Bioscoop releases week 23
Geplaatst door FilmTotaal op 08-06-2012 17:09 - Bron: FilmTotaal
Onderstaande titels zijn vanaf vandaag te bekijken in de bioscoop. Voor tijden en reserveren gebruik je natuurlijk onze bioscoopagenda

The Lucky One (2012)
Regie: Scott Hicks
The Lucky One gaat over de Amerikaanse marinier Marine Logan Thibault die tijdens zijn missie in Irak een foto vindt van een jonge vrouw. Eenmaal terug in de States gaat hij opzoek naar de vrouw die Elizabeth heet.

Cosmopolis (2012)
Regie: David Cronenberg
In Cosmopolis reist de multimiljonair Eric Packer door Manhattan in een poging om zijn haren te laten knippen. Tijdens zijn zoektocht naar een kapsalon probeert hij gewoon zijn zaken te regelen zoals altijd, maar in de chaos die op zijn pad komt – waaronder een presidentiële stoet, antiglobaliseringsprotesten en de begrafenis van een beroemdheid – maakt hij enkele verkeerde beslissingen.

Snow White and the Huntsman (2012)
Regie: Rupert Sanders
Snow White and the Huntsman hervormt het klassieke sprookje door meer achtergrondverhaal te geven aan Eric, de jager die door Ravenna wordt ingehuurd om Sneeuwwitje te vermoorden. Uiteindelijk weigert hij dit door te zetten en besluit hij haar mentor te worden.

Varg Veum: Het Uur Van De Wolf (2011)
Regie: Alexander Eik
Varg Veum wordt wakker van een explosie. Het blijkt een wapenwinkel te zijn die in vlammen opgaat, net buiten de stad. Diezelfde nacht wordt Vargs vriend Hjalmar dood aangetroffen in zijn appartement. Hij blijkt op wrede wijze te zijn vermoord. Varg gaat op onderzoek uit en probeert naar een connectie tussen de twee zaken te zoeken.

Gozaran: Time Passing (2012)
Regie: Frank Scheffer
Cast: --
De Iraanse componist Nader Mashayekhi wordt in 2005 gevraagd om het symfonieorkest van Teheran te leiden. Omdat de positie van westerse klassieke en hedendaagse muziek onder het islamitische regime in Iran niet erg sterk is, weet hij dat het een zware taak zal zijn. Maar hij gaat de uitdaging aan en vertrekt na jaren in Wenen te hebben gestudeerd, gewoond en gewerkt naar zijn geboorteland. Zoals hij zegt: "met een koffer met slechts één ding erin: mijn droom om in mijn thuisstad muziek te maken". Amper twee jaar later is hij weer terug, met in zijn koffer de brokstukken van zijn droom. Filmmaker Frank Scheffer volgt de gedreven componist bij repetities met de jonge musici in Teheran, wandelend door een desolaat woestijnlandschap en een verlaten dorp, op zoek naar inspiratie voor nieuwe composities en uitdagende uitvoeringen, en in Wenen terwijl hij terugkijkt op zijn tijd in Iran. Politieke verwikkelingen zijn alleen impliciet in de film verwerkt. De filmmaker kiest voor fraaie beelden in een contemplatieve sfeer, waarin de stem van Mashayekhi klinkt als een monoloog interieur. Hij kijkt terug op zijn leven en filosofeert over de betekenis van muziek en poëzie, en de onmogelijke, maar ongebroken liefde voor zijn geboorteland.

Louise Wimmer (2011)
Regie: Cyril Mennegun
Na een pijnlijke scheiding is Louise erop gebrand haar verleden achter zich te laten. Op de avond van haar vijftigste verjaardag - ze woont inmiddels in haar auto - heeft ze maar één doel voor ogen: een woning vinden en een nieuwe start maken. Met enkel haar auto en verleidelijke stem tot beschikking is ze tot alles bereid.
© FilmTotaal 2013
Gerelateerd nieuws:
- 22-11-2012: Bioscoop releases week 47
- 15-11-2012: Bioscoop releases week 46
- 08-11-2012: Bioscoop releases week 45
- 01-11-2012: Bioscoop releases week 44
- 25-10-2012: Bioscoop releases week 43
- 18-10-2012: Bioscoop releases week 42
Reacties (2)
IvarW
08-06-2012 20:03
Alleen Snow White And The Huntsman ga ik kijken 10-06-2012 02:09
Ondanks de redelijke ratings wacht ik wel dat ze op bluray komen. Ik denk dat ik deze films op de bank meer waardeer.


![Fast & Furious 6 [recensie]](images/newscontent/cel1m8360rwq_85.jpg)
![The Act of Killing [recensie]](images/newscontent/a24vmhjv7ksf_85.jpg)
![Los Amantes Pasajeros [recensie]](images/newscontent/d39ubih3vfpe_85.jpg)
![Welcome to the Punch [recensie]](images/newscontent/94pn7g9a0pfa_85.jpg)
![L'Écume des Jours [recensie]](images/newscontent/44mjaxz2bxpi_85.jpg)
![The Company You Keep [recensie]](images/newscontent/u73hv6opuoxz_85.jpg)
![The Haunting in Georgia [recensie]](images/newscontent/q7vh0paoid4d_85.jpg)












![Dag 7 in Cannes [blog]](images/newscontent/a6j20z4tzmz0_85.jpg)



