"Wesley Snipes inderdaad gecast in 'The Expendables 3'"
Volgens Randy Couture is dat in ieder geval zeker.
Gangster Squad

Gangster Squad (2013)

FT rating (24 stemmen)
7.2

Jouw rating
--

Filminformatie


Delen:

Synopsis:

Gangster Squad spelt zich af in L.A., in de jaren’40 en laat zien hoe Paul Lieberman een speciale politie-eenheid opricht om de Oostelijke maffia buiten de deur te houden.

Regisseur:

Ruben Fleischer

Jaar:

2013

Duur:

113 minuten

Tagline:

No names. No badges. No mercy.

Genre:

Actie | Misdaad | Drama

Land:

Amerika

IMDB:

7.3 op 1505 stemmen (Website)

Release:

In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 10 januari 2013

DVD:

In Nederland op DVD uitgebracht op 11 juni 2013

Nieuws:

Recensie Gangster Squad


Geschreven door Arjan Welles

Al bij de openingsscène van Gangster Squad van Ruben Fleischer is het duidelijk dat we geen subtiele twee uur tegemoet zullen gaan. We maken kennis met de Joodse topcrimineel Mickey Cohen en zijn hardhandige methodes om zijn tegenstanders uit de weg te ruimen. Cohen is een voormalig bokser die probeert de Al Capone van Los Angeles te worden. Ongrijpbaar voor de politie en de rechterlijke macht, die hij voor een groot deel heeft omgekocht. Onweerstaanbaar voor de mooie, maar onzekere Grace Faraday. Dat je maar beter geen ruzie met Cohen kan maken blijkt uit het introductieslachtoffer van Fleischers biopic, die door twee auto’s en opgewacht door twee likkebaardende coyotes in tweeën wordt gereten.

» Lees verder...

Trailers / Foto's / Posters


Reacties op Gangster Squad (4)


11-01-2013 22:21
Goed filmpje,
heb hem gezien en was bang door een resencie die ik hier had gelezen.
Maar de film was boven verwachting.
Actie was goed, de zowat donkere sfeer.
Het verhaal was redelijk, het speelde rond de maffiabaas en de driehoeksverhouding werd niet te veel aan bod gebracht.
Het einde blijft gissen,want je weet niet wie van de Squad zal overleven...
Goed film toch zeker een 8tje die ik in m'n dvd collectie wil
14-01-2013 08:30
Ja hoor, leuk filmpje. Visueel dik in orde, prima geacteerd, alleen het verhaal vond ik wat matig. De rol van Penn was over-the-top, maar niet storend.
20-02-2013 14:19
De eerste scene was het hoogtepunt. Dat was confronterend en heftig. Daarna werd het alleen maar minder. De gangsterbaas was over de top, wat ik juist niet leuk vond. Niet de gangsterfilm waar ik op had gehoopt.
Ik vond het toch erg vermakelijk, daarom een 7.
22-04-2013 21:08
Gangster Squad is een heerlijke wegkijk film, je kan zitten met een zak chips en een drankje en je hoeft je niet druk te maken dat je de film niet gaat snappen. Wat ik een leuk aspect vind is dat de grote gangster in de film, Mickey Cohen, ook echt heeft bestaan en Sean Penn speelt hem echt stoer na..conclusie, gewoon verstand op nul en lekker onderuit zakken...en kijken maar