Regisseur gevonden voor 'Baywatch'
Er wordt al een behoorlijke tijd nagedacht over een reboot van Baywatch, een tv-serie die liep van 1989 tot en met 2001. Het project begon als een actiefilm, maar leek met de aangestelde Jeremy Garelick (The Break-Up) toch meer een komedie te gaan worden. Inmiddels is Garelick ook weer vertrokken en nam Peter Tolan (Rescue Me) zijn plaats in.
Nu heeft Reno 911! bedenker / hoofdrolspeler Robert Ben Garant getekend om de film te gaan regisseren. Hij moet voor Baywatch hetzelfde gaan doen als wat zijn tv-serie Reno 911! voor COPS deed.
Het laatste dat van de reboot werd vernomen was dat het zou moeten gaan over twee strandwachten in opleiding, die maar moeilijk hun plekje weten te vinden ten opzichte van hun ervaren, stoere collega's. Het is nog maar de vraag of er nog iets van dit verhaal gebruikt wordt.
Hieronder het bekende intro van Baywatch:
© FilmTotaal 2013 | Filminformatie | Nieuwsoverzicht
- 20-06-2012: Paramount wil Justin Timberlake voor Baywatch
- 17-09-2011: Nieuwe Baywatch film nog steeds in leven
- 31-03-2010: Baywatch-film nieuw leven ingeblazen!
- 07-07-2009: Baywatch wordt komedie
- 10-11-2004: Baywatch The Movie
Reacties (3)
Het was een serie waar vrouwen soppend keken naar Hasselhoff en dat soort acteurs. Mannen keken naar het vrouwelijk schoon dat het beeld voorbijkwam. Verhaallijnen waren net zo slecht als bij elke andere soap. De karakters waren van karton.


![Dag 4 in Cannes [blog]](images/newscontent/we6jzysnblyh_85.jpg)








![Dag 3 in Cannes [blog]](images/newscontent/1zm2wsfgrdu4_85.jpg)












