Nieuwe trailer 'Man of Steel'
Nogmaals nieuwe beelden van de clash tussen de ijzersterke Superman en General Zod.
Rambo

Rambo (2008)

Alternatieve titel: Rambo 4, John Rambo
FT rating (86 stemmen)
6.7

Jouw rating
--

Filminformatie


Delen:

Synopsis:

Twintig jaar na de laatste film uit de beroemde serie, woont John Rambo (Sylvester Stallone) in Thailand, waar hij boottripjes met toeristen maakt. Aan de grens tussen Thailand en Birma gaat de oorlog zijn zestigste jaar in. Maar Rambo, die een rustig leventje leidt, heeft geen zin meer in vechten.Dat verandert als een groepje missionarissen de Amerikaanse riviergids John Rambo inhuurt. Sarah en Michael Bennett vertellen Rambo dat het het Birmaanse leger landmijnen op de wegen legt, waardoor de vluchtelingenkampen nauwelijks bereikbaar zijn geworden. Ze vragen Rambo of hij ze met zijn boot kan brengen, wat hij met tegenzin doet.Twee weken later vertelt pastor Arthur Marsh dat de groep hulpverleners gevangen is genomen door het Birmaanse leger. Hij heeft geld ingezameld om huurlingen in te huren die de missionarissen moeten bevrijden. De man die door het Amerikaanse leger ooit werd gekneed tot een supersoldaat weet wat hem te doen staat..

Regisseur:

Sylvester Stallone

Jaar:

2008

Duur:

91 minuten

Tagline:

Heroes never die.... They just reload.

Genre:

Actie | Thriller

Land:

Amerika | Duitsland

IMDB:

7.1 op 120700 stemmen (Website)

Recensie Rambo


Geschreven door Ronald Simons

Rambo recensieExact twintig jaar na Rambo III komt Sylvester Stallone met dit laatste deel van de serie. Ditmaal regisseerde Stallone zelf, net zoals hij vorig jaar het afsluitende deel van de Rocky-serie voor eigen rekening nam. Zelf verklaarde Stallone dat hij deze twee karakters nooit meer zal spelen en dat is gezien zijn leeftijd misschien maar goed ook. Want het houdt een keer op natuurlijk, zelfs al heb je nog kilo’s spieren en een mooie bandana. Maar nog belangrijker is dat in tegenstelling tot Rocky Balboa dit laatste Rambo-deel nóg minder om het lijf heeft dan het vorige.

» Lees verder...

Trailers / Foto's / Posters


Reacties op Rambo (15)


28-01-2009 21:04
een echte must voor de Rambo liefhebber....
in de sfeer van toen met de techniek van nu, super.
27-07-2009 03:27
Rambo films hebben qua plot weinig om het lijf, maar dit laatste deel nog minder. Vergeleken met de vorige delen is er maar weinig veranderd, zij het dat het geweld explicieter en nog bloederiger in beeld gebracht is.

6/10
06-03-2010 12:30
Waarom is deze in godsnaam uitgekozen als TVfilm van de dag?! Tomb Raider2 is toch veel leuker!!!!!
Ik heb de oude Rambo's niet gezien maar ik vond deze erg slecht. Silvester Stallone moét blijbaar maar doorgaan met z'n films
06-03-2010 15:43
Na al die jaren kreeg ik bij deze film toch echt weer het Rambo-gevoel.
Ik had in eerste instantie een slap aftreksel verwacht, maar Stallone heeft hier toch weer een echte Rambo neergezet ondanks zijn leeftijd.
Deze film is goed, als je uitgaat van het rambo-concept!
06-03-2010 17:13
Deel II en III hadden ze weg kunnen laten, First Blood en deze maken de cirkel gewoon compleet.
Vette film hoor 9 sterren deze
06-03-2010 18:57
aktie is goed met voor de rest zijn de acteurs verder allemaal wat matig.
Plus Stallone ziet er echt beroerd uit, hij had de film misschien 10 jaar eerder moeten maken dan had het er iets "geloofwaardiger" geweest.
06-03-2010 19:11
Rambo held
07-03-2010 11:08
je kan zeggen wat je wilt.. bloederig is ie zeker!! heel wat ledematen vliegen in het rond..

7.6
26-03-2011 14:35
Die actie en die effecten leek me toch fel overdreven..je kon er soep van koken met al die ledematen
12-09-2011 14:23
Oke de film heeft misschien niet zo gek veel om het lijf maar het is wel een prima/brute actiekneiter. Het enige minpunt vind ik dat de film wat kort is hoe dan ook hij is in ieder geval beter dan The Expendables. Hij bevat ook inderdaad best veel ledematen/ingewanden en is best goor wat het ook wat overdreven maakt alleen vind ik dat om de een of andere reden niet erg. Je wilt actie dan krijg je actie! John Rambo kicks ass (again)!
21-09-2011 23:17
Totaal over the top. Extreem gewelddadig. het bloed en de lichaamsdelen spatten van het scherm, maar daarmee wordt het belachelijke verhaal niet beter. Er zijn vele betere actiefilms zonder walgelijke scènes. De eerste Rambo (First Blood) is daar een voorbeeld van.
22-05-2012 16:37
Het enige dat me van deze film lang zal bijblijven is, dat de scenes waarin Rambo moet rennen, versneld worden afgespeeld, want hij kan och'arm niet eens meer (hard) lopen... afgaan, heet dat dan. Snel vergeten dus.
01-09-2012 22:53
Screambird schreef:
Het enige dat me van deze film lang zal bijblijven is, dat de scenes waarin Rambo moet rennen, versneld worden afgespeeld, want hij kan och'arm niet eens meer (hard) lopen... afgaan, heet dat dan. Snel vergeten dus.

Tuurlijk kan hij dat wel. In The Expendables doet hij dat ook hoor.
12-09-2012 08:13
een super vette film een dikke 9.
13-01-2013 17:33
Waardige afsluiter van de Rambo reeks, zeker na de matige Rambo III. Geweldadig ja, maar wat verwcht je anders van Rambo ? Dat hij gedichten gaat voorlezen ?