Being Flynn (2012)
Filminformatie
Delen:
Synopsis:
Being Flynn gaat over een jonge schrijver Nick (Paul Dano), die een baan aanneemt in de daklozenopvang in Bosten, waar hij op een dag stuit op zijn verloren vader (De Niro), die op zoek is naar een bed.Regisseur:
Paul WeitzJaar:
2012Duur:
102 minutenTagline:
We're All Works In Progress.Genre:
DramaCast:
Robert De Niro | Paul Dano | Julianne Moore | Olivia Thirlby | Eddie Rouse | Steve Cirbus | Lili Taylor | Victor Rasuk | Liam Broggy | Chris Chalk | Wes Studi | Thomas Middleditch | Sarah Quinn | Ben Foronda | Dale DickeyLand:
AmerikaIMDB:
6.4 op 5057 stemmen (Website)Release:
In de Nederlandse bioscoop te zien vanaf 27 september 2012DVD:
In Nederland op DVD uitgebracht op 8 januari 2013Nieuws:
- Trailer Being FlynnRobert De Niro is een vader die na jaren weer in contact komt met zijn verloren zoon.
Recensie Being Flynn
Geschreven door Arjan Welles
De aan alcohol verslaafde taxichauffeur Jonathan Flynn is een aspirerend auteur die al jaren lang van de daken schreeuwt dat hij een meesterwerk aan het schrijven is waar de wereld van ondersteboven zal zijn. Wanneer hij door zijn alcoholverslaving en korte lontje heibel met de buren schopt, wordt hij op straat gezet. Hij pleegt, opportunistisch als hij is, een telefoontje naar zoon Nick die hij jaren niet gezien of gesproken heeft. Jonathan kan namelijk wel wat hulp gebruiken bij het opslaan van zijn spullen. Zodra de klus geklaard is, heeft de alcoholist zijn zoon niet langer nodig. Als hij niet lang daarna ook zijn taxi en baan kwijtraakt, belandt Jonathan op straat. Ondertussen worstelt Nick, die eveneens schrijver is, met een writer’s block. Hij probeert structuur in zijn leven te krijgen door een baan aan te nemen in de daklozenopvang.
» Lees verder...Trailers / Foto's / Posters
» 1 foto


Another Bullshit Night in Suck City" is een geslaagde film. Verdient een 6/10 omdat het voormij persoonlijk niet direct mij genre is, maar uiteraard wel een voldoende.