Robert Downey Jr. en Kevin Feige over 'Iron Man 4'
Voor Downey Jr. wordt het moeilijk om terug te keren naar de franchise.

Geen Justice League voor Christopher Nolan

Geplaatst door Jim op 10-07-2012 08:51 - Bron: Yahoo

Geen Justice League voor Christopher NolanNu Christopher Nolan klaar is met de Batman-trilogie, is het natuurlijk de vraag of de regisseur verder wil met het personage. Het was al bekend dat hij geen vierde Batman-film wilde maken, maar een mogelijkheid zou zijn geweest dat de regisseur een Justice League-film zou maken, waarin het personage ook te zien is. Toen het gerenommeerde persbureau Associated Press Nolan daarover vroeg, was zijn antwoord vrij duidelijk. No [...] We're finished with all we're doing with Batman. This is the end of our take on this character."

De Justice League is voor DC Comics wat The Avengers voor Marvel zijn: een manier om heel veel superhelden bij elkaar te brengen. Het superheldenteam van DC bestond onder aneren uit Superman, Batman, Wonder Woman, the Flash, Green Lantern, Aquaman en de Martian Manhunter.

Aangezien Nolan als producent meewerkt aan Man of Steel, de remake van de Superman franchise, werd er flink gespeculeerd dat hij uiteindelijk een Justice League-film zou maken. Dat blijkt nu dus niet zo te zijn. Verder vertelde Nolan dat hij zich ook niet met een nieuwe Batman-film wil bemoeien, voor het geval dat Warner Bros. besluit dat het tijd is voor wederom een nieuw Batman.

"Batman will outlive us all, and our interpretation was ours. Obviously, we consider it definitive and kind of finished. The great thing about Batman is he lives on for future generations to reinterpret, and obviously, Warners will have to decide in the future what they're going to do with him," vertelde Nolan.

Daarna benadrukte hij nogmaals dat hij zich niet met het Justice League-project wil bemoeien. "I've got no plans to do anything more, and certainly, no involvement with any 'Justice League' project."

Over tien dagen komt de afsluiter van Nolan's Batman-trilogie, The Dark Knight Rises uit in de Nederlandse bioscopen. In de film dient zich een nieuwe bedreiging voor Gotham City aan: Bane (Tom Hardy), en het is aan Bruce Wayne om zijn gehate alter ego, Batman (Christian Bale), wederom op zich te nemen om af te rekenen met de terroristenleider.

© FilmTotaal 2013 | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (16)

10-07-2012 09:11
Ik kan me voorstellen dat Nolan het kotsbeu moet zijn om voortdurend die vragen over een nieuwe Batman film te moeten aanhoren.

In elk geval, ik zou een Superman/Batman film wel tof vinden, misschien met Superman/Batman - Public Enemies als inspiratie.
10-07-2012 09:35
Zack Snyder lijkt me ideaal voor een Justice League film.
Hij is nu ook met de nieuwe Superman film bezig.
10-07-2012 09:37
Gelukkig! zou dit erg jammer vinden mocht hij dit doen. Ik heb geen zin in een Avengers kloon met saaie superhelden! Ik zie liever nieuwe films als The Prestige, Memento of Inception... De batman trilogy volgde ik vooral omwille van Christopher Nolan, z'n crew en Hans Zimmer. Niet omdat ik een Batman fan ben.
10-07-2012 09:38
Wow, ik vind dat Nolan zo enorm volwassen omgaat met Batman als personage en met alles eromheen. Ik heb echt veel respect voor hem. Waren meer regisseurs zoals hem; niet alleen om te cashen maar ook het artistieke verhaal achter een film(trilogie). Zijn films zijn zo onwijs doordacht en ingecalculeerd. Voor mij is hij de beste regisseur!
10-07-2012 09:43
MrMister schreef:
Wow, ik vind dat Nolan zo enorm volwassen omgaat met Batman als personage en met alles eromheen. Ik heb echt veel respect voor hem. Waren meer regisseurs zoals hem; niet alleen om te cashen maar ook het artistieke verhaal achter een film(trilogie). Zijn films zijn zo onwijs doordacht en ingecalculeerd. Voor mij is hij de beste regisseur!

Vind ook Nolan 1 van de betere regiseurs en hoop ook op een nieuwe orginele film van hem.

Terrence Mallick en Cristopher Nolan zijn de 2 beste regiseurs van Hollywood momenteel vind ik.
10-07-2012 09:52
Nolan heeft met Batman iets gedaan wat andere regisseurs niet is gelukt. En dat is een realistische superheld neerzetten, met realistische villains. En niet alleen Nolan maar ook de acteurs verdienen credit hierbij.

Bale's Batman zou nooit in een Justice League passen naast Superman etc. Dus er komt zeer waarschijnlijk weer een reboot of op z'n minst een nieuwe Batman film die wel zou passen naast Superman of 1 van die andere. Maar die batman films zullen zeker altijd vergeleken worden met Nolan's Batman serie.

Als ze een JL film willen maken, dan moeten ze dat goed opbouwen. Iets wat ze met The Avengers uitstekend hebben gedaan.
10-07-2012 10:37
Dit is waarom ik zoveel respect heb voor Nolan. In plaats van bakken met geld te zien in een film, geeft hij veel om het verhaal. Mooi dat ie zegt dat Batman er is om elke keer een eigen inbreng te krijgen door de generatie. Hij is klaar met Batman, en wil niks meer met een Batman-film te maken hebben. Respect voor Nolan, denk wel nu mijn favoriete regisseur. Mooi ook dat ie zegt dat hij nog niks in planning heeft staan. Geduld voor een idee
10-07-2012 11:10
Ik geef hem groot gelijk. Het is ongelofelijk wat hij met batman gedaan heeft, iets wat denk ik niemand had verwacht. Het is goed van hem dat hij op het hoogtepunt stopt. Laat hem maar weer orginele films zoals Inception en The Prestige maken!
10-07-2012 14:29
FilmMaster schreef:
Zack Snyder lijkt me ideaal voor een Justice League film.
Hij is nu ook met de nieuwe Superman film bezig.

Mee eens.

En als er een JL film komt, dan aub niet in de stijl van Avengers, heb liever een film met een goed verhaal dan een popcorn film met acties explosies etc.
10-07-2012 14:57
Een Batman reboot of een JLA film kunnen me gestolen worden. Ik hoop echt dat Snyder's Superman losstaat van elke toekomstige JLA verbanden. Hij zei dat zelf ook al volgens mij.

Ik respecteer Nolan enorm, hij is fantastisch!!! Zijn twee Batman films behoren tot mijn favoriete films en TDKR is mijn meest geanticipeerde film ooit. Ik heb ontzettend veel zin in de marathon volgende week. Volgende week! Dat is echt supersnel al!!! Ik weet nog dat TDK uitkwam en dat ik zowat aan het huilen was omdat ik te jong was om de film in de bios te mogen zien.. Maar dat (en BB heb ik ook niet in de bios kunnen zien) word volgende week rechtgezet Man, wat heb ik er zin in!!!!!!!!!!!!

Ik hoop dat Nolan na dit een Bond film gaat maken, maar van mij hoeft daar geen haast bij te zijn. De beste man verdient een lange vakantie.

Ik hoop ook dat Nolan aanblijft als uitvoerend producent bij eventuele vervolgen van MOS. Ik hoop dat ze van Superman net zo'n gave trilogie kunnen maken als dat Nolan van zijn Batman films heeft gemaakt. Ik heb er veel meer baat bij dat Superman de enigste superheld in zijn wereld is en dat daar een mooie trilogie uit getrokken kan worden. Ik ben ook erg benieuwd naar beelden van MOS Laat maar komen!
10-07-2012 16:02
Ik ben bang dat als MoS goed ontvangen wordt Nolan geprezen wordt, maar Snyder de schuld krijgt als het slecht ontvangen wordt.
10-07-2012 16:23
FilmMaster schreef:
Vind ook Nolan 1 van de betere regiseurs en hoop ook op een nieuwe orginele film van hem.

Terrence Mallick en Cristopher Nolan zijn de 2 beste regiseurs van Hollywood momenteel vind ik.


vind ik ook, maar PT Anderson en Darren Aronofsky vind ik ook heel goed
10-07-2012 16:50
BATMAN VS SUPERMAN
11-07-2012 10:21
adofmirosch schreef:
BATMAN VS SUPERMAN


Dan is Batman 100% kansloos mits die kriptoneit bij zich heeft anders is het end of story voor Batman.
11-07-2012 15:41
Ereptile schreef:
Bale's Batman zou nooit in een Justice League passen naast Superman etc. Dus er komt zeer waarschijnlijk weer een reboot of op z'n minst een nieuwe Batman film die wel zou passen naast Superman of 1 van die andere.

Als ze een JL film willen maken, dan moeten ze dat goed opbouwen. Iets wat ze met The Avengers uitstekend hebben gedaan.

Dit inderdaad. De Batman van Nolan opereert in zijn eigen grauwe werkelijkheid en om hem daaruit te halen of er andere superhelden bij in te plaatsen zou doodzonde zijn. Nolan heeft het realisme altijd in het oog gehouden en veel van de excentrieke vijanden en elementen achterwege gelaten of aangepast naar zijn wereld.

Justice League zou een lichtere toon moeten krijgen, ongeveer als in Avengers en meer direct vergelijkbaar met de comics omdat het simpelweg niet kan werken op de realistische manier die Nolan / Bale hebben neergezet. Ik denk dat Warner Brothers dit ook inziet. Ben erg benieuwd hoe de nieuwe Superman en de Justice League-films zullen worden neergezet. Het overtreffen van deze Batman-reeks + de Marvelfilms zal een flinke opgave worden. Eerst TDKR maar eens zien over een week of twee.
11-07-2012 17:49
Daar ben ik wel bij om, ik heb liever dat ie zich de komende tijd even met andere dingen bezig gaat houden dan superheldenfilms.

Hoe zit het eigenlijk met die Howard Hughes biopic die ie wou gaan maken? Staat op IMDb niet vernoemd bij z'n future projects. Ben wel benieuwd of Nolan ook zo'n soort film zou kunnen maken, al z'n vorigen waren juist meer plot driven dan character driven..

Laatste Filmnieuws