Eerste blik op Jennifer Lawrence als Mystique in 'X-Men: Days of Future Past'
De Oscar-winnares weer volop in de blauwe make-up.

Opnames Iron Man 3 tijdelijk stilgelegd

Geplaatst door Jim op 16-08-2012 17:25 - Bron: SlashFilm

Opnames Iron Man 3 tijdelijk stilgelegdEen kleine tegenslag voor Iron Man 3. De opnames van de film zijn stilgelegd omdat acteur Robert Downey Jr. een enkelblessure heeft opgelopen tijdens de opnames. De acteur werkte aan een stunt, en die ging blijkbaar niet helemaal goed, want de acteur moest de opnames stil leggen. Wanneer deze weer voortgezet worden is niet bekend, hoewel uit de officiële verklaring van Disney blijkt dat de productie waarschijnlijk geen grote vertraging op zal lopen.

Robert Downey Jr. sustained an ankle injury on the set of Iron Man 3 in Wilmington, North Carolina while performing a stunt. There will be a short delay in the production schedule while he recuperates.

Het plot van de film is nog altijd onbekend, maar als we de geruchten moeten geloven, vertrekt Tony Stark / Iron Man in deze film naar China. Daar moet hij het opnemen tegen zijn bruutste tegenstander tot nu toe: de Mandarin. Die rol zal waarschijnlijk gespeeld worden door Ben Kingsley, hoewel dat ook nog niet officieel is.

De film zal, als de blessure van Downey Jr. niet te erg blijkt, vanaf 23 april 2013 in de bioscopen te zien zijn

Deze film draait nu in de bioscoop.
De FilmTotaal reserveer en infolijn: 0900-3203344 (0,55 p/m) | Bioscoopagenda

© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (16)

16-08-2012 17:43
Downey Jr heeft besloten de set een half jaar te sluiten vanwege het feit dat hij een pleister nodig heeft voor zijn boeboe xD
16-08-2012 17:55
Het is toch de plot?
16-08-2012 18:02
Steve-O schreef:
Het is toch de plot?


Nop, Het plot...De plot is "nieuw nederlands"

Het gebeurt wel vaker dat als een acteur zich bezeerd, dat de opnames even worden stilgelegd. Ik ben benieuwd naar de eerste Iron Man teaser
16-08-2012 18:14
Ereptile schreef:
Nop, Het plot...De plot is "nieuw nederlands"


Ik denk toch dat het De plot is... ook al klinkt dat raar...
16-08-2012 18:48
Kennen ze geen scenes opnemen waar Downey Jr niet in mee doet dan?Om nou gelijk te opnames stil te leggen
16-08-2012 19:36
Ja dat dacht ik ook al Frietgezicht . Kunnen ze daar lekker mee verder. En de voorbereidingen misschien wat aanscherpen.
16-08-2012 19:42
Steve-O schreef:
Ja dat dacht ik ook al Frietgezicht . Kunnen ze daar lekker mee verder. En de voorbereidingen misschien wat aanscherpen.


Ja idd,als je ziet waar ze aan moeten werken als een film klaar is kennen ze toch alvast werken aan special effects enz van die dingen die al geschoten zijn.
Maar ja,wat weten wij er van
Zal ook vast niet helemaal stil liggen,maybe alleen de dingen waar Downey Jr mee te maken heeft,dan is het ook wel een zinloos artikeltje..
16-08-2012 20:06
enkel verzwikt en gelijk staat de boel stil.
lol
16-08-2012 21:43
Frietgezicht schreef:
Kennen ze geen scenes opnemen waar Downey Jr niet in mee doet dan?Om nou gelijk te opnames stil te leggen


Maar wat als hij in alle scènes zit?
16-08-2012 22:03
Banned schreef:
Ik denk toch dat het De plot is... ook al klinkt dat raar...


Kan blijkbaar allebei

plot (de, het; m en o; meervoud: plots)

Bron: de enorm dikke Van Dale.
16-08-2012 22:10
Jonathancrane schreef:
Downey Jr heeft besloten de set een half jaar te sluiten vanwege het feit dat hij een pleister nodig heeft voor zijn boeboe xD


Ik denk dat als de pleister eraf gehaald moet worden dat het onder een volledige narcose moet.
17-08-2012 00:01
Ik vraag me erg af hoe ze de Mandarin gaan neerzetten in deze film. Wachten maar op de eerste teaser/trailers...

Off-topic:

Plot is onzijdig en dus 'het'. Het komt namelijk van het werkwoord plotten, en afgeleiden van werkwoorden zijn altijd onzijdig.

Met de plot bedoelt men een tijdsaanduiding (plots) of een stuk grond.
17-08-2012 01:15
Pff hij moet ook zn iron man pak aanhouden.
Dan heb je geen last van dit soort geintjes...... (duh)
17-08-2012 08:40
B@chelor schreef:
Kan blijkbaar allebei

plot (de, het; m en o; meervoud: plots)

Bron: de enorm dikke Van Dale.


kan idd allebei, had al groot vermoeden, is 1 van de uitzonderingen. thx vo de bevestiging :-)
17-08-2012 13:05
hij is al 47, dus langzamerhand begint ook de Iron-Man af te brokkelen.
redelijk logisch dat zoiets een keer gebeurt, maar ik hoop niet dat dit teveel invloed zal hebben op de uiteindelijke film.

deel 2 was namelijk zeker niet goed genoeg, dat eindgevecht duurde een minuut ofzo -.-" terwijl iedereen een dikke showdown van minimaal 5min verwacht!
en dat stoeien tijdens Starks feestje beschouw geef ik als actiescene een onvoldoende.
wat zeg ik? het mag niet eens als een actiescene beschouwd worden in mijn idee!
18-08-2012 10:38
Hij heeft toch een ijzeren pak?? waarom heeft hij zijn enkels dan nodig

Laatste Filmnieuws