Brad Bird praat over 'The Incredibles 2' en 'Star Wars: Episode VII'
Waarom zei de regisseur nee tegen Star Wars?

Warner Bros. zet The Imitation Game stop

Geplaatst door Jim op 18-08-2012 17:22 - Bron: ComingSoon

Warner Bros. zet The Imitation Game stopEerder dit jaar kondigde Warner Bros. nog aan het project The Imitation Game te willen maken. Het scenario, dat geschreven is door Graham Moore, bleek een van de meest genoemde scenario’s te zijn voor de Black List van 2011, en afgelopen jaar werd aangekondigd dat het alsnog verfilmd zou worden. Nu is het project stopgezet.

De film zou zijn gegaan over de Britse cryptograaf Alan Turing, die de Duitse Enigma Code wist te kraken. Later vergiftigde hij zichzelf tijdens een crimineel proces dat tegen hem liep vanwege zijn homoseksualiteit.

Het scenario was dus erg populair, en zou ook goed moeten zijn, gezien het feit dat Leonardo DiCaprio zijn interesse in het project uitsprak. Warner Bros. had er daarom genoeg vertrouwen in, en wist J. Blakeson aan te trekken als regisseur van het project.

Een gebrek aan inzet van DiCaprio bleek uiteindelijk de strop te zijn voor het project.

© FilmTotaal 2013 | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (6)

18-08-2012 18:26
Niet... The Intimidation Game ?
18-08-2012 19:15
Steve-O schreef:
Niet... The Intimidation Game ?

Nee, dat was de werktitel voor Batman Begins. Die film kun je niet meer stopzetten.
18-08-2012 21:13
Thiver schreef:
Nee, dat was de werktitel voor Batman Begins. Die film kun je niet meer stopzetten.

Dat was de grap..
19-08-2012 17:42
Een gebrek aan inzet van DiCaprio bleek uiteindelijk de strop te zijn voor het project.

Apart.. DiCraprio staat toch juist bekend om het feit dat hij zich zo erg inleest/inleeft in zijn rol
20-08-2012 11:14
Jammer ! als er 1 iemand een Biopic verdient is het Alan Turing wel .... ook wel de godfather van de moderne computer genoemd .
Hij speelde een belangrijke rol in het ontcijferen van de Enigma code in WO 2 en bedacht het binaire systeem van eentjes en nullen.
20-08-2012 23:46
Steve-O schreef:
Dat was de grap..

Aha... Ben benieuwd hoeveel mensen dat begrepen hadden.

Laatste Filmnieuws