American Psycho krijgt remake
Volgens Variety werkt Lionsgate aan een nieuwe verfilming van het boek American Psycho van Bret Easton Ellis. De filmmaatschappij heeft scenarioschrijver Noble Jones, second-unit regisseur bij The Social Network (2010), de opdracht gegeven om het script op te leveren. Ruim 10 jaar geleden verscheen eerder een film gebaseerd op het controversiële boek over een seriemoordenaar.
In American Psycho (2000) van regisseur Mary Harron speelde Christian Bale de rol van de redelijk gestoorde moordenaar Patrick Bateman. De film scoort 88% op RT, staat op een 7,5 op de IMDb en een 7,7 op FT. Aan de wereldwijde box office leverde de geliefde horrorfilm/thriller zo'n $34,3 miljoen op bij een budget van $7 miljoen. Check hieronder de trailer:
Synopsis: Patrick Bateman is een knappe, hooggeschoolde Wall Street-beursmakelaar met een fatale tekortkoming: hij kan niet stoppen mensen op een gruwelijke manier om te brengen. Patrick Bateman leeft in een moreel lege wereld, een wereld waarin kledij meer belang heeft dan de menselijke huid, waarin objecten meer waarde hebben dan beenderen en waarin de ziel enkel gevonden kan worden door middel van messen, bijlen en boren. Overdag verdient Bateman een fortuin en zijn nachten brengt hij door op een ononvatbare manier. Hij is 26 jaar oud en leeft zijn eigen Amerikaanse droom...
© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht
- 12-08-2011: Eerste blik op The Moth Diaries
- 23-05-2010: Bret Easton Ellis over The Golden Suicides
- 28-02-2009: The Informers trailer
- 29-04-2004: Nogmaals American Psycho
Reacties (37)
Jongens, wie kan de volgende remake raden?
Het is al erg genoeg dat Bale niet minstens een oscar nominatie kreeg voor een geweldige acteer prestatie.
Dit is een classic, laat hollywood er in godsnaam vanaf blijven!
Waarschijnlek gaan ze ook nog proberen om de financieele crisis een onderdeel van de film te maken.
Een remake met Bale is geen probleem.., maar als er iemand anders is die hem vervangt.. vergeet het maar.
Jongens, wie kan de volgende remake raden?
Waarschijnlijk een jaren '80 of '90 film die uberhaupt geen remake nodig heeft, maar wel door bekendheid geld in het laatje zal brengen. Iets in de trand van 'Trading places' (overigens wel een aardige film) of 'Look who's talking'.
Ergste horror zou trouwens zijn dat binnen een paar jaar mensen de huidige versie vergeten zijn en alleen nog maar die remake zou overblijven. The horror, the horror.
Ik ga voor een vijfde deel van Lethal Weapon, met een zeer oude Murtaugh
Het is al erg genoeg dat Bale niet minstens een oscar nominatie kreeg voor een geweldige acteer prestatie.
Dit is een classic, laat hollywood er in godsnaam vanaf blijven!
heb je het dan alleen over deze film of?...
Want hij heeft al een oscar gewonnen en een golden globe
Ik had `m veeeel heftiger verwacht. (in het boek gebeuren echt hele heftige dingen die niet in de film zitten).
Pas toen ik had geaccepteerd dat het geweld teruggedraaid was in de film kon ik `m waarderen voor wat het is, en vind het nu idd een hele goeie film.
Maar ik zou best nog wel een (lekker wrede) vertolking van dat boek willen zien.
Zolang hollywood zulke films blijft remaken ga ik ze wel downloaden. Ik betaal wel geld voor een kaartje of een BR zodra ze iets maken wat niet een remake is
Want hij heeft al een oscar gewonnen en een golden globe
Uiteraard voor deze film, ruim 10 jaar voordat hij, verdiend, een oscar kreeg voor beste bijrol in the fighter.
Voor american psycho had hij minstens een nominatie voor beste acteur moeten krijgen.
Zelfde dat dicaprio genomineerd had moeten worden voor Shutter Island, ook zo'n film waar de oscars volledig aan voorbij zijn gegaan omdat het geen voorgekauwde hollywood dramas zijn.
Het is al erg genoeg dat Bale niet minstens een oscar nominatie kreeg voor een geweldige acteer prestatie.
Dit is een classic, laat hollywood er in godsnaam vanaf blijven!
Amen, Bale is daar niet te overtreffen.
Ik ga voor een vijfde deel van Lethal Weapon, met een zeer oude Murtaugh
Dat zou dan geen remake maar een vervolg zijn......
(de openingsscene in de badkamer en de visitekaartjes scene alleen al bezorgen me kippenvel)
Volgende remake zal wel The Breakfast Club of The Shawshank Redemption worden... Ben benieuwd hoeveel lager ze kunnen zinken en op welk moment we een remake van een pas 5 jaar oude film krijgen.
Het enige wat we kunnen doen is er massaal niet naar toe gaan ben ik bang.
Slechter kan het niet worden...
Ow die heb ik ook!!!! Lachwekkend slecht
Laat ze daar maar een remake van maken.
Ik zou zeggen, kijk maar in de topics over de remakes Scarface en (in mindere mate) van The Thing. Daar zijn mensen ook al vergeten dat de films die zij kennen remakes waren, maar wordt de nieuwe versie bij voorbaat al afgeschreven omdat het een remake is.
En ik zie niemand die er een probleem van maakt dat er een Hobbit-film komt, terwijl er al eens een gemaakt is, of die het tien jaar geleden erg vond dat er weer een Lord Of The Rings film kwam.
Zelf boeit het me niet zo. Sowieso is er van die American Psycho-film met Bale niks blijven hangen, het boek daarentegen vond ik geweldig.
Slechter kan het niet worden...
Haha, ik wist niet eens dat die bestond, even snel de trailer gekeken, wat een rommel zeg, mila kunis daalt weer een paar puntjes.
Jongens, wie kan de volgende remake raden?
The wizard of oz door Tim Burton met Johnny depp als Scarecrow.
The Thing heb ik geen enkele versie van gezien dus daar kan ik niet over oordelen maar Scarface vind ik niet echt te vergelijken. Tussen het orgineel (uit 1932) en de remake uit 1983 zit iets meer als 50 jaar. Dan heb ik daar toch een stuk minder moeite mee. Tussen de film uit 1983 en een eventuele nieuwe versie zit weliswaar dadelijk ook al 30 jaar (op zich een mooie tijdspanne om aan een remake te denken) maar die film is zo iconisch geworden dat ik me afvraag of het verstandig is om daar iets mee te willen.
Deze remake van American Psycho (imo ook een iconische film maar dat ter zijde) echter komt al na iets meer als 10 jaar. Dat vind ik persoonlijk dus veel te kort tenzij het orgineel echt heel slecht qua qualiteit is.
Wat betrefd de Lord of the Rings remake. Daar zat 23 jaar tussen en dat is op zichzelf staand inderdaad wat aan de korte kant imo om een remake te rechtvaardigen. Ik heb echter het orgineel gezien (ook weer een TEKENFILM) en kan je vertellen dat je daar echt niets aan mist. Zeer slecht.
Ga anders iets nieuws verzinnen inplaats van al die goede films remaken. Je gaat Casablanca toch ook niet remaken alleen omdat het oud en zwart wit is. Niemand neemt toch die nieuwe American Psycho serieus.
Jongens, wie kan de volgende remake raden?
Er zou inderdaad iets van een poule ofzo voor moeten zijn
Maar in een nieuwe versie van A Clockwork Orange zal het hoofdpersonage waarschijnlijk gewoon leren dat geweld slecht is of zoiets.
Als de remake beter is, dan is dat niet erg, maar dat lijkt mij ook erg sterk.
Er zijn redelijke argumenten te bedenken om remake te maken. Een niet-Engelstalige film toegankelijker maken voor een breed publiek. Een film maken die toendertijd niet mogelijk was door de stand van de techniek of budget. Om Jar Jar Binks eruit te snijden. Als eerbetoon. Maar een remake van American Psycho??? Daar kan toch alleen maar kan toch alleen maar commerciële reden. Maak dan het vervolg van The Golden Compass ofzo!
Leuk weetje: het laatste hoofdstuk van A Clockwork Orange, waarin de hoofdpersoon dus inziet dat geweld slecht is, werd oorspronkelijk geschrapt uit de Amerikaanse editie. Omdat de uitgever meende dat het Amerikaanse publiek zo'n einde niet zou accepteren.
Maar er bestaat wel veel controverse over dat laatste hoofdstuk in het boek en persoonlijk vind ik het beter zo. Heb het boek wel niet gelezen, maar het lijkt mij zo'n 'happy end' en dan vond ik het einde van Kubrick toch een pak sterker. En zelfs als het geen flauw 'happy end' is in het boek, is de kans meer dan bestaande dat Hollywood er wel eentje van maakt.
Jongens, wie kan de volgende remake raden?
Citizen Kane natuurlijk
Die film is hardstikke goed in elkaar gezet.
Kijk als een film niet lekker uit de verf komt (zoals bij comic-verfilmingen nogal eens gebeurd, dan snap ik het nog wel...)
Ze gaan toch ook The Godfather niet lopen remaken... :S
![Dag 6 in Cannes [blog]](images/newscontent/ajg92xwc3bod_85.jpg)



















![Dag 5 in Cannes [blog]](images/newscontent/g204aqu374au_85.jpg)




