Robert Downey Jr. en Kevin Feige over 'Iron Man 4'
Voor Downey Jr. wordt het moeilijk om terug te keren naar de franchise.
Because I Said So

Because I Said So (2007)

FT rating (14 stemmen)
4.2

Jouw rating
--

Filminformatie


Delen:

Synopsis:

Daphne Wilder, een trotse moeder met een grenzeloze liefde voor haar drie dochters: de stabiele psychologe Maggie, de sexy en onhandelbare Mae en de onzekere maar aantrekkelijke Milly , die op het gebied van mannen altijd de verkeerde keuzes maakt. Om te voorkomen dat haar jongste dochter dezelfde fouten begaat als zij, plaatst Daphne zonder medeweten van haar dochter een online contactadvertentie om de perfecte man te vinden. Daphne’s bemoeizucht leidt tot een komische chaos als ze met goede bedoelingen de verkeerde dingen blijft doen, alles in naam der liefde.

Regisseur:

Michael Lehmann

Jaar:

2007

Tagline:

She's just your normal, overprotective, overbearing, over-the-top mother.

Genre:

Komedie | Romantiek

Land:

Amerika

IMDB:

5.2 op 10155 stemmen (Website)

Trailers / Foto's / Posters


» 1 foto

Because I Said So 2007

Reacties op Because I Said So (2)


15-09-2009 21:23
die 3.7 is volkomen terecht, slap verhaal, dom geacteerd en tenenkrommende acteurs.
echt pure bende
22-10-2009 15:52
Regisseur Michael Lehmann doet wat hij altijd doet. De regisseur heeft een CV met een reeks niet meer dan vermakelijke komedies en ook deze film past daar prima in thuis. Charmant en best leuk gemaakt, maar ook een paar minpunten. Desondanks weet de film wel te amuseren en Diane Keaton laat zich niet uit het veld slaan door de jongere cast en steelt de show. Maar goed, gezien het niveau van het acteren is dit nu ook weer geen hele presentatie te noemen.

Ik vond Diane Keaton op een gegeven moment irritant worden, maar geloof dat dat ook de bedoeling was. Dus wat dat betreft is ze daar prima in geslaagd. Alleen is dit personage vrij ongeloofwaardig en dat neemt een groot deel van de kracht van de film weg. De liefde tussen Diane Keaton en haar nieuwe vriend is wel heel aandoenlijk en grappig om te zien, net zoals de vrije manier waarop de dochters over seks praten waar hun moeder bij is.
De twee zussen van Milly (Mandy Moore) hadden net zo goed niet in de film kunnen zitten. Wat werden die rollen saai neergezet.

Het voordeel van de twijfel, een 6.