Step Up 3D (2010)
Alternatieve titel: Let's Dance 3
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
Streetdanser Luke beschouwt een verlaten warenhuis in New York als zijn enige thuis. Daar komen de beste streetdansers van de hele wereld bijeen om hun dansmoves te perfectioneren.Wanneer Luke en zijn danscrew, The House of Pirates, het pand dreigen te verliezen, is hun laatste hoop gevestigd op het winnen van de World Jam- wedstrijd. Met het prijzengeld kunnen zij hun thuisbasis en danshaven behouden. Om zijn crew te versterken gaat Luke op zoek naar nieuw talent in de ondergrondse dansscene van New York. Uiteindelijk vindt hij de twee dansers die hij nodig had: de mysterieuze Natalie en Moose. Maar Nathalie draagt een geheim met zich mee dat niet alleen schadelijk is voor hun opbloeiende liefde, maar voor alles waar de Pirates hun leven aan hebben gewijd. Samen met zijn versterkte crew komt Luke tot de meest indrukwekkende dansroutine en lijkt niets hun overwinning in de weg te staan. Totdat blijkt dat hun aartsrivalen, the House of Samurai, hun routine hebben gestolen.Regisseur:
Jon ChuJaar:
2010Duur:
107 minutenTagline:
Take the biggest step of all in 3DGenre:
Drama | Muziek | RomantiekCast:
Rick Malambri | Adam G. Sevani | Sharni Vinson | Alyson Stoner | Keith Stallworth | Kendra Andrews | Stephen Boss | Martín Lombard | Facundo Lombard | Oren Michaeli | Joe Slaughter | Daniel 'Cloud' Campos | Aja George | Straphanio 'Shonnie' Solomon | Terence DicksonLand:
AmerikaIMDB:
5.7 op 23836 stemmen (Website)Release:
In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 5 augustus 2010DVD:
In Nederland op DVD uitgebracht op 21 december 2010Nieuws:
- Eerste Step Up 3-D trailerDriedimensionaal dansen en sjansen (voor de liefhebbers).
Recensie Step Up 3D
Geschreven door Thomas Hermssen
Step-up 3D: een komisch meesterwerk met Ben Stiller. Niet helemaal waar, maar had hij een rol gespeeld dan was hij zeker trots geweest op dit 3e deel in een reeks van clichématige dansfilms. Dit is namelijk een onbedoeld vervolg op Dodgeball, waarin alleen de trefbal werd vervangen door een paar Nikes. De rest is een feilloze kopie. Geen Stiller dus, wel 3D. Dat overigens op een uiterst originele manier in de titel werd verwerkt!
» Lees verder...Trailers / Foto's / Posters
» 1 foto
Reacties op Step Up 3D (5)
Kyrshaaa
07-07-2010 16:57
De danswedstrijd finale van Step up 3D vindt plaats op maandag 26 juli! Jij kunt ervoor zorgen dat jouw favoriete danscrew wint door te stemmen op www.stepup3d.nl . Diezelfde dag is ook de premiere van de film waarbij de hoofdrolspelers Luke (Rick Malambri) en Natalie (Sharni Vinson) en regisseur Jon Chu aanwezig zullen zijn. Supervet! Prik deze datum dus in je agenda en laat je stem horen!! 24-07-2010 22:16
dit gaat een grap worden! wow ik zie iemand in 3d dansen...echt cool hoor 04-08-2010 23:13
Ik heb net de film gezien - als je de vorige 2 films goed vond, dan ga je (net als ik) deze film de beste van de 3 vinden! De 3D was écht perfect goed uitgewerkt. De soundtrack was GEWELDIG! De choreografie was om van te genieten. En het verhaal was weer helemaal anders dan de vorige 2 delen Ik twijfelde ook eerst of deze wel wat zou worden, maar nu mogen ze van mij gerust deel 4 al beginnen opnemen
19-09-2010 12:04
in een woord: GE-WEL-DIG echt de beste dansfilm die er bestaat. Echt een aanrader
14-08-2011 21:51
Wat scenario's betreft wordt het steeds wat minder in deze reeks.Maar laat er geen twijfel over bestaan, als je een dansliefhebber bent dan is dit een prachtige film.
De dans-acts zijn een lust voor het oog, en, hoewel niet echt mijn genre, de muziek is ook wel prima.
Kortom: deze film is de mindere van de 3, maar niet wat dans betreft dat gaat dan weer de juiste richting uit en wordt steeds beter.
Misschien een tip voor een 4de deel, een beetje minder aandacht voor de (overbodige) 3D effects en wat meer spenderen aan een goed scenario.

