Robert Downey Jr. en Kevin Feige over 'Iron Man 4'
Voor Downey Jr. wordt het moeilijk om terug te keren naar de franchise.
Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012)

Alternatieve titel: Madagascar 3: Op Avontuur in Europa
FT rating (21 stemmen)
7.2

Jouw rating
--

Filminformatie


Delen:

Synopsis:

In Madagascar 3 zijn Alex (Ben Stiller), Marty (Chris Rock), Melman (David Schwimmer) en Gloria (Jada Pinkett Smith) druk bezig met hun laatste poging om terug te geraken naar New York. Dit willen ze bereiken door zich aan te sluiten bij een rondreizend circus. Een dierenvanger (Frances McDormands) loopt echter rond om het het viertal lastig te maken.

Jaar:

2012

Duur:

93 minuten

Tagline:

The world is sick. And we are the doctors.

Genre:

Animatie | Avontuur | Komedie | Familiefilm

Land:

Amerika

IMDB:

7.1 op 28039 stemmen (Website)

Release:

In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 12 juli 2012

DVD:

In Nederland op DVD uitgebracht op 20 november 2012

Nieuws:

Recensie Madagascar 3: Europe's Most Wanted


Geschreven door Danitsa Linders

Alex de leeuw, Marty de zebra, Melman de giraffe en Gloria het nijlpaard zijn terug. De vrienden voelen zich in Madagascar 3: Europe’s Most Wanted in het weidse Afrika, hoewel hun bakermat, toch een beetje ontheemd. Ze verlangen nog steeds naar hun echte thuis, de New York Zoo. Van de pinguïns en de apen, hun collega’s uit de dierentuin die al meermalen voor vervoer tussen de continenten hebben gezorgd, hoeven ze niet veel te verwachten. Het gezelschap leeft het goede leven in Monte Carlo: gokken, geld verbrassen en hotelkamers verbouwen. Dus vat het viertal het idee op om hun kameraden tot de orde te roepen om gezamenlijk richting de Big Apple te vertrekken.

» Lees verder...

Trailers / Foto's / Posters


Reacties op Madagascar 3: Europe's Most Wanted (5)


08-12-2011 22:11
Halloo,, waarom heeft filmtotaal nog geen trailer van deze film?! Vandaag was deze namelijk te zien in de bios, voorgaande aan Puss in Boots!
10-07-2012 17:14
Superleuke film! Heb hendig gelachen. Nu vind ik deze films sowieso geweldig en ben ook fan van enkele personages, maar ze hebben weer een leuk vervolg gemaakt! De muziek is leuk gevonden en bij sommige stukjes zelfs een super toevoeging aan de beelden. Het . Enige jammere is dat ze oma er niet meer in zit Die is toch wel echt hilarisch in de vorige twee delen!

8/10
15-07-2012 19:48
Arteron schreef:
Superleuke film! Heb hendig gelachen. Nu vind ik deze films sowieso geweldig en ben ook fan van enkele personages, maar ze hebben weer een leuk vervolg gemaakt! De muziek is leuk gevonden en bij sommige stukjes zelfs een super toevoeging aan de beelden. Het . Enige jammere is dat ze oma er niet meer in zit Die is toch wel echt hilarisch in de vorige twee delen!

8/10



ik ben het helemaal metje eens.
een superleuke film heele mooie animatie en de grappen zijn echt weer wat aleen madagascar kan.
ik vond het wel beter dan deel 2 maar deel 1 was ietsbeter.
het hoogte punt vond ik toch wel het geweldige ■
16-08-2012 19:52
Prachtige animatie, leuke personages (ook de nieuwe) en altijd een flinke dosis humor. Soms wat druk maar dat was te verwachten. Het stoorde niet.

8/10
29-11-2012 13:15
De eerste 10 minuten waren te slecht voor woorden. Vooral dan op narratief vlak. Het leek alsof de makers zo snel mogelijk uit Afrika wilden geraken om aan hun verhaal te beginnen. De familie van Alex wordt compleet vergeten alsof de tweede film nooit bestaan heeft.(Was dat maar zo). De personage beslissen plots na een lange tijd in Afrika om achter de pingiuns aan te gaan en kunnen nu plots toch al zwemmend een zee over?? Ook vroeg ik me af wat het doel van de personages nu eigenlijk was in de eerste scène... Het leek wel alsof de film al een halfuur bezig was en ik net inpikte. Kortom ik had er geen goed oog in voor de rest van de film.

Toch de film herpakt zich snel en heeft al meteen een leuke slechterik te pakken. Ik stond nogal sceptisch tegenover het feit dat de film zich in een circus setting zou afspelen. Is al veel gebruikt in animatie films en ik vroeg me af of Dreamworks er nog een leuke draai aan zou kunnen geven. En dat deden ze gelukkig ook. Leuke toevoegingen zijn Vitaly, Gia en Stefano. Ze voegen kleur toe aan de filmreeks en het zorgt ervoor dat we gespaard blijven van ruzies tussen Alex en Marty. Iets wat tot het vervelende toe werd uitgesponnen in de eerste twee films. De bijpersonages worden degelijk uitgewerkt maar daardoor worden Melman en Gloria wel heel erg op de achtergrond gezet en is het kleine "dans" probleem maar een mager en onnodig subplot.

Dreamworks weet met zijn animatie gewone dingen altijd grotesker en indrukwekkender te maken dan het in werkelijkheid is. Zoals in Megamind bijvoorbeeld. Ook in Madagascar 3 is dit het geval. Met dik aangezette achtervolgingen en een mooie circus show weet Dreamworks weer hun kunnen te tonen op technisch vlak. Madagascar 3 is geen topper maar is zeker geen slecht en onnodig vervolg. De beslissing die de personages daar nemen is weinig verassend maar het is wel de meest logische. Ik ben geen fan van het Madagascar franchise omdat de humor me niet zo ligt. Toch waren de knipogen naar bekende films zeer leuk,( iets wat deel 1 ook leuk maakte) maar voor de rest heb ik niet echt moeten lachen. Madagascar 3 is degelijk gemaakt ondanks een enorme valse start. 6/10