The Hobbit: There and Back Again verschijnt op 18 juli 2014
Enige tijd terug werd bekend dat The Hobbit tweeluik werd uitgebreid met een derde deel, waardoor het een drieluik wordt. Een titel en releasedatum voor het derde The Hobbit deel waren nog niet bekend. Warner Bros. Pictures and Metro-Goldwyn-Mayer Pictures hebben dit nu bekend gemaakt. De films gaan nu achtereenvolgend The Hobbit: An Unexpected Journey, The Hobbit: The Desolation of Smaug en The Hobbit: There and Back Again heten, waarvan de laatste op 18 juli 2014 staat gepland.
Een statement van de maatschappijen: "We wanted to have a shorter gap between the second and third films of 'The Hobbit' Trilogy. Opening in July affords us not only the perfect summer tentpole, but fans will have less time to wait for the finale of this epic adventure."
De eerste twee delen van regisseur Peter Jackson verschijnen 14 december 2012 en 13 december 2013. Check hieronder de trailer van het eerste deel The Hobbit: An Unexpected Journey.
© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht
- 14-11-2012: Twee foto's 'Jack the Giant Slayer'
- 13-11-2012: Luister naar Neil Finns 'The Hobbit' credit song
- 11-11-2012: Héél véél nieuwe filmposters!
- 09-11-2012: Boze wolf op foto 'The Hobbit: An Unexpected Journey'
- 09-11-2012: Vier posters & featurette 'The Hobbit: An Unexpected Journey'
- 06-11-2012: Luister naar 'Radagast The Brown' van de 'The Hobbit' Soundtrack
Reacties (9)
Ach ja...Ben allang blij dat er een derde deel komt
Haha ga nooit de marketing of film business in
Het is wel slim wat ze doen zo 2 films in de winter en een in de zomer. Ben alleen benieuwd hoe ver ze 1 boek in 3 films kunnen rekken zonder dat het de 'mainstream' filmgangers kwijt raakt. Ik vond 2 films voor de hobbit eigenlijk al net iets te veel. Maar goed we zullen het zien
Het is wel slim wat ze doen zo 2 films in de winter en een in de zomer. Ben alleen benieuwd hoe ver ze 1 boek in 3 films kunnen rekken zonder dat het de 'mainstream' filmgangers kwijt raakt. Ik vond 2 films voor de hobbit eigenlijk al net iets te veel. Maar goed we zullen het zien
je weet toch wel dat er 125 pagina´s extra zijn, waarin wordt verteld wat Gandalf precies heeft gedaan toen hij de groep verliet ? Dat hebben ze namelijk ook verfilmd. En deze trilogy moet samen komen met The Lord of the Rings, dus daar moeten ze ook naar toe werken.
Volgensmij staat dat ook in het kort in het boek Nagelaten Vertellingen ... Staat volgensmij ook in waarom Gandalf Bilbo koos, hoe hij de expeditie startte enz.
ze staan op dezelfde dag gepland
bah:S.
hoop dat de datum van x men verschuift word.
want ik weet zekker dat ze niet tegen the hobbit op kunnen.

![Dag 3 in Cannes [blog]](images/newscontent/1zm2wsfgrdu4_85.jpg)















![The Great Gatsby [recensie]](images/newscontent/iejnigz84ygh_85.jpg)


![Dag 2 in Cannes [blog]](images/newscontent/wrb0bkme70sv_85.jpg)
![Two Mothers [recensie]](images/newscontent/26s7x8qaax6n_85.jpg)




Die tweede "ondertitels" vond ik al van in het begin niet echt klinken ook al zal het wel vertrouwd klinken in de oren van de fans en de lezers van de boeken. Die titel voor deel 2 klinkt ook nogal raar. Maar goed niet dat het mij iets kan schelen. Weet nog niet eens of ik deel 1 in de bios ga zien.