Fast & Furious 6 [recensie]
Meer van hetzelfde, maar daardoor niet minder onderhoudend.

Betere blik op DreamWorks' The Croods

Geplaatst door Bram op 02-09-2012 13:51 - Bron: Entertainment Weekly

Op de website van Entertainment Weekly zijn een drietal nieuwe afbeeldingen verschenen van DreamWorks' The Croods. Op de eerste afbeelding staat de complete prehistorische familie afgebeeld. Stemmen voor de personage, die ergens iets weghebben van de Flintstones, komen van onder meer Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone en Catherine Keener.

De animatiefilm van het duo Kirk DeMicco en Chris Sanders, bekend van de hitfilm How To Train Your Dragon (2010), draait vanaf 1 maart 2013 in de bioscoop.

Muisklik voor een vergroting



The Croods gaat over een holbewoner Grug (Cage) die zijn familie moet leiden door een verdwijnend prehistorisch landschap, op zoek naar een nieuw thuis. Naast de problemen met de afstervende omgeving, krijgt de familie ook nog eens gezelschap van de moderne holbewoner Guy (Reynolds), wiens ruimdenkendheid nogal botst met de traditionele beleving van Grug. Op de volgende afbeeldingen een indruk op het personage Guy, ingesproken door Reynolds.



Deze film draait nu in de bioscoop.
De FilmTotaal reserveer en infolijn: 0900-3203344 (0,55 p/m) | Bioscoopagenda

© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (7)

02-09-2012 17:47
Ziet er fraai uit. Lijken wel The Flinstones maar dan de Dreamworks versie.
02-09-2012 18:02
vet!
02-09-2012 21:18
dreamworks maakt top film na top film.
deze ga ik ook zekker zien.
02-09-2012 23:41
Klinkt allemaal wel heel erg cliché en onorigineel zeg, jammer.
02-09-2012 23:49
Ed Crane schreef:
Klinkt allemaal wel heel erg cliché en onorigineel zeg, jammer.


Doet me eigenlijk een beetje denken aan Over The Hedge...
Wat het doel van die beesten nu was ontgaat me een beetje. Al was die wasbeer wel diegene die anders dacht dan de rest en hen in gevaar bracht met z'n wilde ideeën..
03-09-2012 09:16
Ziet er best ok uit.
En dino's zijn altijd een pluspunt

Was er ook geen dino-tekenfilm op komst van Dreamworks?
03-09-2012 10:35
Banned schreef:
Doet me eigenlijk een beetje denken aan Over The Hedge...
Wat het doel van die beesten nu was ontgaat me een beetje. Al was die wasbeer wel diegene die anders dacht dan de rest en hen in gevaar bracht met z'n wilde ideeën..


Die wasbeer had toch een schuld aan de grote beer en gebruikte daarvoor die andere dieren als ik het mij goed herinner.

Laatste Filmnieuws