Robbie is al jarenlang een van de geliefdste actrices in Hollywood. De Australische ster kende haar grote doorbraak met The Wolf of Wall Street, maar wist ook hoge ogen te gooien in andere pareltjes zoals I, Tonya en Babylon.
Actiefilms
Zelf kan Robbie ook genieten van actiefilms. Zo was ze zelf lange tijd te zien als Harley Quinn (een rol die ze misschien wederom op zich zal nemen in het DCU van James Gunn). Ze wordt eveneens al enige tijd gelinkt aan een vrouwelijke versie van Pirates of the Caribbean.
Kortom, de actrice draait haar hand niet om voor keiharde verhalen. Zelf benadrukt ze nu dan ook wederom dat vrouwen in actiecinema eveneens serieus genomen moeten worden, iets dat in haar ogen nog niet genoeg gebeurt.
Zonde
Tijdens een interview laat Robbie zich erover uit: "Ik heb zelf altijd al gezegd dat er een gat in de markt is voor een vrouwelijke ensemble-actiefilm. Ik hou van actiefilms en ik denk dan ook het een misvatting is dat actiefilms alleen voor mannen zijn. Dat is gewoon niet waar".
"Ik hou ervan en ik ken talloze andere vrouwen die er ook zo over denken. Eerlijk is eerlijk, mijn favoriete actiefilm is 'Charlie's Angels', met Cameron Diaz, Drew Barrymore en Lucy Liu. Ik was hier echt gek op toen ik opgroeide".
Ook interessant
Margot Robbie over de akeligste scène van haar carrière: "Ik kon niet meer ademen"
Margot Robbie weet wat het is om intense scènes op te nemen. Zo ging ze volledig uit de kleren voor The Wolf of Wall Street en moest ze heel ver gaan voor...[Lees verder]