Volledige trailer Twilight: Breaking Dawn - Part 2
Na de preview van gisteren zie je hieronder de volledige trailer van The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 van regisseur Bill Condon (Dreamgirls, 2006). In dit vermoedelijk definitief laatste deel van de Twilight saga haasten de Cullens zich om andere vampierclans achter zich te scharen, zodat de nieuwgeboren Renesmee (Mackenzie Foy) beschermd kan worden tegen de machtige Volturi. Die laatsten zijn namelijk uit op de dood van het kindje, dat volgens hen een vampierenbaby is. In werkelijkheid is Renesmee dat niet, dus het is aan de Cullens om ervoor te zorgen dat het kindje lang genoeg leeft om de rest ervan te overtuigen dat het geen vampier is. Daarnaast moet Bella (Kristen Stewart) om leren gaan met haar nieuwe vampierenkrachten.
Wereldwijd leverde de vier eerdere films al zo'n $2,5 miljard op bij een productiebudget van circa $260 miljoen. Het vijfde deel kostte zo'n $135 miljoen om te maken en de vraag is nu of de afsluiter de grens van $1 miljard kan passeren. Vanaf 6 november in de Nederlandse bioscoop.
© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht
- 23-11-2012: Trailers 'Twilight: New Moon' en 'Twilight: Eclipse': zoals deze hadden moeten zijn...
- 22-11-2012: 'Twilight' kan niet op tegen geweld van James Bond
- 20-11-2012: Kristen Stewart toch in 'Snow White and the Huntsman 2'
- 19-11-2012: Ook 'The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2' levert weer bakken met geld op
- 17-11-2012: Razende start voor 'The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2'
- 15-11-2012: Eerste trailer 'The Mortal Instruments: City of Bones'
Reacties (78)
Hier krijg ik nog geen één rilling van, zo snel mogelijk afhandelen deze troep.
Dus ook deze laat ik lekker links liggen alsof ie niet bestaat
Dus ook deze laat ik lekker links liggen alsof ie niet bestaat
idem dito!
Hier krijg ik nog geen één rilling van, zo snel mogelijk afhandelen deze troep.
Really? Deze trailer is echt superspannend! Film ziet er erg mooi uit, veel nieuwe personages! Dit wordt echt wel de film van het jaar!
Geen van de vorige films waren slecht, dus waarom zou deze slecht zijn, de make up ziet er trouwens super uit!


Ik ben echt niet de grootste Twilight hater die er is maar:
Meneer frietgezicht,
Het vergelijken van Harry Potter en Romeo & Julia met Twilight doet al pijn. Maar 30 sparkelende mongols tegenover HELMS DEEP IN LORD OF THE RINGS!!!!!!!!???????
Iemand, help me even in deze zware tijd.
Geen enkele review is echt heel ernstig.
Maar deze is dat echt.
Hopelijk was het van jou kant sarcasme want... au.
Dan moet je Sex and the City 2 eens gaan kijken
Meneer frietgezicht,
Het vergelijken van Harry Potter en Romeo & Julia met Twilight doet al pijn. Maar 30 sparkelende mongols tegenover HELMS DEEP IN LORD OF THE RINGS!!!!!!!!???????
Iemand, help me even in deze zware tijd.
Geen enkele review is echt heel ernstig.
Maar deze is dat echt.
Hopelijk was het van jou kant sarcasme want... au.
Rustig Rustig meneer met het frietjes gezicht was sarcastisch dat kun je wel duidelijks tellen... En laat die Tomas met z'n hp avatar. Hij weet niet beter.
Moest ik ook aan denken. Dacht plots naar een trailer van Airbender 2 te zitten kijken wat eigenlijk ook thé horror zou geweest zijn! Eigenlijk had Stewart al vanaf film 1 een vampier moeten zijn. Dan waren we van die zeemlap in ons gezicht gespaard gebleven.
Natuurlijk is hij sarcastisch. Hij is een beetje knetter maar niet gekkenhuis gestoord. Wel jammer dat we het in dit topic nu hebben over de beste Trilogie allertijden. Nu is er een smet op gekomen.
Heeft iemand een vriendin/kennis die hier naar toe wil? Zeg er iets van! Voed haar op! Protesteer! Dreig met iets!
Gebruiken we tegenwoordig 'Troll 2' niet meer als we een universele waardeloze film willen noemen?
OT: De 'grote veldslag'-cliché is ook weer aanwezig hier; in the middle of nowhere. Ben bang dat ik de film moet zien om erachter te komen of er misschien een reden is, maar ik pas
allereerst lag ik me echt dood om al die foto's in dit forum. echt zo mega grappig !!!
maar waarom twilight vergelijken met transformers...?
dat slaat echt HE-LE-MAAL nergens op! transformers zijn gewoon de fucking shit.
die films zijn echt zo goed en afgezien van het verhaal van deel 2 en de sommige irritante stukken
echt meesterwerken... op het gebied van actie! niet op andere gebieden ik geef het toe
en idd dat ik hier lees dat dat kleine onzinnige gevechtje vergeleken word met helms-deep....
WHOEHAHAHAHAHAHA das echt het meest onzinnige wat ik ooit op deze site gelezen heb! haha
Waarschijnlijk duurt dit gevecht niet langer dan 20 seconden en kijken we de rest van de film
naar een blote jochie en albino meid en een albino gast ... ohwja en ook nog een dochter daarvan ..
Ik moet toegeven iedere film heb ik gekeken en scoren naar mijn ogen voldoendes ( allemaal ) .
Het enige waar ik me aan stoor is dat de films zich voordoen als epische films terwijl ze niet eens in de schaduw daarvan komen.
Vergelijkingen met Lotr,HP of andere trilogieeen ?? laat me niet laggen.
Deze films zijn chickflicks niet meer niet minder en ik baseer ze daar ook op...
En hoe raar het ook klinkt ik ga waarsgijnlijk naar deze film in de bios .. ( moet ...)
Deze films zijn chickflicks niet meer niet minder en ik baseer ze daar ook op...
En hoe raar het ook klinkt ik ga waarsgijnlijk naar deze film in de bios .. ( moet ...)
jij laat mij wel lachen met je spelling.
Haha je zou toch eerder bloodbenders verwachten in een vampierenfilm
Overigens is er een discussie ontstaan over pedofilie goedkeuren, omdat die wolfjongen en dat kleine meisje blijkbaar een relatie krijgen...
Alleen met volle maan
. Ik zet het maar in een spoiler voor degene die de serie ook volgt, of wilt volgen, maar die nog niet heeft bekeken Gaan we nou serieus iets opzoeken ??
Ach waarschijnlijk ben je het met me eens daarom kan je dat als enigste terugzeggen.
Right ??
Meneer frietgezicht,
Het vergelijken van Harry Potter en Romeo & Julia met Twilight doet al pijn. Maar 30 sparkelende mongols tegenover HELMS DEEP IN LORD OF THE RINGS!!!!!!!!???????
Iemand, help me even in deze zware tijd.
Geen enkele review is echt heel ernstig.
Maar deze is dat echt.
Hopelijk was het van jou kant sarcasme want... au.
Lol,als iemand positief is over Twilight is het toch altijd sarcasme?
. Ik zet het maar in een spoiler voor degene die de serie ook volgt, of wilt volgen, maar die nog niet heeft bekeken Ik volg het nog niet, wacht op afl met nl subs
Wel tof dat ze bloodbenden in Korra! Wilde zo graag meer bloodbending zien Aang.
Overigens is er een discussie ontstaan over pedofilie goedkeuren, omdat die wolfjongen en dat kleine meisje blijkbaar een relatie krijgen...
Lees het boek. Er is helemaal geen sprake van pedofilie, wat een onverdiende haat op deze pagina voor Twilight. Ik vind het echt spijtig dat dit de laatste film is, maar het wordt voor mij de beste film van het jaar. Lach er mee zoveel je wil, maar jullie zijn wel degenen die zo kinderachtig zijn om de film (met een geweldig uitziende trailer) nog geen eens een kans te geven. Snap ook niet waarom trouwens. Super acteurs en actrices (Rob Pattinson, Kristen Stewart, Dakota Fanning,...) En daarbovenop is het een mooi verhaal gebaseerd op een bestselling en erg mooie boekenserie. Lees de boeken, kijk de films, vel dan pas een oordeel.
Ik ook niet hoor, de eerste positieve recensies zijn al binnen

Ja ;S dat is wel wat opvallend dat hier veel Anti-Twilight mensen zitten ;S
De trailer geeft me kippenvel ,maar ik ken het verhaal (wat me heeft teleurgesteld) Het zijn misschien wel goeie films en boeken,maar ietsje te saai voor mij. Maar het is 50% kans dat ik deze ga zien... de trailers moeten me overtuigen. (En ik ben niet sarcastisch - -',als het dat is wat jullie denken)
De reden dat ik het opnoemde. Ik heb dit filmpje bekeken:
Oh gaat over die Lautner want dat karakter van Pattinson is ook 100 jaar ouder dan die van Kristin Stewart.
Haha heerlijk die berichten waar het sarcasme vanaf druipt,dank je wel want moest erg lachen.

Ook extra tof om op te merken: Up scoort op RT evengoed als de scores van de best gequoteerde Twilightfilms bij elkaar opgeteld.
Ach waarschijnlijk ben je het met me eens daarom kan je dat als enigste terugzeggen.
Right ??
hoezo opzoeken? je snapt toch zelf ook wel dat 'laggen' en 'waarsgijnlijk'
niet goed is...

Ook extra tof om op te merken: Up scoort op RT evengoed als de scores van de best gequoteerde Twilightfilms bij elkaar opgeteld.
Dat is zo geweldig
Iedereen vindt The Twilight Saga oh zo vreselijk, maar toch nemen ze allemaal de moeite om het newstopic te openen en hun gal te spugen...
Dit is website over filmnieuws... Ik open alleen de nieuwsberichten die gaan over onderwerpen die IK leuk vind, maar zie geen reden om dit te gebruiken om mijn slechte mening over bepaalde films te gaan uiten... En al helemaal niet als ik al 5 films lang, de franchise niet leuk vindt... HAHA.
En dat zijn ook nog altijd dezelfde mensen die bij de helft van de hater-wereld horen. En dat terwijl miljarden andere mensen wel van Twilight houden haha.
En dan ga ik het nog niet eens over de opbrengsten hebben...
En dan moet ik wel heel even zeggen tegen al die Twilight-haters.
Het feit dat op elk Twilight-gerelateerd bericht zoveel gereageerd wordt (ja ja, scroll maar eens door het nieuws en de reacties), zegt al genoeg..
En we sluiten mijn bericht af met een SMILE
*smile*
Waarom gaat iedereen films vergelijken met andere films?
Daar zijn films toch niet voor?
Films zijn toch kwestie van smaak?
Haters openen dit nieuwsbericht en scrollen gelijk naar 'reageren'.
Lees eerst even de tekst, zie je de opbrengsten... Zegt toch wel genoeg dat er duidelijk veel mensen zijn die Twilight wel waarderen... En elke Twilight fan reageert hier ook niet op, omdat zij wel beter weten.
Maar dan heb je weer net die ene fan (MESELF) die wel zijn mond open trekt.
Maarja, dat ben ik
Just saying'
En dit zijn menselijke antwoorden.
Dus je doet een poging alle haters hier af te kraken door middel van lange preken verdeeld over meerdere berichten en dan plaats je daarna dit bericht waardoor je jezelf eruit lult
Is dat mogelijk, hahaha?
Is iedereen hier trouwens sarcastisch aan het doen of zijn er zo veel tienermeisjes (waarvan een aantal met een jongensnaam) in dit topic.
Ik geef toe dat ik ooit de eerste Twillight gekocht heb. Gelukkig is hij door een natuurramp vernietigd. (geen grap, hij lag bij mijn grootouders die een overstroming hebben gehad)
Het beste stukje uit Twillight vind ik nog steeds dat Cullen tegen Bella zegt: 'Spidermonkey'. Ik lag echt krom met mijn neef.
niet goed is...
Ja dat is zo maar ik sta hier geen brief te schrijven of een cv te maken ... beetje "overdreven"
Hier moet ik nou om laGGen
Maargoed Ontopic :
Iedereen heeft inderdaad zijn mening over Twilight de een vind het geweldig en de ander haat het ....
Ik hoor er zelf ertussen wat ik zie is voldoende maar bij de trailers krijg ik een gevoel die ik in de film niet
terug zie.
Het lijkt alsof het groot en episch is maar in de films zie ik dat niet terug.
Het is puur een chickflick met een paar zogenaamde actie momenten om ook nog is een paar jongens
naar de bios te wijzen ..
Dus is de trilogie slecht ... imo zeer zeker niet
Maar het is alsof je een bevroren frikandel eet waar je je uren heb naar verheugd
Waarom er zoveel geld wordt uitgeven aan deze rotzooi is mij totaal niet duidelijk. Wie wil er nou kijken naar zwijmelende vampiers met bleeke koppen.
Jongens sla dit over en ga naar echt kwalitatieve films van waardige regisseurs.
Nee, met ik toch weer Sex and the City er bij halen.
Dus is de trilogie slecht ... imo zeer zeker niet
Sorry!? In welk op zicht is dit kleffe gedoe niet slecht? Begrijp me niet verkeerd, de gemiddelde knal- en schietfilm voor mannen is ook niet geweldig, alhoewel ik er wel van kan genieten. Daarom snap ik ook dat vrouwen hier van zouden kunnen genieten. Maar het zijn geen goede romantische films.
Goede romantische films zijn bijvoorbeeld:
Le Fabuleux destin d'Amelie Poulain,blanca, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Singin' in the Rain, Sunrise of two Humans, Rebecca, The Artist, Breakfast at Tiffany's, Gone with the wind, o Be or Not to Be.
Deze lijst is een goede indicatie:
http://www.icheckmovies.com/lists/romance/
Alhoewel veel films uit die lijst naast Romantiek ook in een ander genre vallen i.t.t. Twilight. Maar een filmliefhebber heeft een brede filmblik. Dus dames, doe uzelf een plezier en voed uzelf op. Dan hoeven wij dat niet meer te doen.
Dat jij die gezien heb joh.
Waarom gaat iedereen films vergelijken met andere films?
Daar zijn films toch niet voor?
Films zijn toch kwestie van smaak?
Haters openen dit nieuwsbericht en scrollen gelijk naar 'reageren'.
Lees eerst even de tekst, zie je de opbrengsten... Zegt toch wel genoeg dat er duidelijk veel mensen zijn die Twilight wel waarderen... En elke Twilight fan reageert hier ook niet op, omdat zij wel beter weten.
Maar dan heb je weer net die ene fan (MESELF) die wel zijn mond open trekt.
Maarja, dat ben ik
Just saying'
Je hebt jezelf serieus bij FT aangemeld om de ''haters'' te proberen hun mond te snoeren begrijp ik?
Als je daar niet tegen kunt dan lees je de comments toch gewoon niet, en scrol je lekker door.
Goede romantische films zijn bijvoorbeeld:
Le Fabuleux destin d'Amelie Poulain,blanca, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Singin' in the Rain, Sunrise of two Humans, Rebecca, The Artist, Breakfast at Tiffany's, Gone with the wind, o Be or Not to Be.
Deze lijst is een goede indicatie:
http://www.icheckmovies.com/lists/romance/
Alhoewel veel films uit die lijst naast Romantiek ook in een ander genre vallen i.t.t. Twilight. Maar een filmliefhebber heeft een brede filmblik. Dus dames, doe uzelf een plezier en voed uzelf op. Dan hoeven wij dat niet meer te doen.
Daar heb je in mijn ogen volledig gelijk in.
Maar de generatie is veranderd , het gaat meer om het oog ( blote lichaam ) dan het karakter.
Evenals met films ... tegenwoordig zijn films als Avatar,avengers & transformers films die zeer goed worden onthaald ( behalve Tf3 dan he maar hij verdiende wel ! ) maar in vergelijking met vroeger weinig te bieden heeft.
Evenals Prometheus komt imo niet in de schaduw te staan van alien terwijl hij gemaakt is door dezelfde regisseur, het gaat tegenwoordig meer om het uiterlijk ( actie,effecten,bloedmooie hoofdrolspelers ) ipv het innerlijk ( verhaal,diepgang,emoties )
Iedereen heeft zijn eigen smaak maar als je kijkt naar de boxoffice kan ik die smaak niet op dezelfde lijn houden als ik ...
Met welke films van vroeger vergelijk jij dan in godsnaam?
Seandeniro heb ik per ongeluk weggepest.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dompotjTeIA
Heb ff gekeken wanneer Sean voor het laatst heeft gereageerd en dat was toen die met het k-woord zat te schelden,dat ze daar geen ban voor geven hier,beetje discussieren en fel zijn en flauw en stom lullen ok maar zodra mensen met ziektes gaan schelden krijg je wel erg laag niveau
http://www.filmtotaal.nl/artikel.php?id=26275
http://www.filmtotaal.nl/artikel.php?id=26275
Ik snap het ook niet en ik keur het ook af maar hij heeft het kennelijk erg slecht opgevat en hij is waarschijnlijk boos weggelopen van FT.
Tuurlijk, soms wil ik hallucinant slechte en films met tenenkrommend foute boodschappen zien van een genre waarvan ik absoluut de doelgroep niet ben. Ik werd zeker niet teleurgesteld, die film is letterlijk zonder overdrijven de slechtste film die ik ooit heb gezien, slechter nog dan Battlefield Earth. Alles wat ik mis vond aan die film wordt hier briljant en Hilarisch verwoord door Mark Kermode:
Dat doe je ook beter niet, want het is niet zo heel relevant. Goede films scoren niet noodzakelijk grote kassuccessen en omgekeerd.
Twilight = Transformers
De eerste heeft voor meisjes gedweep, romantiek, weke knietjes en glitters.
De tweede heeft voor jongetjes tieten, schieten, machines en ontploffingen.
Beide inhoudelijk prut, en bedoelt voor een bepaalde doelgroep.
Hopsa.
Zegt toch wel genoeg dat er duidelijk veel mensen zijn die Twilight wel waarderen...
Je moet je alleen afvragen waarom mannen (jij) en vrouwen deze baggerfilms waarderen. Het is algemeen bekend dat bezoekers voornamelijk, voor de sixpacks en knappe koppies, naar deze films gaan.
Een film gebaseerd op een bestseller is zelden een garantie, voor een kwaliteitsfilm. Ik neig eerder naar nooit, zeker gezien de troep uit dit topic...
Baseer je je op andermans mening? Ik vind dit een bewijs dat je je niet alleen moet baseren op andere meningen, de Twilight Saga is geweldig, super verfilmd... Er zijn trouwens miljoenen mensen die Twilight WEL goed vinden, dus dat wilt zeggen dat de films ZEKER niet slecht zijn. Gewoon omdat de personen hier te kinderachtig zijn om de films een kans te geven, vooral nu bij de laatste film die er erg goed uitziet.




![Dag 5 in Cannes [blog]](images/newscontent/g204aqu374au_85.jpg)




![Dag 4 in Cannes [blog]](images/newscontent/we6jzysnblyh_85.jpg)








![Dag 3 in Cannes [blog]](images/newscontent/1zm2wsfgrdu4_85.jpg)








