Scarlet Witch en Quicksilver inderdaad in 'The Avengers 2'
Daarnaast gelooft Joss Whedon dat Iron Man terugkeert.

Cast RoboCop blijft uitbreiden

Geplaatst door Jan-Peter op 05-08-2012 17:19 - Bron: /Film

Cast RoboCop blijft uitbreidenJennifer Ehle (Contagion, 2011) is in beeld voor een rol in José Padilha's RoboCop reboot. Ze moet Liz Kline gaan spelen, een compleet nieuw personage.

RoboCop speelt zich in 2029 af, waarbij het bedrijf OmniCorp aan de basis van robottechnologie staat. Hun robots winnen over de hele wereld oorlogen voor de Verenigde Staten en nu wil het bedrijf de technologie ook in het eigen land gaan gebruiken. Als Alex Murphy (Kinnaman), een vader en politieagent, in Detroit neergeschoten wordt, blijkt hij het perfecte proefkonijn te zijn voor OmniCorp. Murphy wordt tot een half mens, half robot gemaakt, en is al snel weer in staat over de straten van de stad te lopen. Daar moet hij uitdagingen het hoofd bieden die hij als een gewone man nooit had meegemaakt.

Verder rollen voor Joel Kinnaman, Jackie Earle Haley, Hugh Laurie, Samuel L. Jackson, Abbie Cornish, Jay Baruchel en Gary Oldman. De opnames beginnen in september en de Nederlandse release is op 15 augustus 2013.

Hieronder de eerste viral voor de film:

© FilmTotaal 2013 | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (5)

05-08-2012 19:00
dit word een top film.
05-08-2012 21:23
adofmirosch schreef:
dit word een top film.


05-08-2012 22:26
adofmirosch schreef:
dit word een top film.


Waar baseer je dat op?
06-08-2012 12:41
Darthmar schreef:
Waar baseer je dat op?


waar baseer jij het op dat je zin hebt in the hobbit.
06-08-2012 13:50
de vorm van haar hoofd is net een ei dat ondersteboven staat
maar ze ziet er wel goed uit, ik heb wel zin in een nieuwe Robocop!

ik ben vooral benieuwd naar het pak
k hoop dat 't een beetje op het pak van de hero uit Vanquish lijkt
Deze:

(awesome game btw)

Laatste Filmnieuws