bioscoopagendaUtrecht

7,9
Dolor y gloria

Dolor y gloria (2019)

113 MIN
  • Drama
  • Spanje

Filmtheater 't Hoogt

diwodovrzazomadi
  20:30    

Pathe Utrecht Leidsche Rijn

diwodovrzazomadi
  20:30    



7,5
Deux

Deux (2019)

95 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Frankrijk
  • Luxemburg
  • België

Filmtheater 't Hoogt

diwodovrzazomadi
  00:00    

Pathe Utrecht Leidsche Rijn

diwodovrzazomadi
 16:0016:00 21:0010:30 
  20:30    



Yuli (2020)

86 MIN
  • Familiefilm
  • Nederlandse Antillen
  • Nederland

Filmtheater 't Hoogt

diwodovrzazomadi
   19:00   



7,2
Tenet

Tenet (2020)

150 MIN
  • Actie
  • Drama
  • Thriller
  • Sci-Fi
  • Verenigde Staten
  • Verenigd Koninkrijk
  • Canada

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
16:0016:1516:0016:1516:1516:1516:00
20:0020:0020:0020:0020:0020:0020:00

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
10:0010:00     
11:2010:10     
11:3011:30     
13:3013:30     
14:5015:15     
15:1516:10     
16:1017:00     
17:0018:10     
18:1018:40     
18:4019:30     
19:3020:00     
20:0020:30     
20:3021:15     
21:1521:30     
21:30      

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
11:3011:3013:3016:0016:45 14:45
14:4014:3016:3019:10   
19:0018:4520:00    
20:0020:00     



5,8
Trolls Wereldtour

Trolls Wereldtour (2020)

90 MIN
  • Animatie
  • Avontuur
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Fantasy
  • Musical
  • Verenigde Staten

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
16:0013:5016:0016:0013:5013:5016:00
 15:50  15:4016:00 

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
11:3011:30     
14:0013:30     
16:0014:00     
16:3015:50     
 16:00     
 16:20     

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
 15:10 16:10   



5,1
The Secret: Dare to Dream

The Secret: Dare to Dream (2020)

107 MIN
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigde Staten

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
18:3013:3018:3021:0021:1521:1521:10
21:1021:05     

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
11:0011:00     
13:1016:20     
16:2018:45     
18:4521:00     
21:00      

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
11:0011:4511:0013:2014:30 11:30
16:3016:1515:5020:45  15:00
21:0021:3020:30    



7,5
De beentjes van Sint-Hildegard

De beentjes van Sint-Hildegard (2020)

103 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Nederland

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
15:4518:3016:0018:4513:3018:4516:00
  18:45 18:45  



8,9
Parasite

Parasite (2019)

132 MIN
  • Drama
  • Komedie
  • Thriller
  • Misdaad
  • Zuid-Korea

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
20:5020:4520:50 21:0021:1020:50



5,6
Alles is Zoals het Zou Moeten Zijn

Alles is Zoals het Zou Moeten Zijn (2020)

108 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Nederland

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
18:4518:45 21:15 13:3018:30

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
13:3010:15     
16:0513:30     
18:4018:40     
21:3021:30     

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
14:00 18:1018:20   



6,8
Onward

Onward (2020)

102 MIN
  • Animatie
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Fantasy
  • Avontuur
  • Verenigde Staten

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
 13:40     

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
10:5010:50     
 13:00     



5,1
Scoob! (NL)

Scoob! (NL) (2020)

93 MIN
  • Animatie
  • Komedie
  • Mystery
  • Familiefilm
  • Avontuur
  • Horror
  • Verenigde Staten
  • Canada

Kinepolis City

diwodovrzazomadi
 16:10     

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
10:1510:15     
16:0010:55     
 15:50     

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
 13:00 15:30   



5,4
The War With Grandpa

The War With Grandpa (2020)

94 MIN
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Drama
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
10:5013:30     
13:3016:10     
16:0019:00     
19:0021:20     
21:20      



6,4
Pinocchio (NL)

Pinocchio (NL) (2019)

120 MIN
  • Drama
  • Fantasy
  • Italië
  • Frankrijk
  • Verenigd Koninkrijk

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
15:4010:30     
15:4512:50     
21:2015:30     
 15:45     
 21:20     



5,0
Antebellum

Antebellum (2020)

105 MIN
  • Thriller
  • Horror
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
10:2010:20     
16:3018:45     
18:4521:40     
21:40      

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
21:4521:45     

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
13:3019:1513:0017:30  17:10
18:15 17:4522:00   
  21:45    



7,0
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield (2019)

119 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Verenigd Koninkrijk
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
13:1515:50     
15:1021:00     
20:30      

Springhaver

diwodovrzazomadi
16:4516:45     
21:3021:30     



5,4
Unhinged

Unhinged (2020)

90 MIN
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
13:4018:30     
18:3022:00     
22:00      

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
11:50  13:40   



6,7
De Piraten van Hiernaast

De Piraten van Hiernaast (2020)

95 MIN
  • Familiefilm
  • Nederland

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
10:4013:10     
13:2015:50     

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
 14:00  11:50  



5,1
The New Mutants

The New Mutants (2020)

94 MIN
  • Actie
  • Sci-Fi
  • Horror
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
13:5013:50     
19:0019:00     

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
17:4517:4515:3014:00  11:00
22:1022:0019:3022:15   
       
       



6,2
Ava

Ava (2020)

96 MIN
  • Actie
  • Misdaad
  • Drama
  • Mystery
  • Thriller
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
13:4517:10     
19:2019:30     



6,0
Misbehaviour

Misbehaviour (2020)

106 MIN
  • Drama
  • Historisch
  • Verenigd Koninkrijk
  • Frankrijk

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
10:0018:30     
18:00      

Springhaver

diwodovrzazomadi
14:3014:30     
19:1519:00     



5,5
I Still Believe

I Still Believe (2020)

116 MIN
  • Drama
  • Muziek
  • Romantiek
  • Biografie
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
13:0021:10     
21:10      



5,8
The Secret Garden

The Secret Garden (2020)

99 MIN
  • Drama
  • Familiefilm
  • Fantasy
  • Verenigd Koninkrijk
  • Frankrijk
  • Verenigde Staten
  • China

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
12:4013:20     



6,7
Relic

Relic (2020)

89 MIN
  • Drama
  • Horror
  • Australië
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
21:5021:50     



5,3
De Elfkins - Een klein bakfestijn

De Elfkins - Een klein bakfestijn (2019)

78 MIN
  • Actie
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Fantasy
  • Duitsland

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
11:0011:15     



6,3
Burden

Burden (2018)

117 MIN
  • Drama
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
18:2018:20     



6,4
Hope Gap

Hope Gap (2019)

100 MIN
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigd Koninkrijk

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
11:1011:10     

Springhaver

diwodovrzazomadi
14:1514:15     



4,3
Big Trip

Big Trip (2019)

84 MIN
  • Animatie
  • Avontuur
  • Komedie
  • Familiefilm
  • Rusland
  • Verenigde Staten

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
 13:40     

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
    10:00  



6,0
Engel

Engel (2018)

105 MIN
  • Drama
  • Romantiek
  • België
  • Nederland
  • Senegal

Kinepolis Jaarbeurs

diwodovrzazomadi
 13:30     



7,6
Bik Eneich: Un Fils

Bik Eneich: Un Fils (2019)

95 MIN
  • Drama
  • Tunesië
  • Frankrijk
  • Libanon
  • Qatar

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
14:3014:30     
19:0019:00     



6,8
Shirley

Shirley (2020)

107 MIN
  • Drama
  • Thriller
  • Biografie
  • Verenigde Staten

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
15:0015:00     
21:4521:45     



7,3
Babyteeth

Babyteeth (2019)

118 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Australië

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
16:3016:30     
21:3021:30     



5,8
Gli anni più belli

Gli anni più belli (2020)

129 MIN
  • Drama
  • Italië

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
21:1514:45     
 21:15     



6,8
Eté 84

Eté 84 (2020)

100 MIN
  • Drama
  • Frankrijk
  • België

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
14:1519:15     
19:15      



6,1
Paradise Drifters

Paradise Drifters (2020)

85 MIN
  • Drama
  • Nederland

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
13:4519:30     
19:30      

Pathe Utrecht Leidsche Rijn

diwodovrzazomadi
18:30  14:30   



5,7
Valley of the Gods

Valley of the Gods (2019)

126 MIN
  • Fantasy
  • Drama
  • Avontuur
  • Sci-Fi
  • Thriller
  • Polen
  • Luxemburg
  • Verenigde Staten

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
18:4515:45     



7,8
House of Hummingbird

House of Hummingbird (2018)

138 MIN
  • Drama
  • Zuid-Korea

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
15:4518:45     



7,1
Atlantis

Atlantis (2019)

106 MIN
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Oekraïne

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
13:30      
19:00      



7,0
Helmut Newton: The Bad And The Beautiful

Helmut Newton: The Bad And The Beautiful (2020)

93 MIN
  • Documentaire
  • Verenigde Staten

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
17:3017:30     



6,9
Barn

Barn (2019)

157 MIN
  • Drama
  • Noorwegen
  • Zweden

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
21:0021:00     



7,3
White Riot

White Riot (2019)

80 MIN
  • Documentaire
  • Muziek
  • Verenigd Koninkrijk

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
17:1517:15     

Pathe Utrecht Leidsche Rijn

diwodovrzazomadi
20:3020:3018:3016:4517:0016:3018:45



7,6
The Kingmaker

The Kingmaker (2019)

101 MIN
  • Documentaire
  • Biografie
  • Historisch
  • Denemarken
  • Verenigde Staten

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
 16:45     



6,8
Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band (2019)

100 MIN
  • Documentaire
  • Biografie
  • Historisch
  • Muziek
  • Canada
  • Verenigde Staten

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
16:45      



7,3
Cunningham

Cunningham (2019)

93 MIN
  • Documentaire
  • Biografie
  • Muziek
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Verenigde Staten

Louis Hartlooper Complex

diwodovrzazomadi
12:45      



5,7
Living in the future’s past

Living in the future’s past (2018)

100 MIN
  • Documentaire
  • Verenigde Staten

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
 11:00   11:15 



6,6
PITCH PERFECT

PITCH PERFECT (2012)

112 MIN
  • Komedie
  • Muziek
  • Romantiek
  • Verenigde Staten

Pathé Rembrandt

diwodovrzazomadi
15:45      



4,7
Sidik en de panter

Sidik en de panter (2019)

83 MIN
  • Documentaire
  • Nederland

Pathe Utrecht Leidsche Rijn

diwodovrzazomadi
 18:30  15:00  



5,3
Love Sarah

Love Sarah (2020)

97 MIN
  • Komedie
  • Drama
  • Romantiek
  • Verenigd Koninkrijk

Springhaver

diwodovrzazomadi
16:3016:30     
21:1521:15     



6,8
Öndög

Öndög (2019)

100 MIN
  • Drama
  • Mongolië
  • China

Springhaver

diwodovrzazomadi
19:00