Eerste trailer ‘The Lego Movie’
Je krijgt gelijk zin om al die steentjes weer van zolder te halen.
Bridesmaids

Bridesmaids (2011)

FT rating (23 stemmen)
6

Jouw rating
--

Filminformatie


Delen:

Synopsis:

Annie is getuige op de bruiloft van haar beste vriendin Lillian. Samen met een aantal andere bruidsmeisjes probeert ze te zorgen dat het iedereen naar zijn zin is bij de bruiloft, iets waarbij ze vanzelfsprekend tegen een flink aantal problemen aanloopt. De film doet het erg goed bij het publiek en de critici. Op IMDb heeft de film bijvoorbeeld een 7.7, gebaseerd op 10.745 stemmen, en op RottenTomatoes heeft de film een percentage van 90%, een percentage waarin 212 recensies meegenomen zijn. Roger Ebert concludeerde het volgende over de film: It definitively proves that women are the equal of men in vulgarity, sexual frankness, lust, vulnerability, overdrinking and insecurity.

Regisseur:

Paul Feig

Jaar:

2011

Duur:

125 minuten

Genre:

Komedie

Land:

Amerika

IMDB:

6.9 op 113315 stemmen (Website)

Release:

In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 7 juli 2011

DVD:

In Nederland op DVD uitgebracht op 6 december 2011

Nieuws:

Recensie Bridesmaids


Geschreven door Arman Avsaroglu

De openingsscène van Bridesmaids is een van de leukste in een heel lange tijd. We zien hoofdrolspeelster Kristen Wiig en Jon Hamm (bekend uit Mad Men) gedurende vijf minuten verstrengeld zitten in de meest ongemakkelijke seksposes, waarna Jon Hamm haar vriendelijk doch dringend verzoekt zijn huis te verlaten. Het is dan ook niet moeilijk de hand van producent Judd Apatow (Knocked Up, Superbad) te herkennen in Bridesmaids, zijn eerste film die voornamelijk drijft op vrouwelijke personages.

» Lees verder...

Trailers / Foto's / Posters


Reacties op Bridesmaids (3)


29-06-2011 03:09
Bridemaids is opzich niet echt een slechte film, alleen vond ik wel dat er niet echt een klik was tussen alle personen in de film. Miste gewoon een soort van warmte. Absoluut geen aanrader, hoewel er voor mij wel een paar matige en 1 supergeweldige grappige scéne tussen zat (trouwjurken passen) Krijgt daarom nog wel een 5/10.
06-11-2011 14:34
Ik heb geen moment gelachen, er leek geen tempo in te zetten, er werd nergens naartoe gewerkt. Kortom, ik vond het pure tijdverspilling.
16-11-2011 23:03
Ik begrijp niet dat mensen/ de media deze film vergelijken met The Hangover. Die film is echt lache terwijl ik me aan deze film de hele tijd heb dood zitten ergeren.