Dan Aykroyd over plot 'Ghostbusters III'
Daarnaast spreekt hij over de rol van Bill Murray.
Vantage Point

Vantage Point (2008)

FT rating (57 stemmen)
6.8

Jouw rating
--

Filminformatie


Delen:

Synopsis:

In vijf verschillende segmenten die vijf verschillende visies op de gebeurtenissen weergeven, wordt een poging tot aanslag op de Amerikaanse president in Spanje gevolgd. Een toerist weet de mogelijke terrorist op video vast te leggen, waarna er door veiligheidsdiensten een reeks maatregelen genomen moet worden.

Regisseur:

Pete Travis

Jaar:

2008

Duur:

90 minuten

Tagline:

8 Strangers. 8 Points of View. 1 Truth.

Genre:

Misdaad | Drama | Thriller

Land:

Amerika

IMDB:

6.6 op 88548 stemmen (Website)

Recensie Vantage Point


Geschreven door Gunnar van Eenige

Vantage Point recensieDe klok slaat meerdere keren twaalf uur in deze Amerikaanse post-9/11-thriller van tv-regisseur Pete Travis, waarin we steeds een andere richting opgaan totdat we uiteindelijk stilstaan om na te denken. De vrij ongewone handelswijze van de terroristen in Vantage Point laat Thomas Barnes, lijfwacht van de president, volledig in het ongewisse en het wordt langzaam duidelijk dat hij slechts als pion fungeert in dit bedachte maar niet bedachtzame spel.

» Lees verder...

Trailers / Foto's / Posters


» 1 foto

Vantage Point 2008

Reacties op Vantage Point (5)


12-04-2008 07:50
Had veel van deze film verwacht, hij is zeker niet slecht maar het einde is bijzonder teleurstellend.

leuke film voor een avondje film thuis op de bank, niet meer en niet minder... (ik geef hem een 6)
09-02-2009 20:18
:FC:ohands[NL schreef:
]Had veel van deze film verwacht, hij is zeker niet slecht maar het einde is bijzonder teleurstellend.

leuke film voor een avondje film thuis op de bank, niet meer en niet minder... (ik geef hem een 6)


Ik vond het zeer zeker een aardige film, het had alleen voor mij wat minder "vrolijk" mogen aflopen, zeg maar wat minder Amerikaans en misschien wat meet realistisch. Al met al toch een leuke verhaal opbouw in de film, en ook zeker wat onverwachte plotwendingen, ik geef hem een 7
22-02-2009 20:49
veel kritiek op deze film bij mijn weten
en toch vindt ik deze film echt wel goed
je komt steeds meer te weten naar gelang de film en dat vindt ik wel goed zo hou je de spanning erin
voor sommige tonen ze waarschijnlijk de moord op de president veel te veel maar ik vindt het oke

8/10
06-09-2010 16:07
vond ik een heel goede film 8/10
18-03-2011 20:32
Zeer origineel script, al weet ik niet of ik veel van dit soort films achter elkaar zou kunnen zien..

In de bioscoop gezien, waar niet iedereen het geduld kon opbrengen bij de zoveelste keer dat de film 'begon'.

Als je het geduld kunt opbrengen om tot aan het einde te kijken, dan zul je zeker beloond worden voor je moeite.