'Star Trek into Darkness' opent sterk, maar niet overdonderend
'Iron Man 3' blijft hoge ogen gooien in het derde weekend.

Borat regisseur in zee met Russell Brand

Geplaatst door Jan-Peter op 01-08-2012 09:39 - Bron: Empire

Borat regisseur in zee met Russell BrandRussell Brand, die momenteel te zien is in Rock Of Ages, is in gesprek voor een rol in de komedie Pierre Pierre van regisseur Larry Charles (Borat, Brüno, The Dictator). De film, waarvan het scenario komt van Edwin Cannistraci en Frederick Seton, vertelt het politiek incorrecte verhaal van een Franse nihilist die een gestolen schilderij van Parijs naar Londen vervoert. Eerder nog leek het erop dat Jason Reitman de film zou gaan regisseren met Jim Carrey in de hoofdrol, maar dit kwam nooit van de grond.

Regisseur Charles raakte in 2010 betrokken bij het project en heeft zijn handen er sindsdien niet meer van af getrokken. Brand lijkt hem nu een handje te gaan helpen. De acteur zal in de toekomst verder te zien zijn in Diablo Cody’s nog titelloze regiedebuut en in Despicable Me 2.

© FilmTotaal 2013 | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (2)

01-08-2012 16:00
Wat zien mensen toch in deze acteur! Aah ik kan geen enkele film van deze man bekijken! Jammer dat deze regisseur hiermee wilt werken!
01-08-2012 18:04
"vertelt het politiek incorrecte verhaal van een Franse nihilist"

Politiek incorrect vind ik meestal grappig dus laat maar komen.

Laatste Filmnieuws