Eerste trailer voor Joseph Gordon-Levitts 'Don Jon' (aanrader)
De acteur (Inception, The Dark Knight Rises) lijkt zich achter de camera ook prima op zijn gemak te voelen.

Sneak peek van trailer 'Iron Man 3'

Geplaatst door Bram op 21-10-2012 19:56 - Bron: Facebook

Sneak peek van trailer 'Iron Man 3' Via Facebook heeft Marvel Studios de eerste beelden prijsgegeven uit Iron Man 3 van regisseur Shane Black. Op de pagina konden fans de afgelopen dagen de "Arc Reactor" van Tony Stark opladen door "Likes" te geven. De 100% is bereikt, waardoor we een vluchtige sneak peek krijgen van de eerste trailer van de superheldenfilm waarin de voornaamste rollen zijn voor Robert Downey Jr. (Iron Man / Tony Stark), Gwyneth Paltrow (Pepper Potts), Don Cheadle (Col. James 'Rhodey' Rhodes / War Machine), Guy Pearce (Aldrich Killian) en Ben Kingsley (The Mandarin).

De derde Iron Man wordt gebaseerd op de comic Iron Man: Extremis en het moet begin mei 2013 uitkomen in de (3D) bioscoop. Aankomende dinsdag volgt de volledige (teaser) trailer.


In Iron Man 3 staat Tony Stark recht tegenover een vijand, die geen grenzen kent en Tony's persoonlijke wereld verwoest. Met zijn rug tegen de muur kan Tony alleen nog vertrouwen op zijn eigen uitvindingen, vindingrijkheid en instinct.

Deze film draait nu in de bioscoop.
De FilmTotaal reserveer en infolijn: 0900-3203344 (0,55 p/m) | Bioscoopagenda

© FilmTotaal 2013 | Trailer | Filminformatie | Nieuwsoverzicht

Reacties (20)

21-10-2012 20:07
lees aub je eigen stukjes even door voordat je ze post. Komt wel zo professioneel over...

In Iron Man 3 staat Tony Stark recht tegenover een vijand, die geen kent en Tony's persoonlijke wereld verwoest. Met zijn rug tegen de muur kan hij alleen nog vertrouwen zijn eigen uitvindingen, vindingrijkheid en instinct om alles wat hem lief is te beschermen.
21-10-2012 20:11
Haha ik wilde het net posten. Zag het op FB en dat is ongeveer een uur gepost. Het ziet er leuk uit. Tony heeft ander haar. Dinsdag de volledige trailer. Ben benieuwd. Klinkt en ziet er gaaf uit.
21-10-2012 20:17
Tof ben benieuwd
21-10-2012 21:01
Een trailer van een trailer? Het moet niet gekker worden...Ik ben overigens erg benieuwd naar deze derde Iron Man. De hoogmoedige Tony Stark is eigenlijk nog niet echt getest in zijn eerste twee films. Het wordt tijd dat dat wel gebeurd. Zoals ook bij Batman in TDKR het geval was.
Het ziet er zo in de eerste aanblik ietwat anders uit. Ander kapsel, ander Ironsuit. Maar dat is voor de ontwikkeling van het karakter alleen maar beter. Even afwachten tot dinsdag.
21-10-2012 21:02
Godverdomme, 25 seconden reclame voor een sneak peak van 15 seconden waarvan meer dan de helft bestaat uit titels en zwart beeld.
Een scheet in een glas water
21-10-2012 21:42
Die sneak peaks hoeven van mij niet, gewoon de trailer was beter geweest.
Desalniettemin.. Pak ziet er ontzettend gaaf uit, ben blij dat Tony in elke film andere pakken heeft, snelle blik op de Mandarin zo te zien en what the hell is er met Pepper aan de hand?
Als ik het goed heb hebben ze dit digitaal gefilmd, zou wel beetje jammer zijn.. Film is gewoon mooier. En dat het omgezet word naar 3D is ook typisch, had ik ook liever niet gehad.

In ieder geval, ik heb er vertrouwen in dat dit beter word dan de tweede, wat een misbaksel was dat.
21-10-2012 22:10
Rooster schreef:
Godverdomme, 25 seconden reclame voor een sneak peak van 15 seconden waarvan meer dan de helft bestaat uit titels en zwart beeld.
Een scheet in een glas water
Volgens mij is het "een scheet in een fles", of "een storm in een glas water"
21-10-2012 22:15
Naais!
21-10-2012 22:44
Steve-O schreef:
what the hell is er met Pepper aan de hand?


Die 'still' met haar lijkt wel op een scene uit Saw
21-10-2012 22:56
Pete_027 schreef:
Die 'still' met haar lijkt wel op een scene uit Saw

Haha ja, zou toch jammer zijn als ze faalt en aan stukken gereten word
21-10-2012 23:28
Pete_027 schreef:
Die 'still' met haar lijkt wel op een scene uit Saw

Ik vind dat het interessantste stukje uit die hele teaser. Ziet eruit alsof er iets heftigs staat te gebeuren.... Het deed mij overigens ook meteen denken aan Saw.
22-10-2012 01:59
Dinsdag de echte lange trailer, maar dit heeft me wel entausiast gemaakt!
22-10-2012 08:25
KeesjeNL schreef:
Volgens mij is het "een scheet in een fles", of "een storm in een glas water"


Ik vind dit wel een creatieve woord/gezegde in de mix-speling! (Ofzoiets ;-)). Hij past er in ieder geval wel bij!
22-10-2012 10:06
Eigenlijk jammer dat ze nu al een trailer uitbrengen voor een film die in mei uitkomt.. Dat is nog 7 maanden.. Vind het leuk om dingen te zien maar wil niet zo lang wachten
22-10-2012 10:32
PRIME schreef:
Eigenlijk jammer dat ze nu al een trailer uitbrengen voor een film die in mei uitkomt.. Dat is nog 7 maanden.. Vind het leuk om dingen te zien maar wil niet zo lang wachten

Ik heb 't met de trailer van Man of Steel!! De teaser werd in juli uitgebracht en de film komt pas een jaar later! Nu nog maar 9 maandjes wachten...
22-10-2012 11:50
2 officiele stills van IM3
22-10-2012 12:23
Rooster schreef:
Godverdomme, 25 seconden reclame voor een sneak peak van 15 seconden waarvan meer dan de helft bestaat uit titels en zwart beeld.
Een scheet in een glas water


Was toch te denken dat dit niet veel soeps zou zijn. Binnenkort de echte trailer, dan kunnen we pas echt iets zeggen.
22-10-2012 15:45
Rooster schreef:
Godverdomme, 25 seconden reclame voor een sneak peak van 15 seconden waarvan meer dan de helft bestaat uit titels en zwart beeld.
Een scheet in een glas water
Ja idd godverdomme! Ik ben die youtube reclame ook wel zo verdomde zat!!!
Wordt tijd dat FT eens weer een andere player gaat gebruiken!

Maar de sneak ziet er wel gaaf uit, The Mandarin met een echte typische Chinese paardestaart.
22-10-2012 16:05
Ik zag iets voorbij vliegen...
22-10-2012 18:36
Hier de eerste officiële poster van 'Iron Man 3'.

Laatste Filmnieuws