Thriller 'Hollow' krijgt een trailer
Geplaatst door Jan-Peter op 28-08-2012 15:35 - Bron: ShockTillYouDrop
Hieronder vind je de trailer voor Hollow, een nieuwe 'found footage' thriller afkomstig uit Engeland. De regie is in handen van Michael Axelgaard en er zijn hoofdrollen voor Emily Plumtree, Sam Stockman en Matt Stokoe.
Een oud klooster in een klein Engels dorpje is al decennia lang bezeten door een lokale legende. De plek, die te herkennen is aan een oude, kwaadaardige boom, wordt al jaren door iedereen vermijden. Maar dan komen er vier vrienden langs en ondervinden ze dat een mythe al snel realiteit kan worden.
De release is op 19 september.
© FilmTotaal 2013 | Filminformatie | Nieuwsoverzicht
Gerelateerd nieuws:
- 26-10-2012: Eerste blik op Arnold Schwarzenegger in 'Ten'
- 29-08-2012: Lost-ster Josh Holloway naast Arnold Schwarzenegger in Breacher
- 22-07-2012: Trailer voor breakdance film 'Battle of the Year'
- 29-11-2011: Blu-Ray Review: Harry Potter Complete Collection
- 26-11-2011: Gloednieuwe spotjes Mission: Impossibe - Ghost Protocol
- 01-11-2011: Blu-Ray release-overzicht: november
Reacties (6)
Moviemagic
28-08-2012 15:43
De trailer is niet bepaald overtuigend om dit te gaan zien. 28-08-2012 16:31
Zoals met elke found footage trailers tegenwoordig; veel jankerds en schreeuwerds. Toch een beetje afknapper daardoor, maar die V.H.S. lijkt me als enigste nog steeds te kijken. 28-08-2012 17:57
Voor iets wat moet overtuigen als 'waargebeurd' (sowieso al een verkooptruc waar ik nu echt een hekel aan heb gekregen, hier bedoel ik mee in het horror-genre) ziet het er teveel in scène gezet uit, een beetje nep en zoals altijd is voor een found-footage film de kwaliteit van de camera te hoog; een simpel iemand heeft geen camera van zulke kwaliteit thuisliggen. Plus, waarom filmt degene achter de camera hier dingen die niet interessant zijn om te filmen (hier bedoel ik mee dat uitsteken van die hand naar die boom). Zoals altijd...NIET OVERTUIGEND!!!!!!
En dat weerwolfding oogt gewoon vreselijk nep
29-08-2012 12:40
BobbyBoelhouwer schreef:
En dat weerwolfding oogt gewoon vreselijk nep
Welk weerwolf ding? Als je die dode vos bedoeld vind ik dat wel meevallen.
Maar al met al ben ik ook niet bepaald overtuigd, de intensie is leuk de uitwerking matig. ( zover ik kan oordelen na het zien van de trailer. )
29-08-2012 17:17
Angelater schreef:
Zoals met elke found footage trailers tegenwoordig; veel jankerds en schreeuwerds. Toch een beetje afknapper daardoor, maar die V.H.S. lijkt me als enigste nog steeds te kijken.
Ik gaf VHS een 9/10, samen met The Cabin in The Woods de beste horror fil van het jaar.
29-08-2012 20:45
Zomerbiertje schreef:
Welk weerwolf ding? Als je die dode vos bedoeld vind ik dat wel meevallen.
Oh, moet dat een vos voorstellen? Ziet eruit als goedkope halloween-versiering


![Fast & Furious 6 [recensie]](images/newscontent/cel1m8360rwq_85.jpg)
![The Act of Killing [recensie]](images/newscontent/a24vmhjv7ksf_85.jpg)
![Los Amantes Pasajeros [recensie]](images/newscontent/d39ubih3vfpe_85.jpg)
![Welcome to the Punch [recensie]](images/newscontent/94pn7g9a0pfa_85.jpg)
![L'Écume des Jours [recensie]](images/newscontent/44mjaxz2bxpi_85.jpg)
![The Company You Keep [recensie]](images/newscontent/u73hv6opuoxz_85.jpg)
![The Haunting in Georgia [recensie]](images/newscontent/q7vh0paoid4d_85.jpg)












![Dag 7 in Cannes [blog]](images/newscontent/a6j20z4tzmz0_85.jpg)



