Take Shelter (2011)
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
Een man heeft waanbeelden over een naderende natuurramp. Om zijn familie te beschermen besluit hij een schuilkelder te bouwen, maar de vraag is of de familieleden niet beter voor hem kunnen schuilen.Regisseur:
Jeff NicholsJaar:
2011Duur:
120 minutenGenre:
Drama | ThrillerCast:
Michael Shannon | Jessica Chastain | Tova Stewart | Shea Whigham | Katy Mixon | Natasha Randall | Ron Kennard | Scott Knisley | Robert Longstreet | Heather Caldwell | Sheila Hullihen | John Kloock | Marianna Alacchi | Jacque Jovic | Bob MainesLand:
AmerikaIMDB:
7.5 op 29158 stemmen (Website)Release:
In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 5 april 2012DVD:
In Nederland op DVD uitgebracht op 21 augustus 2012Nieuws:
- Blu-Ray Review: Take ShelterEen uiterst fraaie stilte voor de storm voor Michael Shannon.
- Eerste Take Shelter posterMichael Shannon (Boardwalk Empire) en zijn vage waanbeelden over naderende natuurrampen.
- Take Shelter trailer (aanrader!)Michael Shannon in opmerkelijk drama dat hoge ogen gooide in Cannes.
Recensie Take Shelter
Geschreven door Kaj van Zoelen
Michael Shannon heeft sinds de tweede helft van het afgelopen decennium bekendheid verworven met het spelen van personages die of op het randje van de mentale afgrond balanceren of daadwerkelijk waanzinnig zijn. Hij is daar steeds beter in geworden, getuige zijn voor een Oscar genomineerde bijrol in Revolutionary Road, zijn hoofdrol in Werner Herzogs My Son, My Son, What Have Ye Done of zijn werk in de televisieserie Boardwalk Empire. Geen wonder dat regisseur Jeff Nichols, die zijn eerste film met een toen nog vrij onbekende Shannon maakte, opnieuw de acteur castte in deze zeer indringende film over een man die langzaamaan zijn verstand lijkt te verliezen.
» Lees verder...Trailers / Foto's / Posters
Blu-Ray Review: Take Shelter
Geschreven door Bram
Voor mensen die hebben genoten van films als Revolutionary Road (2008) en My Son, My Son, What Have Ye Done (2009) en de HBO-serie Boardwalk Empire kunnen niet om Take Shelter heen. Acteur Michael Shannon zet namelijk wederom een prachtige rol neer. Ook dit keer speelt hij iemand die langzaam maar zeker zijn visie op de werkelijkheid compleet lijkt te verliezen. Ondanks dat het opbouwende en soms spannende drama van regisseur Jeff Nichols veel filmprijzen in ontvangst mocht nemen, landde de onafhankelijke film niet bij het grote publiek. Het kreeg zelfs de kans niet, aangezien het in de States geen landelijke release werd gegund. Ook in Nederland kwam het niet verder dan een beperkte bioscooprelease. Distributeur A-Film bracht Take Shelter afgelopen maand uit op Dvd en Blu-Ray.
» Lees verder...





