Nieuwe trailer Pixar's Brave
Hieronder zie je een nieuwe trailer van Pixar's Brave. Meer dan een trailer, is het eigenlijk een lange clip uit de film, maar Disney zet het wel in de markt als trailer. Brave wordt geregisseerd door Mark Andrews en er zijn stemmen weggelegd voor onder andere Kelly MacDonald en Emma Thompson. De film draait vanaf 2 augustus in de Nederlandse bioscopen.
Merida is een gepassioneerde dame met koninklijke ouders, die niets liever wil dan een geweldige boogschutter worden. Wanneer Merida tijdens een meningverschil met haar moeder een roekeloze beslissing neemt, brengt ze het koninkrijk van haar vader en het leven van haar moeder in groot gevaar. Merida doet er alles aan om dit alles terug te draaien en krijgt daarbij te maken met onvoorspelbare natuurkrachten, magie en een duistere, eeuwenoude vloek.
© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht
- 04-11-2012: 21 animatiefilms dingen mee voor Oscar Beste Animatiefilm
- 01-11-2012: Blu-Ray release-overzicht: november
- 20-09-2012: 'Ted' beleeft sterke start in NL Box Office
- 14-09-2012: Disney waarschuwt low-budget maatschappij i.v.m. misleiding
- 06-09-2012: The Expendables nog altijd aan kop in NL Box Office
- 30-08-2012: The Expendables houden greep op NL Box Office
Reacties (18)
Voor Pixar hangt alles van deze film af dus een groot vraagteken
Voor Pixar hangt alles van deze film af dus een groot vraagteken
De kans is er dat dit niet aanslaat. Maar ze hebben hier volgens mij een sterk hoofdpersonage dat nu al niet meer weg te denken is tussen Wall-E en Mike uit Monsters Inc.
Voor Pixar hangt alles van deze film af dus een groot vraagteken
Slaat echt nergens op wat je zegt. Sorry...
Je kunt 'race 2', ik noem het gewoon Cars 2, wel een slechte film vinden. maar om nou te roepen dat deze film de redding van pixar moet zijn.... come on. Weet je hoeveel Disney en pixar verdienen aan de hele Cars merchandise? het is veruit de meest lucratieve film uit de studio!
En ik betwijfel of Cars 2 zelf verlies heeft geleden als film. Zeker als je dvd erbij gaat optellen.
En ik moet toegeven dat ik de film minder vind dan deel 1 maar toen ik hem met schuin oog op dvd meekeek er toch wel leuke stukken vond tussen zitten.
Brave ziet er fantastisch uit.
Cars 2 was een aardige film - geen topper en een wereld van verschil met deel 1 omdat Cars 2 meer actie gedreven terwijl deel 1 juist een langzaam tempo van smalltown USA probeerd na te bootsen.









![Dag 5 in Cannes [blog]](images/newscontent/g204aqu374au_85.jpg)




![Dag 4 in Cannes [blog]](images/newscontent/we6jzysnblyh_85.jpg)







![Dag 3 in Cannes [blog]](images/newscontent/1zm2wsfgrdu4_85.jpg)

