L'aile ou la cuisse (1976)
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
De beroemde kok Charles Duchemin ziet met lede ogen de ondergang van de Franse keuken aan, door de opkomst van het machinaal geproduceerde voedsel van het concern Tri-Catel. Daarom spreekt hij af om tijdens een talkshow zijn talenten als fijnproever te tonen, maar een paar dagen voor de show raakt hij zijn smaak kwijt. Daar komt nog eens bij dat zijn zoon, in wie hij de ideale opvolger ziet, liever clown in een circus wil worden.Regisseur:
Claude ZidiJaar:
1976Duur:
104 minutenGenre:
KomedieCast:
Louis de Funès | Coluche | Ann Zacharias | Julien Guiomar | Claude Gensac | Georges Chamarat | Jean Martin | Fernand Guiot | Gérard Boucaron | Antoine Marin | Yves Afonso | Raymond Bussières | Philippe Bouvard | Marcel Dalio | Vittorio CaprioliLand:
FrankrijkIMDB:
7 op 2147 stemmen (Website)Reacties op L'aile ou la cuisse (2)
Crazy nelis
04-06-2009 17:57
deze film is echt goed, voor de louis de funes fans onder ons. als kind was ik er helemaal dol op. alleen hij is geen kok maar een controleur voor de michelingids. klein detail ik wil er verder niet flauw over doen. 04-06-2009 20:29
erg leuke film.
