leuke film voor een avondje film thuis op de bank, niet meer en niet minder...
Vantage Point (2008)
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
In vijf verschillende segmenten die vijf verschillende visies op de gebeurtenissen weergeven, wordt een poging tot aanslag op de Amerikaanse president in Spanje gevolgd. Een toerist weet de mogelijke terrorist op video vast te leggen, waarna er door veiligheidsdiensten een reeks maatregelen genomen moet worden.Regisseur:
Pete TravisJaar:
2008Duur:
90 minutenTagline:
8 Strangers. 8 Points of View. 1 Truth.Genre:
Misdaad | Drama | ThrillerCast:
Dennis Quaid | Matthew Fox | Forest Whitaker | Bruce McGill | Édgar Ramírez | Saïd Taghmaoui | Ayelet Zurer | Zoe Saldana | Sigourney Weaver | William Hurt | James LeGros | Eduardo Noriega | Richard T. Jones | Holt McCallany | Leonardo NamLand:
AmerikaIMDB:
6.6 op 88548 stemmen (Website)Recensie Vantage Point
Geschreven door Gunnar van Eenige
De klok slaat meerdere keren twaalf uur in deze Amerikaanse post-9/11-thriller van tv-regisseur Pete Travis, waarin we steeds een andere richting opgaan totdat we uiteindelijk stilstaan om na te denken. De vrij ongewone handelswijze van de terroristen in Vantage Point laat Thomas Barnes, lijfwacht van de president, volledig in het ongewisse en het wordt langzaam duidelijk dat hij slechts als pion fungeert in dit bedachte maar niet bedachtzame spel.
Trailers / Foto's / Posters
» 1 foto
Reacties op Vantage Point (5)
09-02-2009 20:18
:
FC:
ohands[NL schreef:
]Had veel van deze film verwacht, hij is zeker niet slecht maar het einde is bijzonder teleurstellend.
leuke film voor een avondje film thuis op de bank, niet meer en niet minder...
(ik geef hem een 6)
leuke film voor een avondje film thuis op de bank, niet meer en niet minder...
Ik vond het zeer zeker een aardige film, het had alleen voor mij wat minder "vrolijk" mogen aflopen, zeg maar wat minder Amerikaans en misschien wat meet realistisch. Al met al toch een leuke verhaal opbouw in de film, en ook zeker wat onverwachte plotwendingen, ik geef hem een 7
22-02-2009 20:49
veel kritiek op deze film bij mijn weten en toch vindt ik deze film echt wel goed
je komt steeds meer te weten naar gelang de film en dat vindt ik wel goed zo hou je de spanning erin
voor sommige tonen ze waarschijnlijk de moord op de president veel te veel maar ik vindt het oke
8/10
06-09-2010 16:07
vond ik een heel goede film 8/10 18-03-2011 20:32
Zeer origineel script, al weet ik niet of ik veel van dit soort films achter elkaar zou kunnen zien..In de bioscoop gezien, waar niet iedereen het geduld kon opbrengen bij de zoveelste keer dat de film 'begon'.
Als je het geduld kunt opbrengen om tot aan het einde te kijken, dan zul je zeker beloond worden voor je moeite.


leuke film voor een avondje film thuis op de bank, niet meer en niet minder...