Rob Lowe deelt een update over het langverwachte vervolg op 'St. Elmo's Fire'

Rob Lowe deelt een update over het langverwachte vervolg op 'St. Elmo's Fire'

De "Brat Pack" uit populaire jaren '80 coming-of-agefilms is inmiddels in een heel ander hoofdstuk van hun leven.

In een recent interview met People gaf Rob Lowe een update over het langverwachte vervolg van Joel Schumachers St. Elmo's Fire uit 1985 en vertelde hij dat het het wachten echt de moeite waard gaat zijn.

St. Elmo's Fire gaat over een groep pas afgestudeerden en hun aanpassing aan het leven na de universiteit. Lowe, die in speelde de rol van William "Billy" Hicks, een saxofoonspelende student.

Een nieuw hoofdstuk
De acteur onthulde dat ze momenteel werken aan het script van een vervolg "en het wordt echt goed," vertelde de acteur.

Hij voegde toe: "Ik denk dat het absoluut de moeite waard is om de personages die nog steeds veel voor mensen betekenen, opnieuw te bezoeken en te kijken hoe ze door dit hoofdstuk van hun leven navigeren."

Net zo beladen
"Want dit hoofdstuk van hun leven is misschien wel net zo interessant en beladen als: ' Wat moet ik doen als ik klaar ben met studeren?'" aldus Lowe.

Deadline meldde in juni 2024 dat er aan een vervolg wordt gewerkt. Volgens de nieuwsoutlet bevindt het project zich nog in een vroeg stadium van ontwikkeling bij Sony Pictures.

NieuwsFilm

meest populair