Welcome (2009)
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
Om samen te kunnen zijn met zijn vriendin in Engeland besluit Bilal, een Koerdische jongen van 17, het Kanaal over te zwemmen vanaf de Franse kust. Hij krijgt hulp van de lokale badmeester Simon die midden in een echtscheiding ligt.Regisseur:
Philippe LioretJaar:
2009Duur:
110 minutenGenre:
DramaCast:
Vincent Lindon | Firat Ayverdi | Audrey Dana | Derya Ayverdi | Thierry Godard | Selim Akgul | Firat Celik | Murat Subasi | Olivier Rabourdin | Yannick Renier | Mouafaq Rushdie | Behi Djanati Atai | Patrick Ligardes | Jean-Pol Brissart | Blandine PélissierLand:
FrankrijkIMDB:
7.5 op 3656 stemmen (Website)Release:
In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 30 juli 2009DVD:
In Nederland op DVD uitgebracht op 3 november 2009Recensie Welcome
Geschreven door Evert de V ies
Voor echte liefde gaan mensen heel ver. Romeo en Julia pleegden er zelfmoord voor, Lon Chaney liet in The Unknown zijn armen amputeren en recentelijk zagen wij Jamal nog meedoen aan ‘who wants to be a millionaire?’ in een poging de liefde van zijn leven terug te vinden. Onvoorwaardelijke liefde, het blijft een zeer dankbaar onderwerp voor verhalen. Ook Welcome vertelt ons zo’n groot liefdesverhaal. Hoe ver zou jij gaan voor het meisje van je dromen? De twee hoofdpersonages in Welcome staan voor deze vraag en slepen ons met hun verschillende antwoorden mee in een prachtig verhaal over (uiteraard) de liefde, loyaliteit en sociale misstanden.
» Lees verder...Trailers / Foto's / Posters
» 1 foto

