"...In idioterne zit trouwens ook een groepsseksscene, waarbij een penetratie te zien is. Von Trier heeft daarvoor dubbels gebruikt. Ondanks deze scene staat de film niet als pornografisch te boek, maar dat kan te maken hebben met dat het slechts een enk......"
"...Idioterne vond ik leuk bedacht, maar niet leuk om naar te kijken. Dogville is fascinerend en relevant, een meesterwerk en zijn beste film. Manderlay (een vervolg op Dogville) is ook erg goed. Antichrist is een luguber kunstwerk dat zeker niet voor ie......"
"...[quote=Banned]Heb enkel Total Recall en Showgirls niet gezien van Verhoeven... En ik geef enkel aan dat ik z'n standpunt over de inbreng van humor niet kloppen vind.[/quote]
Nee, je gaf ook aan dat je hem niet capabel vindt om een film te maken...."
"...[quote=Visualcatch]Ik vind dit inderdaad meer komen als een stuk waarin een persoonlijke mening is gepropt dan een objectieve kijk van heel FilmTotaal.
Zo vind ik bijvoorbeeld The Mummy films (op deel 3 na) totaal geen slechte films. Ook komt daar......"
"...[quote=timdekw]Waarschijnlijk kwam iemand van Filmtotaal het net tegen en dacht; 'Ach misschien leuk voor de lezers van Filmtotaal die niet 24 uur per dag over het i-net zitten te surfen en constant op diverse filmsites filmpjes bekijken.'
Zo iemand......"
Laatste reacties