Na de gebeurtenissen uit de eerste film probeert Hutch een rustiger bestaan op te bouwen, maar het geweld achtervolgt hem opnieuw. Zijn verleden haalt hem in en dwingt hem om wederom in actie te komen. De Tomatometer-score op Rotten Tomatoes staat momenteel op 74 procent.
Meer gusto dan verwacht
Kyle Smith van de Wall Street Journal schrijft dat Hutch in deze film neigt naar het superheldendom, wat hem minder boeiend maakt. "Toch heeft deze film meer energie en lef dan de meeste superheldenfilms."
Peter Howell van de Toronto Star noemt de film vermakelijk, al blijft het verhaal oppervlakkig. "Het is leuk om naar te kijken, op dezelfde manier als het origineel, maar het script mist diepgang."
Geweldige Odenkirk, zwakker verhaal
David Fear van Rolling Stone merkt op dat Odenkirk nu definitief zijn plek heeft gevonden in het actiefilmgenre. "Nobody 2 bestaat vooral om het concept uit te breiden. Alle het andere is bijzaak."
Amon Warmann van Empire prijst eveneens de hoofdrolspeler, maar is kritisch over het verhaal. "Odenkirk blijft een genot als actieheld, maar het verhaal van dit vervolg stelt teleur."
Peter Bradshaw van The Guardian is minder positief: "Bob Odenkirk's onverwachte carrière als actieheld gaat door in dit voorspelbare en te vergeten vervolg op het geestige origineel."