Kill Bill: Vol. 1 (2003)
Filminformatie
Synopsis:
De huurmoordenaar 'The Bride' wordt op haar eigen bruiloft neergeschoten door haar opdrachtgever Bill en zijn handlangers. Ze overleeft de aanslag, maar door een kogel in haar hoofd ligt ze vier jaar in coma. Als ze bijkomt, is ze compleet over de rooie en vastbesloten om wraak te nemen. Ze gaat op zoek naar de bendeleden om ze 1 voor 1 te vermoorden. Bill bewaart ze tot het laatst...Regisseur:
Quentin TarantinoJaar:
2003Duur:
111 minutenTagline:
In the year 2003, Uma Thurman will kill BillGenre:
Actie | Misdaad | ThrillerCast:
Uma Thurman | Lucy Liu | Vivica A. Fox | Daryl Hannah | David Carradine | Michael Madsen | Julie Dreyfus | Chiaki Kuriyama | Sonny Chiba | Chia Hui Liu | Michael Parks | Michael Bowen | Jun Kunimura | Kenji Ohba | Yuki KazamatsuriLand:
AmerikaIMDB:
8.2 op 176179 stemmen (Website)Recensie Kill Bill: Vol. 1
Geschreven door Kenji
Tijdens het verzinnen en maken van Kill Bill moet in de hersenpan van Quentin Tarantino een uniek soort alchemie hebben plaatsgevonden. Tarantino heeft de reputatie een wandelende B-filmencyclopedie te zijn: gedurende zijn jeugd en later als bediende in een videotheek absorbeerde hij honderden kungfu-films uit de jaren ‘70, spaghettiwesterns, zogenaamde ‘blaxploitation’-films en Europese horrorpulp. Hoewel er in zijn eerdere films wel impliciet aan werd gerefereerd, maakte hij tot nu toe nooit een zo uitgesproken hommage aan die invloeden. In Kill Bill Vol. 1 heeft hij ze samengesmolten tot iets wat groter is dan de som der delen. Het resultaat is puur goud.
Trailer / Foto / Wallpaper / Poster
Reacties op Kill Bill: Vol. 1 (89)
20-11-2003 20:34
ALRIGHT!!! Nou dit... Is dus een echte Quentin Tarrantino film. Ik ben nu al nieuwsgierig naar het tweede deel. Ik heb hem vandaag in de bios gezien en hij is ECHT goed. Bloed spettert gewoon op het scherm. 20-11-2003 23:44
Bloed spettert gewoon op het scherm. schreef:
het druppelt er nog net niet doorheen...
bij gebrek aan deel 2 morgenavond maar op herhaling...
20-11-2003 23:50
Hij is goed, zeer goed. (voorlopig) Het enige wat ik erop aan te merken heb, is dat het tempo van de film niet bij de lengte van de film past, en zodra de film echt op gang is gekomen, is het eigenlijk alweer bijna afgelopen. Ondanks dat heb ik zeker genoten. 26-11-2003 08:09
Wat een fantastisch ritje in een geweld(ad)ige achtbaan. Als je weer buiten staat, nog trillend op je benen, wil je eigenlijk gelijk weer achteraan aansluiten bij de kassa voor nog een ride. Top top top 27-11-2003 10:12
Geniaal die Tarantino, wat een mind heeft die gast. Die scenes, die dialogen, de details...TE GEK! He's the MASTER!27-11-2003 16:08
Het gevoel zit goed bij deze film. De vele verwijzingen naar de jaren zeventig en de plotse versnellingen en vertragingen van het verhaal geeft deze film zeker een eigen karakter. De manga doorkruist de film op een zeer goed moment en maakt de film nog meer de persiflage die het al was.Het verhaal is niet de focus maar de mensen en de actie met een vette knipoog.
Ik neem mijn petje af voor Uma, ze moet zich wezenloos hebben getraind om deze film te maken en dat is er dan ook uitstekend aan af te zien.
16-12-2003 23:13
het was gewoon een slachtfilm..en ik lag bijna te slapen in de bios toen die stukje 'tekenfilmpje' af begon te spelen..ik d8 effe van oww ik zit in de verkeerde zaal..d8 effe dat het een tekenfilm was..maar het scheen een slachtfilm te zijn..had wel heel wat meer verwacht..
16-12-2003 23:21
Geniaal die Tarantino, wat een mind heeft die gast. Die scenes, die dialogen, de details...TE GEK! He's the MASTER!
schreef:
Begrijp me niet verkeerd, ik vond het een leuke film, en ga zeker naar deel 2. Maar welke dialogen?
17-12-2003 19:32
Begrijp me niet verkeerd, ik vond het een leuke film, en ga zeker naar deel 2. Maar welke dialogen? schreef:
Het stukje van de CD is cool.
"No subject will ever be taboo. Except of course the subject that was part on our discussion. The price you pay for bringing either my Chinese or American heritage as a negative is, I collect your fucking head. Just like this fucker here. Now any of you sons of bitches, got anything else to say. NOW'S THE FUCKING TIME!! I didn't think so."
17-12-2003 23:26
Het stukje van de CD is cool.
"No subject will ever be taboo. Except of course the subject that was part on our discussion. The price you pay for bringing either my Chinese or American heritage as a negative is, I collect your fucking head. Just like this fucker here. Now any of you sons of bitches, got anything else to say. NOW'S THE FUCKING TIME!! I didn't think so." schreef:
"No subject will ever be taboo. Except of course the subject that was part on our discussion. The price you pay for bringing either my Chinese or American heritage as a negative is, I collect your fucking head. Just like this fucker here. Now any of you sons of bitches, got anything else to say. NOW'S THE FUCKING TIME!! I didn't think so." schreef:
Dat is meer een monoloog, maar toch. Non verbaal wordt er genoeg gecommuniceerd, over en weer bij deze scene
Er wordt vrij weinig gezegde in deze film maar als er wat gezegd wordt....
We only speak when it's worth saying
Wat er gezegd wordt is dus allemaal nuttig, zelfs de discussie aan de bar in Okinawa!
06-09-2006 17:49
Op een schaal van 1 tot 10 een 113.3 krijgen; dit moet wel een hele hele hele goede film zijn. 07-09-2006 09:56
Calvero schreef:
Op een schaal van 1 tot 10 een 113.3 krijgen; dit moet wel een hele hele hele goede film zijn.
Klopt! Heerlijke over the top QT-pulp. Een streling voor oog en oor. Gaat dat zien!
07-09-2006 12:48
Kill Bill, een film van Quentin Tarantino. Af en toe heb ik het idee dat als die man zijn naam aan een film verbind, dat mensen dan automatisch de film goed vinden. Toegegeven Pulp Fiction en Reservoir Dogs zijn simpelweg top. Maar voor de rest stelt het niet zo veel voor. From Dusk Till Dawn en Jacky Brown zijn aardig, maar zeker niet meer dan dat. En dan komen we bij Kill Bill volume 1 en 2. Naar mijn mening schandalig dat deze films zulke hoge waarderingen hebben. Ik vind het ronduit een belachelijke film die bij tijd en wijle ronduit saai en langdradig is. Waarschijnlijk strijk ik nu veel mensen in de haren, maar ik vond het allemaal zeer middelmatig. De Imdb top 250 is mijns inziends niet serieus te nemen met deze twee films ertussen. Doe jezelf een plezier en verspil niet 4 uur van je leven aan de kill bill films. 07-09-2006 12:56
aceventura schreef:
Toegegeven Pulp Fiction en Reservoir Dogs zijn simpelweg top. Maar voor de rest stelt het niet zo veel voor. From Dusk Till Dawn en Jacky Brown zijn aardig, maar zeker niet meer dan dat.
07-09-2006 15:00
Ghehe, ten eerste smaken verschillen. Om eens een cliche te noemen: over smaak valt niet te twisten.Ten tweede op imdb scoort reservoir dogs een 8,4 en jackie brown een 7,5 dus ik sta niet bepaald alleen in het feit dat reservoir dogs beter is, dusja wie valt hier nu niet serieus te nemen met zijn drogredeneringen
07-09-2006 15:10
07-09-2006 15:21
Kenji schreef:
hehehe, you said it. Overigens vind ik Jackie Brown mischien niet zozeer een betere film, maar wel een film die leuk en makkelijk wegkijkt, leuker dan reservoir dogs. wat kill Bill betreft, ik vind het een heerlijke film, je kan zien dat Tarantino zich helemaal uitleeft aan alles wat met martial arts en westerns uit de jaren 70 te maken heeft. Kijk alleen maar naar Umas outfit, die komt zo uit Bruce Lee's film (naam kwijt). Ook in deel twee herken je de pulp film uit de jaren 70, let maar eens op het snelle inzoomen en closeups van de man met de witte wenkbrouwen (ook naam kwijt). al met a een heerlijke film, die je niet serieus moet nemen maar gewoon van moet genieten omdat het zo heerlijk over the top is. en de soundtrack is natuurlijk weer top, met name Hostei Tomaschu en santa esmeralda. Heerlijke nummers, worden nog grijs gedraaid op mijn i-pod
07-09-2006 15:33
Kenji schreef:
Haha, ow nee hoor ik hecht geen waarde aan Imdb, mijn punt is slechts dat je dan wel heel veel mensen niet serieus gaat nemen want ja je doet het nu af of ik iets raars zegt dat ik reservoir dogs beter vind, maar blijkbaar is dat niet zo raar, en ja het slaat per definitie nergens op omdat smaken nu gewoonweg verschillen.
07-09-2006 15:56
aceventura schreef:
Doe jezelf een plezier en verspil niet 4 uur van je leven aan de kill bill films.
Gaan ik en mijn vriendinnetje morgenavond doen, 1 + 2 achter elkaar! Heb er al zin in
07-09-2006 17:04
aceventura schreef:
Kill Bill, een film van Quentin Tarantino. Af en toe heb ik het idee dat als die man zijn naam aan een film verbind, dat mensen dan automatisch de film goed vinden. Toegegeven Pulp Fiction en Reservoir Dogs zijn simpelweg top. Maar voor de rest stelt het niet zo veel voor. From Dusk Till Dawn en Jacky Brown zijn aardig, maar zeker niet meer dan dat. En dan komen we bij Kill Bill volume 1 en 2. Naar mijn mening schandalig dat deze films zulke hoge waarderingen hebben. Ik vind het ronduit een belachelijke film die bij tijd en wijle ronduit saai en langdradig is. Waarschijnlijk strijk ik nu veel mensen in de haren, maar ik vond het allemaal zeer middelmatig. De Imdb top 250 is mijns inziends niet serieus te nemen met deze twee films ertussen. Doe jezelf een plezier en verspil niet 4 uur van je leven aan de kill bill films.
Het enige leuke vind ik eigenlijk Michael Madsen in de schommelstoel. Het is een verhaalje wat in 1,5 uur verteld had kunnen worden.
07-09-2006 20:21
Kill Bill, tjah, zoals hierboven al blijkt, smaken verschillen.... en HOE! Sommige mensen kunnen deze film totaal niet waarderen, anderen vinden dit weer een meesterwerk. Ik persoonlijk vond de film zelf wel aardig, maar eerlijk gezegd kwam dat voornamelijk omdat ik deze op DVD in DTS-geluid heb gekeken.
Nu klink ik misschien als een enorme audio freak, maar mij lijkt deze film best wel best slecht wanneer zo'n meesterlijk beeld en vooral geluid wordt weggelaten door de commerciele zenders. De film zelf stelt namelijk niet zo heel veel voor.
Maar dat even terzijde raad ik wel aan deze film niet met een al te serieuze blik te bekijken. Veel scene's worden overdreven, zoals wanneer ledematen worden afgeslacht er enorme bloedfontijnen ontstaan. Sommigen vinden dit geweldig om te zien, anderen kunnen hier niet om lachen.
Overigens is de soundtrack wel weer uiterst goed gekozen (zoals bij alle Tarrantino films) en is ook de cast weer van zeer hoge qualiteit. Ik vind wel erg jammer dat Samuel L. Jackson zo'n enorm kleine bijrol heeft gekregen. Ik had gehoop dat hij wel weer in de huid van een of andere gangster was gekropen (zoals we gewend zijn bij Tarrantino
Mijn rating:
07-09-2006 21:03
Calvero schreef:
Op een schaal van 1 tot 10 een 113.3 krijgen; dit moet wel een hele hele hele goede film zijn.
Dan moet dit wel de beste film aller tijden zijn
bijv. zelfs nog beter dan "The Godfather" of "The Shawshank Redemption"
En waarom de IMDb Top 250 niet serieus te nemen is is dan wel een raadsel, tenslotte stemmen jullie er zelf ook op naar mijn idee...
08-09-2006 09:45
FAonline schreef:
Dan moet dit wel de beste film aller tijden zijn 
bijv. zelfs nog beter dan "The Godfather" of "The Shawshank Redemption"
En waarom de IMDb Top 250 niet serieus te nemen is is dan wel een raadsel, tenslotte stemmen jullie er zelf ook op naar mijn idee...
bijv. zelfs nog beter dan "The Godfather" of "The Shawshank Redemption"
En waarom de IMDb Top 250 niet serieus te nemen is is dan wel een raadsel, tenslotte stemmen jullie er zelf ook op naar mijn idee...
Het feit dat The Shawshank Redemption op nr. 2 staat en ook een tijdje op nr. 1 heeft gestaan zegt wel genoeg denk ik. Er zijn toch wel betere films gemaakt dacht ik zo.
08-09-2006 12:49
ik vind dat gele trainigspakje wel leuk ! 08-09-2006 13:12
Cee van Lleef schreef:
Er zijn toch wel betere films gemaakt dacht ik zo.
Dus al die mensen die gestemd hebben bij IMDb zijn ook niet serieus te nemen?
Ieder zijn eigen mening...
Ik denk dat jullie sommige dingen niet kunnen waarderen.
En je noemt nog geen eens een film op die in jouw ogen beter is en verklaart waarom je die beter vindt Cee van Lleef
terwijl je in een eerdere post zegt:
Cee van Lleef schreef:
Klopt! Heerlijke over the top QT-pulp. Een streling voor oog en oor. Gaat dat zien!
08-09-2006 13:20
Hoe je het wend of draait, Kill bill is een zeer matige saaie film met een onwaarschijnlijk verhaal dat niet echt boeit. Waar deel 1 nog wel uit te zitten is, is dit bij deel 2 onmogelijk.De hoge waardering is tot stand gekomen door het aloude mechanisme van naapen en meelopen.
QT is oud nieuws.
08-09-2006 16:27
Ah als Quentin Tarantino een B film maakt is het ineens een ode aan de B film? Beetje onzin.Maargoed, ik vind het geen B-film. Het is een mooie stijlvolle film, duurt helaas veel te lang, maar was wel een goede film verder. Een 8.
08-09-2006 16:40
bonevue schreef:
De hoge waardering is tot stand gekomen door het aloude mechanisme van naapen en meelopen.
Met andere woorden:
08-09-2006 17:26
bonevue schreef:
Hoe je het wend of draait, Kill bill is een zeer matige saaie film met een onwaarschijnlijk verhaal dat niet echt boeit. Waar deel 1 nog wel uit te zitten is, is dit bij deel 2 onmogelijk.
De hoge waardering is tot stand gekomen door het aloude mechanisme van naapen en meelopen.
QT is oud nieuws.
De hoge waardering is tot stand gekomen door het aloude mechanisme van naapen en meelopen.
QT is oud nieuws.
Very very true. Jij snapt hem!! Gelukkig zitten hier ook nog mensen met een eigen mening en die niet een modelantwoord geven die het gemiddelde kuddediertje ook zou geven. Proficiat!!
08-09-2006 17:29
Het is maar met welk oog je ernaar kijkt... 08-09-2006 20:18
Wat zijn er veel goede films op tv zaterdag, doordat ik deze wil zien kan ik The Untouchables niet kijken. Maarja Shrek kan ik iig ook nog samen met deze zien. Ik vind dit een goede film.
09-09-2006 08:44
Veel betere films zijn er niet gemaakt. Een geweldige film met een geweldige soundtrack. Dat Quentin een genie is bewijst hij nog eens met deze film! 09-09-2006 08:57
Even voor de duidelijkheid: Tarantino maakt alleen hommage's aan genre's. Dat daarin goed gespeeld wordt en meestal nog een vermakelijk en stabiel verhaal heeft is mooi meegenomen. 09-09-2006 09:02
Niks geniaal. De enige reden dat deze onsamenhangende, onzinnige, langdradige film (en dan is er ook nog een tweede deel!) een beetje reputatie heeft is omdat ie is gemaakt door dezelfde man die het geweldige Pulp Fiction heeft gemaakt. Dit komt in de verste verten niet in de buurt. 09-09-2006 09:53
Goeie film. Jammer dat deel 2 weer een stuk slechter is. 09-09-2006 12:19
Zeker een goede film maar na 3 keer wordt hij wel wat saai. Deel 2 is idd een stuk minder en had ik na 2 keer wel weer gezien. Toch gewoon cool en meesterlijk dus als je Kill Bill nog niet gezien hebt. Gewoon kijken09-09-2006 19:48
Ik had hoge verwachtingen, maar ik zag alleen maar een hoop geweld. Niet erg, maar ik had nog iets van een verhaal verwacht of wat dan ook, maar het lijkt meer op een realityfilm van een op hol geslagen slager... 09-09-2006 20:56
één of andere dombo ^^ schreef:
FT-cijfer 42.7 (286 votes)
wie heeft dat nou weeg gedaan
hij stond op 42.8 ik gaf zo een 10 kijken wat er gebeurd en toen ging ie naar 42.7 wel logies omdat 10 lager is dan 42.8 maar wel vaag
een 42.7/10 >_< XD
09-09-2006 21:18
aceventura schreef:
Very very true. Jij snapt hem!! Gelukkig zitten hier ook nog mensen met een eigen mening en die niet een modelantwoord geven die het gemiddelde kuddediertje ook zou geven. Proficiat!!
Wat mij opvalt, is dat als mensen het niet eens zijn met jou, je meteen in de aanval gaat...Kuddediertjes? Jij ben juist degene die mij erg onzeker lijkt...
Kill Bill heb ik nog nooit gezien...Misschien dat ik hem vanavond ga kijken als ie echt zo goed is...Ben heel erg benieuwd!
09-09-2006 21:33
Grandioos gedaan, verbluffende effecten, en de muziek maakt het speltakel alleen maar groter, echt klasse deze film. 09-09-2006 23:04
Dubbel 09-09-2006 23:04
Wat vooral tegenviel in 2 was het slappe einde 10-09-2006 00:13
Voor de liefhebbers van ongeremd geweld is dit een absolute aanrader. Er komen erg veel filmisch mooie scenes in voor en idd is ook de soundtrack fantastisch. Hierdoor is het een zeer realistische nachtmerrie geworden. Persoonlijk heb ik een hekel aan nachtmerries. Ook de humor die het geweld in pf genietbaar maakte ontbrak hier. En het verhaal, je moet de diepgang wel erg ver zoeken. QT heeft voor mij afgedaan. 10-09-2006 00:31
En toch vier sterren? 10-09-2006 00:40
SunChaser schreef:
Wat vooral tegenviel in 2 was het slappe einde
Idem, het einde van 2 was een absolute afknapper.
10-09-2006 00:52
FilmTotaal schreef:
In the year 2003, Uma Thurman will kill Bill
Leuke tagline.
10-09-2006 04:02
Julez schreef:
Wat mij opvalt, is dat als mensen het niet eens zijn met jou, je meteen in de aanval gaat...Kuddediertjes? Jij ben juist degene die mij erg onzeker lijkt...
Kill Bill heb ik nog nooit gezien...Misschien dat ik hem vanavond ga kijken als ie echt zo goed is...Ben
heel erg benieuwd!
Kill Bill heb ik nog nooit gezien...Misschien dat ik hem vanavond ga kijken als ie echt zo goed is...Ben
heel erg benieuwd!
Ik respecteer ieder zijn mening, en ik ga niet in de aanval, ik geef slechts mijn visie op deze film, als iemand in de aanval gaat ben jij het wel met je uiterst simplistische en wereldvreemde tekst. Het is simpelweg een feit dat veel mensen elkaar nalullen, daar is geen studie psychologie voor nodig. En Kill Bill is overhyped door veel mensen naar mijn mening. Velen denken dat Quentin Tarantino altijd goede films aflevert, en dat alles wat hij maakt per definitie goed en stijlvol en iets van klasse heeft: ik vind dat oppervlakkig en veel mensen praten en denken veel naar de heersende moraal, naar wat de kudde zegt.
Zo lult half analytisch nederland elkaar na dat van bommel en RVN perse in oranje moet en zodoende iedereen op de straat ook. Dan vraag ik me af: zijn er nog mensen met een eigen visie, een eigen mening in het eeuwige nagepraat van anderen.
Tuurlijk kan je dit een goede leuke film vinden, smaken verschillen immers. Maar mijn punt is, geef wel je eigen mening en niet wat de kudde zegt, niet wat je zou moeten zeggen, zeg wat je vindt en kijk niet naar de regisseur en naar de lyrische reacties van anderen.
10-09-2006 07:30
aceventura schreef:
Ik respecteer ieder zijn mening, en ik ga niet in de aanval, ik geef slechts mijn visie op deze film, als iemand in de aanval gaat ben jij het wel met je uiterst simplistische en wereldvreemde tekst. Het is simpelweg een feit dat veel mensen elkaar nalullen, daar is geen studie psychologie voor nodig. En Kill Bill is overhyped door veel mensen naar mijn mening. Velen denken dat Quentin Tarantino altijd goede films aflevert, en dat alles wat hij maakt per definitie goed en stijlvol en iets van klasse heeft: ik vind dat oppervlakkig en veel mensen praten en denken veel naar de heersende moraal, naar wat de kudde zegt.
Zo lult half analytisch nederland elkaar na dat van bommel en RVN perse in oranje moet en zodoende iedereen op de straat ook. Dan vraag ik me af: zijn er nog mensen met een eigen visie, een eigen mening in het eeuwige nagepraat van anderen.
Tuurlijk kan je dit een goede leuke film vinden, smaken verschillen immers. Maar mijn punt is, geef wel je eigen mening en niet wat de kudde zegt, niet wat je zou moeten zeggen, zeg wat je vindt en kijk niet naar de regisseur en naar de lyrische reacties van anderen.
Zo lult half analytisch nederland elkaar na dat van bommel en RVN perse in oranje moet en zodoende iedereen op de straat ook. Dan vraag ik me af: zijn er nog mensen met een eigen visie, een eigen mening in het eeuwige nagepraat van anderen.
Tuurlijk kan je dit een goede leuke film vinden, smaken verschillen immers. Maar mijn punt is, geef wel je eigen mening en niet wat de kudde zegt, niet wat je zou moeten zeggen, zeg wat je vindt en kijk niet naar de regisseur en naar de lyrische reacties van anderen.
Ik denk dat mensen ook zeggen wat ze vinden eigenlijk. Ik denk alleen dat deze meningen zich vaak bij elkaar aansluiten, wat niet zozeer te maken heeft met elkaar achterna lopen of kuddegedrag. Natuurlijk zijn er over het algemeen onder de jongeren veel 'kuddediertjes', maar deze zijn bezig een eigen visie op de wereld aan het ontwikkelen, dat kun je hen dus niet kwalijk nemen.
Dat Bommel en RVN in Oranje horen is denk ik een reactie op het matige spel na het vertrek van de twee. Ook weer individuele meningen van mensen die op elkaar aansluiten. Als ik bijvoorbeeld denk: "He, er mist iets in dit NL elftal." en de media zegt: "Bommel en RVN moeten terug." dan overweeg ik de gedachte dat het daar aan ligt, en mocht ik weinig anders vinden, dan zal ook mijn mening zijn zoals die van de media. Dat is niet blind achterna lopen, maar eerder goed jatten... aangezien het een beetje onzinnig lijkt om te zeggen dat er heel andere factoren mogelijk zouden zijn.
Het is overigens niet mijn mening dat het aan het ontbreken van RVN en Bommel ligt, maar dat was puur als voorbeeld. En even ONTOPIC:
Kill Bill is in mijn ogen wel een aardige film, met name voor liefhebbers van geweld. Helaas ligt mijn smaak toch meer bij de inhoud van een film, waardoor beide delen een beetje nutteloos zijn in mijn ogen. Ik ben verder nooit een fan van QT geweest, mijn hoogste beoordeling voor een van zijn films is een 8 (Pulp Fiction). Deze film verdient een 6,5.
10-09-2006 10:27
Voor de liefhebbers van ongeremd geweld is dit een absolute aanrader. Er komen erg veel filmisch mooie scenes in voor en idd is ook de soundtrack fantastisch. Hierdoor is het een zeer realistische nachtmerrie geworden. Persoonlijk heb ik een hekel aan nachtmerries. Ook de humor die het geweld in pf genietbaar maakte ontbrak hier. En het verhaal, je moet de diepgang wel erg ver zoeken. QT heeft voor mij afgedaan. SunChaser schreef:
En toch vier sterren?
Ja waarom niet. Ik vond het echt een mooie film en als dit je ding is wie ben ik dan. Het is alleen niet mijn cup of thee.
10-09-2006 13:45
k heb gister gezien vondt egt lijpe filmwel nep met al dat bloed enzo maar weet iemand ook wneer vol 2 erop komt?
10-09-2006 16:40
De film schijnt een ode te zijn aan b-films en daarom zo nep te zijn. En dat is eCHt waar, Tarentino kennende.Zelf vond ik deze film een beetje té. Hij moest té excentriek zijn. En dat vind ik het foute aan Tarentino. Maar ja..je haat hem..of je houd van hem.
14-09-2006 17:44
Toendertijd toen ik em keek vond ik em wel erg schokkend... nu ben ik heel wat japanse films verder, waaronder bv. ichi the killer en suicide circle (met een onkijkbare scene) Als je dus het schokkende weglaat in deze film is het eig. niets in vergelijking met het meesterwerkje van Pulp fiction. en zo exentriek is deze film nou ook weer niet.
14-09-2006 20:21
Schokkend? Waar was het schokkend dan? Gebruik trouwens wel even de 'spoilertag'! 07-01-2007 10:35
wat raar, een week geleden was er op bbc volgens mij deel 2 en nu ineens deel 1. 07-01-2007 10:39
Hampfhs schreef:
De beschrijving klopt niet evenals het FT-cijfer 
Ja idd maar ik ben er al lang achtergekomen dat het forum van Film Totaal een lachertje is geworden ten opzichte van vele andere, ik neem FT al lang niet serieus meer.
07-01-2007 13:00
34.7 gemiddeld? :S 07-01-2007 13:18
Filmp@ssie schreef:
Ja idd maar ik ben er al lang achtergekomen dat het forum van Film Totaal een lachertje is geworden ten opzichte van vele andere, ik neem FT al lang niet serieus meer.
Wat heeft dit foutje met het forum te maken als ik vragen mag?
07-01-2007 13:53
rare volgorde van uitzenden zeg:S 07-01-2007 15:48
welke beschrijving klopt dan niet? 07-01-2007 16:18
Hampfhs schreef:
De beschrijving klopt niet evenals het FT-cijfer 
En waarom zou het niet kloppen? Als het gemiddelde een 7,5 is, dan is dat zo. Meningen verschillen nu eenmaal waardoor een gemiddelde negatief en positief kan worden beinvloed.
Zelf vond ik deze film niet zo. Alles wordt maar door elkaar gegooit en eigenlijk vond ik er niet veel aan. Ach ja. Tarentino: you hates him or you loves him!
07-01-2007 16:39
Deweb schreef:
En waarom zou het niet kloppen? Als het gemiddelde een 7,5 is, dan is dat zo. Meningen verschillen nu eenmaal waardoor een gemiddelde negatief en positief kan worden beinvloed.
Zelf vond ik deze film niet zo. Alles wordt maar door elkaar gegooit en eigenlijk vond ik er niet veel aan. Ach ja. Tarentino: you hates him or you loves him!
Zelf vond ik deze film niet zo. Alles wordt maar door elkaar gegooit en eigenlijk vond ik er niet veel aan. Ach ja. Tarentino: you hates him or you loves him!
het cijfer is nu correct weergegeven, maar stond vanochtend op een 37,5 ofzo!
07-01-2007 17:16
Wat komt er nu vanavond, deel 1 of deel 2?! Want de titel van deze "reactie film op tv" is Kill Bill 2 in het overzicht...?!? 07-01-2007 20:37
Kill Bill I vond ik een redelijk aardige film. Echter, deel 2 heeft voor mij het cijfer flink opgehaald. Ik vond er veel vaart, spectakel en wraak inzitten. Al met al, beide films vond ik te pruimen, maar 2 stak er wat mij betreft bovenuit. En nee, vergelijk deze films alsjeblieft niet met de super film van Tarentino: Pulp Fiction, want dan verdwijnen deze films in een eindeloze put. 02-11-2007 17:02
spacey schreef:
Schokkend? Waar was het schokkend dan?
Schokkend, ach ja, laast 'Hostel II' ook van Quentin Tarantino gezien. Dat was best schokkend. Die heeft iets vergelijkbaars met zijn film 'Resevoir dogs'.
Deze film Kill Bill 1 en 2 is dan daarmee vergeleken eigenlijk best vermakelijk en nog nauwelijks schokkend.
02-11-2007 18:37
hoihoi schreef:
Schokkend, ach ja, laast 'Hostel II' ook van Quentin Tarantino gezien. Dat was best schokkend. Die heeft iets vergelijkbaars met zijn film 'Resevoir dogs'.
Deze film Kill Bill 1 en 2 is dan daarmee vergeleken eigenlijk best vermakelijk en nog nauwelijks schokkend.
Deze film Kill Bill 1 en 2 is dan daarmee vergeleken eigenlijk best vermakelijk en nog nauwelijks schokkend.
Hostel is niet van Quentin Tarantino, maar van Eli Roth.
Kill Bill is echt een super film die ik al menig keer heb bekeken en niet snel zal gaan vervelen
03-11-2007 14:00
Stylistische homagefilm gegoten in een revengeverhaal. Bij films over films van QT heb je als altijd als beperking dat het nooit het niveau kan bereiken van goede films die op zichzelf staan, met als doel een verhaal vertellen. Deze film lijdt daar hevig aan, en is in korte tijd toch vrij irrelevant geworden nu de stofwolken van marketing en hype zijn neergedaald. Heeft eigenlijk alleen bestaansrecht als product voor de westerse markt en vooral Amerikanen die geen subtitles willen lezen, want bijvoorbeeld de japanse Samurai films die het homeert, zijn beter, en niet zo'n klein beetje ook. Filmtip: maak vriendjes bij de sushi bar en kijk deze film met een Japanner. om te zien hoe hij/zij reageert. Je zult zoiets nog nooit hebben gezien 03-11-2007 14:54
Absoluut de beste film van Quentin Tarantino. Geen saaie, nietszeggende, ongrappige dialogen, maar stijlvolle, harde, overdreven actie (je merkt wel dat ik geen QT fan ben). Deel 2 is helaas een stuk slechter.8,5/10
03-11-2007 18:06
spacey schreef:
Hostel is niet van Quentin Tarantino, maar van Eli Roth.
Je hebt gelijk! Quentin Tarantino was daar executive producer.
03-11-2007 22:55
Welke diepgaande filosofie je ook op Tarantino's films loslaat, het blijft wat mij betreft onbegrijpelijke lege pulp. Je zit de hele tijd te wachten tot het (een beetje) interessant word, maar dat wordt het niet.Ook Kill Bill is het celluloid niet waard waar ie op is gemaakt. Hij valt hoogstens in de categorie 'ergernis is ook een vorm van vermaak', en is net niet slecht genoeg om in ieder geval nog lachwekkend te zijn.
Voor goeie vechtscenes met mooie vrouwen kan je (veel) beter naar The Matrix kijken met Carrie Ann Moss, en als je je wilt amuseren met veel bloed moet je Brain Dead opzetten.
04-11-2007 01:21
hoihoi schreef:
Je hebt gelijk! Quentin Tarantino was daar executive producer.
Hij zal wel geld hebben gekregen zn naam er aan te verbinden, wat is Hostel een kutfilm.
04-11-2007 01:36
FAonline schreef:
Dan moet dit wel de beste film aller tijden zijn 
bijv. zelfs nog beter dan "The Godfather" of "The Shawshank Redemption"
En waarom de IMDb Top 250 niet serieus te nemen is is dan wel een raadsel, tenslotte stemmen jullie er zelf ook op naar mijn idee...
bijv. zelfs nog beter dan "The Godfather" of "The Shawshank Redemption"
En waarom de IMDb Top 250 niet serieus te nemen is is dan wel een raadsel, tenslotte stemmen jullie er zelf ook op naar mijn idee...
Eh,..., nee, dat ook weer niet.
Kijk, Quinten Tarantino is duidelijk een filmfan. Wat hij feitelijk doet (eigenlijk in al zijn films) is het samenvoegen van coole filmscenes tot een geheel. Er zit meestal verder geen fantastische verhaallijn of goede plot achter. Veel mensen vinden er daarom niets aan.
Ik houd zelf eigenlijk ook meer van films waarbij dat wel het geval is, maar dan kun je je afvragen wat een film goed maakt. De verhaallijn? De acteerprestaties? De CGI? De coole scenses? De dialogen?
Eerlijk is eerlijk: ik vind the Godfather, de oude Star Warsfilms, Cool hand Luke en the Shawshank redemption in zeker opzicht beter, maar dat is ook een kwestie van smaak en stemming. (de latere Star Wars films hebben goede CGI, maar zijn verder duidelijk vagina met peren)
Tarantino is een fan van coole scenes met leuke dialogen en feestelijk acteerwerk waar de vreugde van het acteerspel van af spat. En daar kan ik wel ook erg van genieten. Kill Bill 1 en 2 zijn vanuit dat perspectief ook echt topfilms en absolute klassiekers.
03-10-2008 07:12
Ik ga deze film vanavond voor de eerste keer zien. Ik zal er dan waarschijnlijk maar weinig van begrijpen, want dat heb je met die films van Tarantino: pas bij de derde keer kun je het goed volgen. 03-10-2008 09:13
Er valt weinig te begrijpen aan Kill Bill hoor.Vooral in het eerste deel vind ik het meer over actie gaan dan iets anders.
Uma in een kanariegeel pakje die wraak wil op Bill & co, that's it
03-10-2008 19:25
de anomalie schreef:
Welke diepgaande filosofie je ook op Tarantino's films loslaat, het blijft wat mij betreft onbegrijpelijke lege pulp. Je zit de hele tijd te wachten tot het (een beetje) interessant word, maar dat wordt het niet.
Ook Kill Bill is het celluloid niet waard waar ie op is gemaakt. Hij valt hoogstens in de categorie 'ergernis is ook een vorm van vermaak', en is net niet slecht genoeg om in ieder geval nog lachwekkend te zijn.
Voor goeie vechtscenes met mooie vrouwen kan je (veel) beter naar The Matrix kijken met Carrie Ann Moss, en als je je wilt amuseren met veel bloed moet je Brain Dead opzetten.
Ook Kill Bill is het celluloid niet waard waar ie op is gemaakt. Hij valt hoogstens in de categorie 'ergernis is ook een vorm van vermaak', en is net niet slecht genoeg om in ieder geval nog lachwekkend te zijn.
Voor goeie vechtscenes met mooie vrouwen kan je (veel) beter naar The Matrix kijken met Carrie Ann Moss, en als je je wilt amuseren met veel bloed moet je Brain Dead opzetten.
Amen.
20-07-2009 13:24
Deze staat op nummer 1 in mijn film top 10heb de 2 dvd,s inclusief meaking of, en heb de film zowat 6x gezien.
S C H I T T E R E N D
31-07-2009 19:52
Nee, deze film doet het niet.Reservoir en Pulp zijn sterke films.
Maar deze onzin kan me niet bekoren.
Anders gezegd, ik vond er geen reet aan.
31-08-2009 10:56
Veel actie in deze film maar die actie is zo over de top dat het niet meer serieus te nemen is (pittige tijden stijl) zodat het eigenlijk saai wordt, en behalve de actie is er verder niets.Beetje een film om in een wachtkamer op zo'n flatscreen op repeat te hebben staan, geluid uit, het beweegt en de beelden zijn mooi. Maar er gebeurt niets.
Die tweede Kill Bill heb ik volgens mij ook gezien, maar daar kan ik me gewoon niets meer van herinneren, net even het plot doorgelezen op wikipedia in de hoop dat er een belletje zou rinkelen en die levende begravenis scene doet me vermoeden dat ik hem wel gezien heb maar er was blijkbaar helemaal niets dat me bij kon blijven.
Raar wel, toen ik pulpfiction net gezien had was ik echt helemaal lyrisch, Jacky Brown vind ik supergoed, reservoir dogs is ook cool maar waar die gast nu mee bezig is?
04-09-2009 09:27
Ik vind dit persoonlijk ook 1 van de minder Tarantino films. Mede door die massale slachtpartij in een feestzaal...
29-09-2009 13:04
Ging wel,Als je van slap ouwehoere en neppe aktie/slachten en vooral veel fantasie hou, dan is dit een film voor jou
Iedereen speelde zijn rol erg goed, maar ik vond het zown slap verhaal en veruit NEP... uma die de rol speelt, hakt zonder moeite 50 ninjas weg, om zo wraak te nemen op Lucy Liu die ze ook zonder moeite aanpakt... ik heb kill bill 2 ook maar denk niet dat ik hem ga kijken.. ik vind het gewoon te FAKE allemaal, als ze nou een gave had of iets of een metaal skelet of healing iets.. dan begreep ik het maar het is niets meer als een normale vrouw.
heel jammer






Fotoverslag 'Kill Bill' première
en
Recensie Kill Bill Vol. 1