De Coen Brothers kiezen voor Tron: Legacy ster Garrett Hedlund
Gezien het feit dat de live-action versie van Akira nog wel even op zich laat wachten, heeft hoofdrolspeler Garrett Hedlund (Tron: Legacy) wat tijd over voor andere projecten. Nu komt hem iets heel erg moois aanwaaien, namelijk een rol in de nieuwste van de Coen Brothers: Inside Llewyn Davis.
Variety bericht dat Hedlunds muzikale sequenties in de film Country Strong de Coens over de streep hebben getrokken. Inside Llewyn Davis is gebaseerd op het boek The Mayor of MacDougal Street van volkszanger Dave van Ronk, waarin hij zijn belevenissen uit de jaren zestig beschrijft.
De film, die zich afspeelt in de folk scene van de New Yorkse hippiewijk Greenwich Village in de jaren zestig, volgt het verhaal van de fictieve muzikant uit de titel. De film wordt geen zuivere biopic over de bekende New Yorkse gitarist en volkszanger Dave Van Ronk, maar eerder een gefictionaliseerde versie geïnspireerd op het leven van de artiest. De titelrol is voor de aanstormende Oscar Isaac.
Verdere rollen zijn er voor Carey Mulligan, Justin Timberlake en John Goodman. De film moet in 2013 uitkomen.
© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht
- 17-02-2012: Eerste foto's Inside Llewyn Davis
- 31-10-2011: De Coen Brothers willen Justin Timberlake
- 21-10-2011: Carey Mulligan in nieuwe film Coen Brothers
- 17-10-2011: De Coen Brothers vinden hun nieuwe hoofdrolspeler
- 31-08-2011: Titel nieuwe film Coen Brothers bekend
Reacties (4)
Edit: o nee, ik hoop nog steeds op een film van jesus... Beter wordt t dan een superheldencomedy van de Coens..
Meer en meer films gebaseerd op andermans ideeën.






![Dag 5 in Cannes [blog]](images/newscontent/g204aqu374au_85.jpg)




![Dag 4 in Cannes [blog]](images/newscontent/we6jzysnblyh_85.jpg)







![Dag 3 in Cannes [blog]](images/newscontent/1zm2wsfgrdu4_85.jpg)




