Vrolijk? Ik hoop juist dat het wat serieuzer wordt. Niet dat hij alleen maar ernstige gezichten trekt alsof ie aan het poepen is, maar dat hij gewoon een mens is. Niet zulke slapstick uit de tekenfilm. Het verhaal is namelijk groots en dreigend. Slapstickhumor prikt die dreiging lek waardoor de lucht er drastisch snel uitloopt. Humor kan wel en sterker nog, zal er ook in moeten om de film niet te laten verdrinken in teveel spektakel, maar mijn punt is de humor heel anders te benaderen dan in de tekenfilms het geval was.
26-03-2010 18:12
owee als sokka niet grappig is
en als aang een kut stem heeft dan moet ik maar alle
scenes van aang muten......en de ondertiteling maar lezen.

Laatste Filmnieuws