bioscoopagendaAmsterdam

6,8
Shirley

Shirley (2020)

107 MIN
  • Drama
  • Thriller
  • Biografie
  • Verenigde Staten

Cinecenter

diwodovrzazomadi
13:4016:3016:2513:4516:2516:0016:00
18:4521:1521:00 21:0020:1518:30
21:15      

FilmHallen

diwodovrzazomadi
11:1514:0013:0013:0015:3013:0013:00
14:0016:3015:3015:3020:4515:3015:30
16:3019:0020:45  20:4520:45
19:00      

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
12:0017:0016:4512:3017:3012:3012:30
17:0021:4521:3015:0021:3021:0016:45
      21:30

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
14:4514:00     
19:0019:00     

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
13:0016:2011:0014:0013:0015:5013:30
21:1521:3015:45 18:00  

The Movies

diwodovrzazomadi
17:0017:0016:0016:0016:0011:0516:00
21:1021:1019:15 19:1516:0019:15
     19:15 



7,4
Deux

Deux (2019)

99 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Frankrijk
  • Luxemburg
  • België

Cinecenter

diwodovrzazomadi
11:0014:0014:0014:0014:0015:3015:30
14:0018:3018:15   18:15
18:30      

EYE

diwodovrzazomadi
11:4518:3013:1512:4521:1516:3018:30
16:30 18:25    

FilmHallen

diwodovrzazomadi
11:0017:0012:4512:4519:0012:4512:45
13:3019:0014:1514:15 19:0014:15
17:00 19:00   19:00
19:00      

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
14:3014:30     
19:2019:20     

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
10:4517:1513:0012:3021:0021:0021:00
15:0021:15     
17:15      
21:15      

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
10:3011:4012:5010:1018:5018:1014:00
13:5014:0018:0018:40   
20:3018:45     

The Movies

diwodovrzazomadi
14:4514:4514:4514:4514:4514:4514:45
18:4518:4518:45 18:4518:4518:45



7,0
Helmut Newton: The Bad And The Beautiful

Helmut Newton: The Bad And The Beautiful (2020)

93 MIN
  • Documentaire
  • Verenigde Staten

Cinecenter

diwodovrzazomadi
16:1516:1514:15 14:1513:4513:45
20:4520:4519:10 19:10 18:45

EYE

diwodovrzazomadi
11:15    12:1511:30

FilmHallen

diwodovrzazomadi
15:0018:1517:15 17:1517:1517:15
18:15 21:40    



7,3
The Nest

The Nest (2020)

107 MIN
  • Drama
  • Verenigd Koninkrijk
  • Canada

Cinecenter

diwodovrzazomadi
 21:3013:1516:1516:1015:4515:45
  18:55 21:2020:4521:00
  21:20    

FilmHallen

diwodovrzazomadi
  11:3011:3014:0011:3011:30
  14:0014:0016:3014:0014:00
  16:30 19:0016:3016:30
  19:00  19:0019:00

Pathé City

diwodovrzazomadi
  11:0012:1010:5011:0010:50
  19:1516:1013:3014:3013:50
   20:4018:0019:2016:20
    21:40 18:50

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
  10:2011:3016:1015:4011:00
  14:4013:4520:3021:0016:20
  21:2519:00  21:00

Studio /K

diwodovrzazomadi
  15:1012:3015:1017:0515:10
  19:25 19:2519:2516:55

The Movies

diwodovrzazomadi
  13:45 16:3017:0016:30
  16:30 21:2021:2021:20
  19:00    
  21:20    



7,0
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield (2019)

119 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Verenigd Koninkrijk
  • Verenigde Staten

Cinecenter

diwodovrzazomadi
16:0516:0515:1515:3015:1516:1518:00
18:1518:45  18:00  

FC Hyena

diwodovrzazomadi
14:3014:3014:1514:1519:1518:5014:15
18:5019:0018:50   18:50

FilmHallen

diwodovrzazomadi
11:1515:3011:0011:0015:4515:4511:00
15:3020:3015:4515:4520:3020:3015:45
20:30 20:30   20:30

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
13:3018:3011:30 18:1019:3011:30
19:35 16:30   14:05

Pathé City

diwodovrzazomadi
10:5510:4014:2015:4015:3013:3013:10
14:5014:2021:4021:0018:1520:4518:10
21:2020:45     

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
14:2016:1513:3511:1510:5014:5514:20
 18:10 19:0019:00  

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
11:0015:3011:1510:4510:2012:5016:00
16:0020:0018:3016:0021:2018:40 
20:00      

Studio /K

diwodovrzazomadi
16:5016:3018:4514:0518:4514:0514:05
19:2019:00   18:4518:45

The Movies

diwodovrzazomadi
15:4515:4521:35 21:3511:1521:35
18:3018:30   21:35 
 21:00     



6,9
Buladó

Buladó (2020)

0 MIN
  • Familiefilm
  • Nederlandse Antillen
  • Nederland

Cinecenter

diwodovrzazomadi
  11:0010:45 10:4510:45
  15:45  18:1513:30
  21:30    

EYE

diwodovrzazomadi
  11:4515:0014:3014:3014:30
  16:45    

FilmHallen

diwodovrzazomadi
  16:45 16:4516:4516:45

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
     15:00 

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
  12:1510:4519:1519:0019:15
  19:15    

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
18:5510:2013:5011:1517:1019:5513:45
 18:1520:3016:0020:45 18:10
   20:00   

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
  16:2011:1016:4514:0017:10
  20:4016:4021:1520:0020:40
   21:40   

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
  12:3017:4510:1016:3010:10
  21:15 17:00 13:00

Studio /K

diwodovrzazomadi
  17:30 17:3012:3017:30
     21:45 



6,5
Eté 84

Eté 84 (2020)

100 MIN
  • Drama
  • Frankrijk
  • België

Cinecenter

diwodovrzazomadi
19:0019:0018:40 18:4021:1521:15

FilmHallen

diwodovrzazomadi
11:4516:4010:3010:3020:0010:3010:30
16:4021:3015:1515:15 20:0015:15
  20:00   20:00

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
17:0017:00     
 21:15     

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
10:0015:1018:2018:2016:2020:3011:40
16:1521:00  21:40 21:20
18:30      

Studio /K

diwodovrzazomadi
14:2014:2011:4011:4019:1019:1011:40
20:4020:4019:10   19:10

The Movies

diwodovrzazomadi
13:3019:0016:45 16:4516:4516:45



7,3
Babyteeth

Babyteeth (2019)

118 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Australië

Cinecenter

diwodovrzazomadi
21:0021:00  20:45 20:45

FC Hyena

diwodovrzazomadi
21:1016:5016:3016:3017:0016:3016:30

FilmHallen

diwodovrzazomadi
14:0014:0010:1510:15 10:1510:15
21:0021:00     

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
14:3019:2019:0014:1014:1514:1514:15
16:45   19:00 19:00

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
12:15      

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
15:4013:0016:0013:0015:3010:0011:50

The Movies

diwodovrzazomadi
13:5013:5014:0014:0014:0014:0014:00
21:2021:20     



5,8
Gli anni più belli

Gli anni più belli (2020)

129 MIN
  • Drama
  • Italië

Cinecenter

diwodovrzazomadi
21:3018:00   17:45 

FilmHallen

diwodovrzazomadi
17:1517:15     



6,5
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex (2018)

120 MIN
  • Biografie
  • Drama
  • Verenigde Staten

Cinecenter

diwodovrzazomadi
   10:30  10:30



Poeslief (2020)

60 MIN
  • Documentaire
  • Nederland

Cinecenter

diwodovrzazomadi
     11:30 

FilmHallen

diwodovrzazomadi
 14:4510:1510:1515:0010:1510:15
  15:0015:00 15:0015:00

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
     11:00 

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
    10:0010:0510:00
    13:5012:2512:15
    15:2014:40 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
   10:1510:1510:1010:10
   14:2514:1012:40 

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
    14:0010:1010:00
     11:50 



6,0
A Girl Missing

A Girl Missing (2019)

111 MIN
  • Drama
  • Japan
  • Frankrijk

Cinecenter

diwodovrzazomadi
13:25 20:30  20:30 

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
16:3016:30     
21:00      



5,4
Love Sarah

Love Sarah (2020)

97 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigd Koninkrijk

Cinecenter

diwodovrzazomadi
15:3015:30     

FilmHallen

diwodovrzazomadi
16:3016:3014:4514:4514:4514:4514:45

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:5512:1013:0014:0517:30 12:10
20:1518:4518:10   17:40

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
10:1514:3014:0513:1517:1510:2514:05
12:2520:1018:2016:15 16:5019:55
16:20    19:10 
19:25      



7,2
RBG

RBG (2018)

98 MIN
  • Documentaire
  • Biografie
  • Verenigde Staten

Cinecenter

diwodovrzazomadi
10:30 10:30    



7,6
Yuli

Yuli (2019)

115 MIN
  • Drama
  • Polen
  • Frankrijk

Cinecenter

diwodovrzazomadi
     11:00 

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
21:15      



7,0
Barn

Barn (2019)

157 MIN
  • Drama
  • Noorwegen
  • Zweden

Cinecenter

diwodovrzazomadi
15:50      

EYE

diwodovrzazomadi
20:4520:4513:3013:3016:1514:4513:30

FilmHallen

diwodovrzazomadi
10:0015:4512:0012:00 12:0012:00
15:45      

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
21:1520:4516:0016:0016:00 16:00



5,8
Yuli

Yuli (2019)

98 MIN
  • Drama
  • Muziek
  • Duitsland

Cinecenter

diwodovrzazomadi
  13:0013:15 13:1513:15
     18:30 

FilmHallen

diwodovrzazomadi
  13:3013:3020:1513:3013:30
  20:15  20:1520:15

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
  11:0012:3021:0021:0021:00
  12:30    
  21:00    



7,6
Bik Eneich: Un Fils

Bik Eneich: Un Fils (2019)

95 MIN
  • Drama
  • Tunesië
  • Frankrijk
  • Libanon
  • Qatar

Cinecenter

diwodovrzazomadi
13:10      

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
13:0018:3019:4513:0019:4519:4519:45
19:30      

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
13:30      



7,3
White Riot

White Riot (2019)

80 MIN
  • Documentaire
  • Muziek
  • Verenigd Koninkrijk

De Balie

diwodovrzazomadi
17:1517:15     
21:1521:15     

De Uitkijk

diwodovrzazomadi
16:4020:4513:1016:3017:4014:5016:30
18:20 14:50 19:2016:3021:00
  19:20    

EYE

diwodovrzazomadi
14:1519:00     

FilmHallen

diwodovrzazomadi
13:00 12:0012:00 12:0012:00

Studio /K

diwodovrzazomadi
12:50      



4,7
Sidik en de panter

Sidik en de panter (2019)

83 MIN
  • Documentaire
  • Nederland

De Balie

diwodovrzazomadi
15:0015:00     
19:1519:15     

EYE

diwodovrzazomadi
12:45      

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
15:00      

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
16:3016:3014:15   14:15



7,6
The Kingmaker

The Kingmaker (2019)

101 MIN
  • Documentaire
  • Biografie
  • Historisch
  • Denemarken
  • Verenigde Staten

De Balie

diwodovrzazomadi
12:30      
14:30      

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
12:00      

Studio /K

diwodovrzazomadi
14:4014:20     



7,3
Cunningham

Cunningham (2019)

93 MIN
  • Documentaire
  • Biografie
  • Muziek
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Verenigde Staten

De Balie

diwodovrzazomadi
12:30      

EYE

diwodovrzazomadi
12:1516:3016:1510:3019:2010:1519:10
18:45      

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
 19:1517:00 17:0017:0017:00



7,2
Tenet

Tenet (2020)

150 MIN
  • Actie
  • Drama
  • Thriller
  • Sci-Fi
  • Verenigde Staten
  • Verenigd Koninkrijk
  • Canada

De Uitkijk

diwodovrzazomadi
20:00 16:3013:4021:0018:1018:10
  21:00    

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:00  11:00  
 12:00  12:00  
 13:15  13:15  
 14:15  14:15  
 15:15  15:15  
 16:30  16:30  
 17:30  17:30  
 18:30  18:30  
 19:15  19:15  
 20:00  20:00  
 20:45  20:45  

EYE

diwodovrzazomadi
14:3015:4515:30 15:3012:45 
20:3021:1521:00 18:5016:00 
    22:00  

FC Hyena

diwodovrzazomadi
16:1016:1021:00 21:0016:4521:00
20:50      

FilmHallen

diwodovrzazomadi
16:0016:0013:3013:3019:3013:3013:30
20:4519:3019:30 21:0519:3019:30
21:3021:3021:35  21:0521:05

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
14:4521:30 14:4014:4014:4014:40
21:30   21:1521:4521:45

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:0010:0010:3010:0510:0010:1510:45
11:3011:0011:3011:0011:0011:5012:15
12:2512:1512:2512:2013:1513:3013:00
13:1512:4013:4513:1514:1516:1014:00
14:4513:1514:4514:1517:3016:4515:30
15:4015:2515:4516:3017:5018:0016:10
16:0016:4517:0017:3019:0018:5517:15
16:4518:0018:0018:0020:4520:0018:50
18:0019:2519:2019:4521:1020:4520:30
19:1520:1520:1520:4521:5021:1521:15
20:1520:5021:1521:15   
21:0521:1521:3022:00   
21:15      

Pathé City

diwodovrzazomadi
11:2011:1510:3010:3010:3010:4511:45
14:3013:1513:3013:4013:4014:5014:50
17:5015:0016:4516:5016:5018:0018:00
20:0017:4020:0020:0020:0020:3020:00
21:0019:4521:0021:1021:00  
 21:00     

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
10:1010:5010:4510:3010:1010:1011:00
11:0011:3011:0011:4011:1010:3012:20
11:4012:3012:2012:1512:1511:3013:10
13:2014:4513:1514:1013:1512:5014:15
14:4015:4014:1515:0015:3013:4515:25
15:0016:4015:2515:3016:3015:3516:30
16:4018:0016:1016:3018:4516:1017:30
19:0019:0017:3018:4519:4017:0018:30
20:0020:0018:3019:4020:5019:0519:45
20:4520:4020:4520:4521:1020:1520:45
21:2021:1521:1021:2522:0020:50 
   22:00   

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
11:1510:2010:0010:2010:0010:5012:20
13:1513:1012:0013:2013:1014:2015:40
16:4016:4015:3016:4516:4017:2020:15
20:1518:3017:1520:1520:1520:15 
 20:1520:20    

Studio /K

diwodovrzazomadi
13:0015:1513:5513:5513:5513:5513:55
16:0018:1521:30 21:3021:3021:30
21:1521:15     

The Movies

diwodovrzazomadi
15:3015:3017:00 17:0011:3017:00
21:0019:3020:30 20:3019:3020:30



6,1
Aita

Aita (2010)

85 MIN
  • Drama
  • Spanje

De Uitkijk

diwodovrzazomadi
 19:00     



7,3
buffalo 66

buffalo 66 (1998)

110 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigde Staten

De Uitkijk

diwodovrzazomadi
 16:40     



5,0
The New Mutants

The New Mutants (2020)

94 MIN
  • Actie
  • Sci-Fi
  • Horror
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 13:00  11:45  
 15:15  16:45  
 17:30  19:00  
 19:45  21:15  
 22:00  22:15  

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:1010:0010:0010:0017:3518:2010:00
13:1012:4013:5511:5022:4522:0014:25
16:0018:3519:0515:40  18:50
17:3020:1521:2517:00  21:40
18:5022:25     
22:30      

Pathé City

diwodovrzazomadi
13:4017:0014:0012:3012:2013:1015:10
21:4021:4021:50    
       

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
10:1010:2510:1011:5013:2511:0010:10
12:1014:1011:1514:0016:5017:3011:15
13:5018:4514:3016:1518:3018:4014:30
15:4022:1018:4018:2021:3521:5019:20
18:20 21:5022:20  21:50
21:00      



5,5
Alles is Zoals het Zou Moeten Zijn

Alles is Zoals het Zou Moeten Zijn (2020)

108 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Nederland

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 12:30  12:00  
 15:00  15:45  
 18:00  17:45  
 20:00  19:15  
    20:15  

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:4510:1010:3510:0516:3017:50 
12:3019:4520:25    
18:35      

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
11:2010:2016:4020:1519:1016:2516:40
13:4019:20     
18:40      
20:30      

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
17:5013:40     



5,0
Antebellum

Antebellum (2020)

105 MIN
  • Thriller
  • Horror
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:30  12:00  
 17:15  17:15  
 19:45  19:45  
 22:15  22:15  

FC Hyena

diwodovrzazomadi
16:4521:1516:45 16:4521:2016:45
  21:15    

FilmHallen

diwodovrzazomadi
10:3019:1011:0011:00 11:0011:00
19:10      

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
19:1517:15  15:1015:1015:45

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
11:2011:1511:5510:1518:0021:2510:00
13:4016:5514:4512:3021:20 12:20
15:0519:0517:0015:25  14:40
18:0021:2519:0518:10  17:30
19:45 21:4022:20  21:20
21:25      

Pathé City

diwodovrzazomadi
16:0012:3011:5021:4021:1021:4517:30
18:5016:2017:00   21:50

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
11:1512:4513:0010:2010:3510:5013:00
16:1518:0516:5515:3017:5016:4516:50
18:4021:0021:3017:5020:0521:3021:40
21:10  20:0522:05  

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
10:5012:4010:1012:3013:30  
21:4021:4016:20    

Studio /K

diwodovrzazomadi
16:3016:30     



3,7
Endless

Endless (2020)

95 MIN
  • Drama
  • Fantasy
  • Romantiek
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 12:15  13:15  
 14:30  17:45  
 19:00  20:00  
 21:15     

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
11:2011:0012:4011:5513:0019:1510:40
12:3512:3517:4016:2019:10 19:20
14:4519:5019:30    
16:5522:00     
19:40      
21:50      

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
13:2514:5513:5514:3514:2012:4011:00
17:5017:1519:1517:5518:5018:5019:10
20:0019:30     



5,4
The War With Grandpa

The War With Grandpa (2020)

94 MIN
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Drama
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:00  11:45  
 14:30  14:30  
 18:30  16:30  
    18:15  

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
11:0511:0012:3012:0012:3012:4511:10
13:2013:1514:1513:4514:4514:0014:05
15:3015:3017:0517:4519:4516:1516:20
16:4017:4519:2020:3022:0018:3019:15
17:4520:0021:3522:45 20:4521:35
20:0022:15   21:50 
22:15      

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
11:1011:1011:1012:1512:0010:3511:10
14:1013:4013:2514:2514:0512:1013:25
17:0016:2515:4017:2017:3013:1015:40
19:1518:2018:1519:5019:4514:1018:35
21:0520:4519:4022:1022:5017:0519:25
  21:50  19:2521:50
     21:35 



5,4
Unhinged

Unhinged (2020)

90 MIN
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 14:30  17:00  
 17:45  22:45  
 19:15     
 22:30     

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
13:5510:0010:3510:0022:2022:3512:00
17:3017:2022:3012:30  17:30
20:5521:00 22:50  22:20

Pathé City

diwodovrzazomadi
11:0013:00     
15:5017:30     

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
12:1012:0012:2510:2022:5522:2010:20
14:5020:5021:4022:55  12:25
18:55     21:30
22:15      



4,8
Ava

Ava (2020)

96 MIN
  • Actie
  • Misdaad
  • Drama
  • Mystery
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 12:15  12:30  
 17:00  16:45  
 21:30  19:15  

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
15:2513:1017:2513:1523:0022:0010:45
20:2017:3522:0022:35  16:00
22:2522:30    22:05

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
12:1510:1010:3512:0022:4518:5510:35
16:5021:4022:0522:45 22:1522:10
21:55      



4,6
Rogue

Rogue (2020)

105 MIN
  • Actie
  • Verenigd Koninkrijk
  • Zuid-Afrika

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:30  21:45  
 13:45     
 21:00     
 22:30     

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:1511:0510:0010:3520:2016:3010:00
13:1017:5512:1012:5022:3518:4513:45
14:5520:1015:0015:05 21:0017:00
17:1022:2519:3522:50 22:2021:55
19:25 21:50    
21:40      

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
10:2012:3510:2512:0511:4017:3510:25
12:4017:2012:4014:1019:3019:4012:40
14:3019:4014:5516:4521:5022:0014:55
17:2022:0017:2019:30  17:10
19:40 21:3021:50   
22:00      



5,8
Trolls Wereldtour

Trolls Wereldtour (2020)

90 MIN
  • Animatie
  • Avontuur
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Fantasy
  • Musical
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:00  11:00  
 15:45  13:15  
    15:30  

FC Hyena

diwodovrzazomadi
     13:00 

FilmHallen

diwodovrzazomadi
 14:15     

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
 15:00  14:4511:30 

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
16:3014:0016:0516:0510:2510:0015:10
 15:15  11:5012:15 
    15:2514:45 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
10:1511:3016:1011:1511:1514:2516:10
16:1513:45 14:0515:5515:25 
 15:10 16:0018:0017:50 
 15:50     
 17:50     

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
 16:15  11:4010:30 



5,8
The Secret Garden

The Secret Garden (2020)

99 MIN
  • Drama
  • Familiefilm
  • Fantasy
  • Verenigd Koninkrijk
  • Frankrijk
  • Verenigde Staten
  • China

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:45  14:15  
 16:45     

FilmHallen

diwodovrzazomadi
 15:00  15:1515:15 

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
 15:00     

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:4012:20  16:5011:0016:35
 16:50   17:25 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
14:0510:4017:1515:4016:4010:4017:20
 17:00   16:35 

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
15:2010:40     



4,4
Big Trip

Big Trip (2019)

84 MIN
  • Animatie
  • Avontuur
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Rusland
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:00  11:00  
    14:30  

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:3514:5010:10 12:1011:05 
16:0016:0014:50 15:1013:45 
     14:55 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
 14:1015:20  13:00 



6,6
Relic

Relic (2020)

89 MIN
  • Drama
  • Horror
  • Australië
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 16:45  22:30  
 22:45     

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
18:1010:0522:1014:00 22:0513:25
22:1022:10    22:20

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
17:1010:2021:5510:1023:0019:2022:15
21:4521:45 23:00 22:05 



6,7
De Piraten van Hiernaast

De Piraten van Hiernaast (2020)

95 MIN
  • Familiefilm
  • Nederland

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 13:30  11:15  
    13:30  
    15:30  

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
     12:30 

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
 13:3510:2010:0512:2010:3515:20
 14:4515:3015:3514:3015:00 
 15:45     

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
 12:1010:40 11:5014:4014:45
 15:4514:45 15:00  



5,1
Scoob! (NL)

Scoob! (NL) (2020)

93 MIN
  • Animatie
  • Komedie
  • Mystery
  • Familiefilm
  • Avontuur
  • Horror
  • Verenigde Staten
  • Canada

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 16:15  13:45  
    16:00  

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
15:2014:35     
 16:05     

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
 14:15     
 16:00     

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
 13:30     



6,0
Engel

Engel (2018)

105 MIN
  • Drama
  • Romantiek
  • België
  • Nederland
  • Senegal

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 13:00  14:15  

EYE

diwodovrzazomadi
 14:15     

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
 14:15   14:45 

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
12:5513:0515:15 11:2011:3514:50
 16:35  16:2015:25 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
15:1011:20 15:0510:2514:5015:15
 15:00  15:40  



5,3
De Elfkins - Een klein bakfestijn

De Elfkins - Een klein bakfestijn (2019)

78 MIN
  • Actie
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Fantasy
  • Duitsland

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
 11:00  11:45  

EYE

diwodovrzazomadi
     10:45 

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:00  10:0010:0010:00 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
10:1010:3010:15 10:10  
 13:00     



6,4
Living in the future’s past

Living in the future’s past (2018)

100 MIN
  • Documentaire
  • Verenigde Staten

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
    11:30  

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
 11:00     



6,4
Pinocchio (NL)

Pinocchio (NL) (2019)

120 MIN
  • Drama
  • Fantasy
  • Italië
  • Frankrijk
  • Verenigd Koninkrijk

Euroscoop Amsterdam Noord

diwodovrzazomadi
    14:30  

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
 14:30   12:45 

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
 14:45     

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
11:5510:0011:2014:2010:2016:5012:30
 13:2016:5017:4519:05 16:40
 15:50     
 19:15     

Pathé City

diwodovrzazomadi
15:2017:10     

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
 15:05 13:4513:50 13:20

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
12:3010:45     



7,2
Atlantis

Atlantis (2019)

106 MIN
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Oekraïne

EYE

diwodovrzazomadi
18:3014:0013:4511:1521:30 11:15
 18:4520:45   21:15

FilmHallen

diwodovrzazomadi
13:1521:3513:4513:45 13:4513:45

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
18:4018:40     



4,4
Valley of the Gods

Valley of the Gods (2019)

126 MIN
  • Fantasy
  • Drama
  • Avontuur
  • Sci-Fi
  • Thriller
  • Polen
  • Luxemburg
  • Verenigde Staten

EYE

diwodovrzazomadi
13:3015:1514:1510:4519:0518:0021:00
17:4521:0021:15    

FilmHallen

diwodovrzazomadi
15:3015:3021:20 21:2021:2021:20
21:0021:00     

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
16:0016:00     



7,7
Rocks

Rocks (2019)

93 MIN
  • Drama
  • Verenigd Koninkrijk

EYE

diwodovrzazomadi
16:4518:0017:0016:1516:3021:0016:30

FC Hyena

diwodovrzazomadi
14:1514:1514:3014:3015:0014:3014:30
19:0019:3019:00 19:0019:3019:00

FilmHallen

diwodovrzazomadi
10:1518:3010:0010:0018:3010:0010:00
13:15 12:3012:30 12:3012:30
18:30 16:45  18:3018:30
  18:30    

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
12:3016:3017:1512:1517:1512:1512:15
18:0019:3019:15 19:1517:1518:00
20:00    19:0020:00



6,0
Paradise Drifters

Paradise Drifters (2020)

85 MIN
  • Drama
  • Nederland

EYE

diwodovrzazomadi
21:00 21:30 21:4521:1521:30

FilmHallen

diwodovrzazomadi
10:4518:4517:45 17:4517:4517:45
14:30      
18:45      

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
13:0018:45  19:0019:15 

Pathé City

diwodovrzazomadi
15:0021:3017:1014:0011:0012:5010:40
19:30   15:5016:1016:00

Studio /K

diwodovrzazomadi
12:2518:45     
18:45      



6,8
Öndög

Öndög (2019)

100 MIN
  • Drama
  • Mongolië
  • China

EYE

diwodovrzazomadi
16:15 11:30 14:00 13:45

FilmHallen

diwodovrzazomadi
13:00      



7,0
21 Years: Quentin Tarantino

21 Years: Quentin Tarantino (2019)

103 MIN
  • Documentaire
  • Verenigde Staten

EYE

diwodovrzazomadi
  18:5513:45  16:45

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
  21:45 21:4516:4517:30



6,8
Yuli

Yuli (2018)

0 MIN
  • Documentaire
  • Verenigde Staten

EYE

diwodovrzazomadi
     19:30 



8,6
One flew over the Cuckoo's Nest

One flew over the Cuckoo's Nest (1975)

133 MIN
  • Drama
  • Verenigde Staten

EYE

diwodovrzazomadi
   14:00   



7,1
Yuli

Yuli (2018)

74 MIN
  • Drama
  • Duitsland
  • Kenia

EYE

diwodovrzazomadi
     13:00 



7,1
Adam

Adam (2019)

98 MIN
  • Drama
  • Marokko
  • Frankrijk
  • België

EYE

diwodovrzazomadi
 16:15     



7,2
O Que Arde

O Que Arde (2019)

86 MIN
  • Misdaad
  • Drama
  • Spanje
  • Frankrijk
  • Luxemburg

EYE

diwodovrzazomadi
14:45      



7,5
Bacurau

Bacurau (2019)

131 MIN
  • Avontuur
  • Mystery
  • Sci-Fi
  • Thriller
  • Horror
  • Western
  • Brazilië
  • Frankrijk

EYE

diwodovrzazomadi
     20:45 



5,6
Yuli

Yuli (2008)

75 MIN
  • Drama
  • Frankrijk
  • Libanon

EYE

diwodovrzazomadi
  19:15    



7,4
Yuli

Yuli (2013)

85 MIN
  • Drama
  • Verenigd Koninkrijk
  • Verenigde Staten

FC Hyena

diwodovrzazomadi
  19:30    



5,9
Misbehaviour

Misbehaviour (2020)

106 MIN
  • Drama
  • Historisch
  • Verenigd Koninkrijk
  • Frankrijk

FilmHallen

diwodovrzazomadi
11:3020:0016:1516:1516:1516:1516:15
14:00 18:40 18:4018:4018:40
20:00      

Pathé City

diwodovrzazomadi
13:1514:3013:4510:4516:2012:1513:40
18:0018:2018:0015:50 17:4018:20

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
17:2010:1013:3013:3011:0014:00 
 17:30     

The Movies

diwodovrzazomadi
16:3016:3013:3013:30 13:3013:30



8,0
Allen Tegen Allen

Allen Tegen Allen (2019)

103 MIN
  • Documentaire
  • Nederland

FilmHallen

diwodovrzazomadi
 20:3018:00 18:0018:0018:00

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
  17:30  17:3013:30

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
  15:00   18:45



7,1
Yuli

Yuli (2020)

82 MIN
  • Animatie
  • Avontuur
  • Familiefilm
  • Western
  • België
  • Frankrijk
  • Duitsland

FilmHallen

diwodovrzazomadi
     11:45 

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi



7,6
Yuli

Yuli (2020)

129 MIN
  • Drama
  • Historisch
  • Thriller
  • Verenigde Staten
  • Verenigd Koninkrijk
  • India

FilmHallen

diwodovrzazomadi
  10:3010:3021:1510:3010:30
  21:15  21:1521:15

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
  10:2511:0011:1511:0011:00
  14:2514:1016:4013:4515:45
  17:1516:5018:1019:0519:35
  20:3019:3520:55  
   22:15   

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
  11:2011:2011:1516:1011:20
  15:1516:4017:1021:0015:15
  18:0018:3520:00 18:00
  21:0019:30  21:00



7,3
Kajillionaire

Kajillionaire (2020)

106 MIN
  • Misdaad
  • Drama
  • Verenigde Staten

FilmHallen

diwodovrzazomadi
  19:15    

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
  21:15    

Studio /K

diwodovrzazomadi
19:00      

The Movies

diwodovrzazomadi
19:30    16:30 



7,6
Yuli

Yuli (2003)

111 MIN
  • Actie
  • Misdaad
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
     19:15 



7,8
Yuli

Yuli (2004)

137 MIN
  • Actie
  • Misdaad
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Filmtheater Kriterion

diwodovrzazomadi
     21:30 



7,3
La camarista

La camarista (2018)

102 MIN
  • Drama
  • Mexico

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
 21:00     



6,8
Félicité

Félicité (2017)

123 MIN
  • Drama
  • Muziek
  • Frankrijk
  • België
  • Senegal
  • Duitsland
  • Libanon

Filmtheater Rialto

diwodovrzazomadi
 21:30     



5,6
Marionette

Marionette (2020)

112 MIN
  • Mystery
  • Thriller
  • Nederland
  • Luxemburg
  • Verenigd Koninkrijk

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
20:30 21:15 21:1521:1521:15

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
  10:2510:4510:4510:1010:35
  14:3513:1015:1021:5512:55
  17:1014:5019:25 19:15
  19:3516:40   
   21:25   

Pathé City

diwodovrzazomadi
18:30      

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
18:30 12:5012:4011:2511:4012:50
  19:1018:0020:1521:1019:00



5,9
Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!

Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! (2019)

57 MIN
  • Animatie
  • Tsjechië

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
10:45 10:4510:45 13:30 



7,5
De beentjes van Sint-Hildegard

De beentjes van Sint-Hildegard (2020)

103 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Nederland

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
15:00 15:0014:45  14:45



4,4
Ella Bella Bingo

Ella Bella Bingo (2020)

75 MIN
  • Animatie
  • Noorwegen

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
    14:4514:45 

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
10:00 10:0010:0010:0010:20 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
10:2510:1510:20  10:1510:15



7,2
Berlin Alexanderplatz

Berlin Alexanderplatz (2020)

183 MIN
  • Drama
  • Duitsland
  • Nederland
  • Frankrijk
  • Canada

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
17:0017:00     



5,3
Yuli

Yuli (2016)

0 MIN
  • Komedie
  • Nederland

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
     15:00 



6,2
Yuli

Yuli (1983)

95 MIN
  • Drama
  • Horror
  • Mystery
  • Sci-Fi
  • Thriller
  • Fantasy
  • Nederland

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
    19:00  



5,9
Yuli

Yuli (2013)

105 MIN
  • Actie
  • Drama
  • Horror
  • Hongkong

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
     17:15 



6,4
Hope Gap

Hope Gap (2019)

100 MIN
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigd Koninkrijk

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
12:00      

Pathé City

diwodovrzazomadi
16:30 14:4511:4511:4015:2011:30



5,8
Sibyl

Sibyl (2019)

100 MIN
  • Drama
  • Frankrijk
  • België

Het Ketelhuis

diwodovrzazomadi
14:15      

Pathé City

diwodovrzazomadi
12:40      
17:10      



5,1
The Secret: Dare to Dream

The Secret: Dare to Dream (2020)

107 MIN
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigde Staten

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
11:5010:4511:3016:4013:3017:3510:20
14:1015:2013:1019:0515:5020:1512:50
17:2519:3015:50 20:40 15:10
19:0521:0518:10   19:55
21:00 19:50    

Pathé City

diwodovrzazomadi
10:3011:5011:3013:1018:5012:0012:40
12:5015:1015:5018:10 18:2021:15
17:3020:3018:45    
21:10      

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
11:0012:1510:4513:2012:4010:4010:45
13:3016:5013:3017:1020:2519:0013:30
16:3019:1016:0020:20  16:15
19:30 19:20   20:45
  20:30    

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
13:3018:1515:1520:5018:4013:2010:45
18:45 20:45  21:2015:50



6,0
The Rental

The Rental (2020)

88 MIN
  • Horror
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
14:3521:5022:0512:1521:45 10:00
22:05     22:10



6,6
Lassie

Lassie (2020)

100 MIN
  • Avontuur
  • Drama
  • Familiefilm
  • Duitsland

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
 14:2512:5014:3010:5012:35 
    13:0015:45 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
 13:30  13:4013:10 



5,5
Follow Me

Follow Me (2020)

88 MIN
  • Horror
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
22:3021:5522:25   22:15

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
22:1021:5017:5022:50 22:1017:50
  22:10    



5,5
I Still Believe

I Still Believe (2020)

116 MIN
  • Drama
  • Muziek
  • Romantiek
  • Biografie
  • Verenigde Staten

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
11:2510:10     



7,3
Yuli

Yuli (2020)

96 MIN
  • Avontuur
  • Komedie
  • Drama
  • Verenigde Staten

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
   10:1010:0010:0510:00
   12:2010:1016:5517:00
   14:3014:1021:3018:30
   20:2519:50  
   22:35   

Pathé City

diwodovrzazomadi
   11:0011:1010:4011:20
   14:5014:4014:1015:30
   17:1017:0017:0020:30
   19:3019:2018:50 
   21:5021:5021:30 

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
   11:0011:1515:0015:15
   16:1014:4017:4018:45
   20:0018:1520:45 
    20:45  

Studio /K

diwodovrzazomadi
   11:5516:3511:5511:55
    21:1516:3516:35
     21:1521:15



6,3
Yuli

Yuli (2018)

114 MIN
  • Musical
  • Komedie
  • Romantiek
  • Verenigde Staten
  • Verenigd Koninkrijk

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
    22:00  



6,6
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody (2018)

134 MIN
  • Biografie
  • Drama
  • Muziek
  • Verenigde Staten
  • Verenigd Koninkrijk

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
19:00      



6,2
Yuli

Yuli (2011)

105 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Nederland

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
   19:00   



7,1
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home (2019)

129 MIN
  • Actie
  • Avontuur
  • Komedie
  • Sci-Fi
  • Verenigde Staten

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
 21:30     



6,1
Yuli

Yuli (2016)

123 MIN
  • Komedie
  • Romantiek
  • Drama
  • Verenigd Koninkrijk
  • Ierland
  • Frankrijk
  • Verenigde Staten
  • China

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
    19:00  



5,4
Yuli

Yuli (2014)

0 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Romantiek
  • Nederland

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
     20:00 



6,9
Yuli

Yuli (1978)

110 MIN
  • Musical
  • Romantiek
  • Verenigde Staten

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
   22:00   



6,1
Yuli

Yuli (2020)

96 MIN
  • Animatie
  • Komedie
  • Australië
  • België

Pathé Arena

diwodovrzazomadi
    11:3011:0015:30
    13:4013:15 
    15:5014:20 

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
    11:0013:0010:50
    13:1014:3516:00
    15:20  



5,7
Lizzie

Lizzie (2018)

105 MIN
  • Biografie
  • Misdaad
  • Drama
  • Mystery
  • Thriller
  • Horror
  • Verenigde Staten

Pathé City

diwodovrzazomadi
20:30 10:4013:2010:4011:4013:20
  12:1516:4013:0013:5015:50
  16:2019:1016:0016:3020:45
  20:30 20:3019:00 

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
  13:5510:3019:1012:3010:30
  18:5015:15 20:0014:25
   21:10  18:20



6,0
The Tobacconist

The Tobacconist (2018)

117 MIN
  • Drama
  • Historisch
  • Oorlog
  • Oostenrijk
  • Duitsland

Pathé City

diwodovrzazomadi
12:1012:1018:2014:1013:2010:3010:30
13:5014:50 18:2018:3016:2012:50
20:2018:50   21:1017:45

Pathe Tuschinski

diwodovrzazomadi
10:2020:4513:1015:4021:1011:2013:15
14:30 20:3021:30 18:2016:55
20:50      



5,8
One Man and His Shoes

One Man and His Shoes (2020)

83 MIN
  • Documentaire
  • Sport
  • Verenigd Koninkrijk

Pathé City

diwodovrzazomadi
10:4010:30     



6,3
Summerland

Summerland (2020)

99 MIN
  • Drama
  • Oorlog
  • Romantiek
  • Verenigd Koninkrijk

Pathé City

diwodovrzazomadi
11:3010:45     



6,7
The Gentlemen

The Gentlemen (2019)

113 MIN
  • Actie
  • Misdaad
  • Verenigde Staten

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
17:5021:3012:1022:2522:2017:2018:15
       



5,6
Peninsula

Peninsula (2020)

116 MIN
  • Actie
  • Horror
  • Thriller
  • Zuid-Korea

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
12:20 11:00 21:4021:3511:45
21:40      



6,3
Burden

Burden (2018)

117 MIN
  • Drama
  • Verenigde Staten

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
16:1012:30     



5,4
Yuli

Yuli (2020)

105 MIN
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigde Staten

Pathé de Munt

diwodovrzazomadi
    14:1515:3012:15
    18:2019:5518:15



7,4
The Thing

The Thing (1982)

109 MIN
  • Horror
  • Mystery
  • Sci-Fi
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Studio /K

diwodovrzazomadi
 21:30