Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
In dit vierde deel wordt de organisatie Impossible Mission Force (IMF) ervan verdacht betrokken te zijn bij een internationaal terroristisch complot en op non-actief gezet. Ethan Hunt komt in het geheim samen met zijn nieuwe team om de naam van IMF te zuiveren. Tijdens deze ondergrondse missie treedt het zogenaamde 'Ghost Protocol' in werking, waarbij hulp en contact met de buitenwereld onmogelijk zijn...Regisseur:
Brad BirdJaar:
2011Duur:
133 minutenTagline:
No Plan. No Backup. No Choice.Genre:
Actie | Avontuur | ThrillerCast:
Tom Cruise | Jeremy Renner | Simon Pegg | Paula Patton | Michael Nyqvist | Vladimir Mashkov | Samuli Edelmann | Ivan Shvedoff | Anil Kapoor | Léa Seydoux | Josh Holloway | Pavel Kriz | Miraj Grbic | Ilia Volok | Goran NavojecLand:
AmerikaIMDB:
7.4 op 172235 stemmen (Website)Release:
In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 22 december 2011DVD:
In Nederland op DVD uitgebracht op 24 april 2012Nieuws:
- Christopher McQuarrie in beeld voor 'Mission: Impossible 5'Tom Cruise en J.J. Abrams hebben vertrouwen in regisseur 'Jack Reacher'.
- Blu-Ray Review: Mission: Impossible 4 - Ghost ProtocolVisueel actiespektakel van de bovenste plank!
- Vijfde Mission: Impossible op komstDe film bracht 700 miljoen dollar in het laatje, dus dat is niet heel gek.
- Mission: Impossible 4 houdt Amerika in zijn greepComplete Box Office Top 10 noteert mooie cijfers in knallend weekend.
- Meer Mission: Impossible - Ghost Protocol nieuws (56 artikelen)
Recensie Mission: Impossible - Ghost Protocol
Geschreven door Evert de Vries
Ga Mission: Impossible - Ghost Protocol zien in IMAX. De film is hoe dan ook één van de betere actiefilms van dit jaar, maar in een IMAX-bioscoop overdondert de film pas echt. En dat is natuurlijk het enige wat wij van Mission: Impossible verwachten: overdonderende actie die de grenzen van alles wat wij eerder hebben gezien, verlegt. M:I 4 doet dit perfect en zonder zichzelf serieus te nemen. De film heeft er de grootste lol in ons extreme actiescènes voor te schotelen. De kijker hoeft vrijwel geen moeite te doen er met volle teugen van te genieten.
» Lees verder...Trailers / Foto's / Posters
Blu-Ray Review: Mission: Impossible - Ghost Protocol
Geschreven door Bram
Met het actierijke The Incredibles (2004) en het behouden Ratatouille (2007), beide animatiefilms van Pixar, als de voornaamste hoogtepunten op zijn CV koos animatieregisseur Brad Bird voor een enorme uitdaging voor zijn eerste live-action film: Mission: Impossible 4 - Ghost Protocol. Samen met producent J.J. Abrams en hoofdrolspeler Tom Cruise wist hij het om te zetten naar een van de spectaculairste actiefilms in jaren. Van een opgeblazen Kremlin tot aan een duizelingwekkende beklimming van de Burj Khalifa, alles is groter dan groots in deze vierde Mission: Impossible. De film werd ook deels in IMAX opgenomen en dit maakt bepaalde delen van de film nog indrukwekkender. Mede door een flinke promotiecampagne boekte het bijna $700 miljoen aan de wereldwijde bioscoopkassa, nadat het eerder met open armen werd ontvangen door de critci. Eerder deze maand verschenen twee Blu-Ray versies in het schap.
» Lees verder...Reacties op Mission: Impossible - Ghost Protocol (20)
Waarom heeft filmtotaal bijna altijd de imdb rating verkeerd????
Waarom heeft filmtotaal bijna altijd de imdb rating verkeerd????
Omdat er als het hier ingevoerd wordt nog maar weinig mensen zijn die op imdb gestemd hebben, bij meer stemmen verandert het cijfer dus al heel snel.
OT: Ongelofelijk leuke film, zeker de beste van de M:I- reeks. Het team is veel leuker dan normaal en de humor is ook geweldig. En aan het einde
PS: Er komt echt veel promotie voor apple producten door heel de film
"Mission Accomplished!"
9/10
Sommige grapjes waren inderdaad een beetje lame; maar dit werd ruimschoots goedgemaakt door de actie. Voor mij krijgt de film een dikke 7.5 (afgerond naar een 8)
Actie goed, geluid goed, humor goed en Paula Patton !!!! :-)
Dus Topfilm echt een aanrader !!
De scene waar Tom Cruise trouwens op en over het hoogste gebouw ter wereld klimt is echt heel mooi in beeld gebracht en wederom ontzettend spectaculair alleen bevat de film zoveel mooie beelden zoals bijv de zandstorm achtervolging dat ik niet vind dat die klim scene het spectaculairst is. En verder naja ga dit gewoon zien,als je zin hebt in een actiekneiter van jewelste,ik ben in ieder geval enorm onder de indruk en heb me kostelijk vermaakt. En als een film mij zo kan vermaken als deze film dan verdient die ook een hoog cijfer.
En oja als ik deze film trouwens nog even mag vergelijken met deel 3 die ik ook ontzettend goed vind. Hij is een stuk luchtiger dan het 3de deel en bevat naar mijn mening ook echt hele leuke humor. Simon Pegg is gewoon een ontzettende goeie komiek en Tom en Jeremy zijn op sommige momenten ook ontzettend grappig. En wat is Paula Patton trouwens een schoonheid maar dat terzijde.
Ik denk het niet. Cruise wil dat er bij elke nieuwe M.I. film een andere regisseur aan het roer staat om de serie fris te houden.
Tom Cruise is weer aardig op dreef in dit actiespektakel, en zo kan je het wel noemen, actie van begin tot einde.
De scènes die zich afspelen in Dubai en meer bepaald op het hoogste gebouw ter wereld zijn bijzonder spannend en zelfs angstaanjagend.
Net zoals ik bij de vorige film al had gezegd, van mij mogen er nog meer komen, deze reeks wordt alsmaar beter.
Voor de leuke noot in deze film zorgt Simon Pegg wel, een van de enige overgebleven acteurs, samen met Cruise, uit de originele cast, al heeft Ving Rhames op het einde nog een cameo.
Kortom: voor actieliefhebbers.. een aanrader !!
Heb hem nogmaals bekeken maar nu op blu-ray.. En ik blijf bij wat ik eerder heb gezegd..
Lekker simpel verhaaltje, maar bij deze film hoef je daar niet echt op te letten..
De actie is in 1 woord fantastisch! Ik heb hem nu voor de 3e keer gezien en nog steeds blijft de actie spannend en ziet er nog steeds geweldig uit!
Van begin tot eind, overal is wel actie te vinden! En niet zo'n klein beetje ook!
De scène waar Tom Cruise de Burj Khalifa beklimt is toch wel het hoogtepunt van de film, ik zat met zweet in mijn handen te kijken, zo spannend was het.. Wat het nog realistischer maakt is dat hij het helemaal zelf gedaan heeft..
Ook de cast doet het heel goed.. Tom Cruise speelt zijn rol als Ethan Hunt bijzonder goed.. Ik vind Jeremy Renner als Brandt ook erg goed. Hij is naar mijn zeggen ook 1 van de betere acteurs van tegenwoordig en vind het leuk dat dit eigenlijk zijn grote doorbraak betekende.
Paula Patton als Jane Carter is ook een goed personage..
Terugkerende Simon Pegg als Benji Dunn is nog steeds een super personage!
Hij heeft hier een grotere rol dan in 'Mission: Impossible 3' en dat is mooi ook.. Hij maakt nog steeds geweldige opmerkingen.
De film heeft geen hele bijzondere schurk, maar toch vind ik hem wel goed voor deze film.
De film heeft ook wel humor.. Het is op sommige momenten wel meer een actie-komedie. Film heeft leuke extra's. Ik vind de productie-video's van Dubai en Vancouver wel erg leuk om te zien. Deleted scenes zijn niet echt heel bijzonder, maar wel leuk..
Geweldige soundtrack van Michael Giacchino! Het voegt wel wat toe aan de film!
Brad Bird heeft ons de beste Mission: Impossible tot nu toe gegeven, en 1 van de beste actiefilms van de laatste jaren!
"Mission Accomplished"
10/10







