Cosmopolis (2012)
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
In Cosmopolis reist de multimiljonair Eric Packer door Manhattan in een poging om zijn haren te laten knippen. Tijdens zijn zoektocht naar een kapsalon probeert hij gewoon zijn zaken te regelen zoals altijd, maar in de chaos die op zijn pad komt – waaronder een presidentiële stoet, antiglobaliseringsprotesten en de begrafenis van een beroemdheid – maakt hij enkele verkeerde beslissingen.Regisseur:
David CronenbergJaar:
2012Duur:
108 minutenGenre:
DramaCast:
Robert Pattinson | Jay Baruchel | Samantha Morton | Paul Giamatti | Kevin Durand | Juliette Binoche | Sarah Gadon | Emily Hampshire | Mathieu Amalric | Patricia McKenzie | Anna Hardwick | K'Naan | George Touliatos | Saad Siddiqui | Philip NozukaLand:
Frankrijk | Canada | Portugal | ItaliëIMDB:
5.5 op 11003 stemmen (Website)Release:
In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 7 juni 2012DVD:
In Nederland op DVD uitgebracht op 30 oktober 2012Nieuws:
- Nieuwe trailer CosmopolisEn nog eens twee clips uit deze opmerkelijke film van David Cronenberg.
- Eerste clip CosmopolisDe nieuwe film van David Cronenberg.
- Volledige trailer Cosmopolis!Robert Pattinson ontspoort in nieuwe David Cronenberg.
- Teaser trailer CosmopolisDe nieuwe film van Eastern Promises regisseur David Cronenberg.
- Meer Cosmopolis nieuws (8 artikelen)
Recensie Cosmopolis
Geschreven door Kaj van Zoelen
Vers van het Cannes filmfestival komt de nieuwste film van David Cronenberg naar Nederland. In Cannes was het de film die misschien wel het meest de meningen verdeelde. Sommigen noemden het een nieuw meesterwerk van de Canadees, anderen zijn slechtste film ooit. In een peiling van Amerikaanse critici belandde de film in de top tien, maar prijkte ook bovenaan een lijst van teleurstellingen. De vorige film van de regisseur, A Dangerous Method, riep ook al gemengde reacties op en Cosmopolis lijkt van al zijn films nog het meest daarop. Wederom krijgen we mensen voorgeschoteld die lange gesprekken voeren over complexe concepten, maar dit keer in een limousine in de nabije toekomst.
» Lees verder...








Deze film is voor mij geen cent waard.
Oersaai, een dialoog van begin tot einde, vervelend..
Snel vergeten deze miskoop.. Rommel !!