'Longlegs'-vervolg komt eraan: regisseur Osgood Perkins en hoofdrolspeler Nicolas Cage zijn weer van de partij

'Longlegs'-vervolg komt eraan: regisseur Osgood Perkins en hoofdrolspeler Nicolas Cage zijn weer van de partij

De acteur kroop in de huid van een geschifte seriemoordenaar die terugkeert in deel 2.

Enkele dagen geleden kwam er nog een artikel langs op FilmTotaal dat Nicolas Cage terugkeert voor het vervolg op een van zijn beste films. Daar blijft het niet bij, want nu heeft de met een Oscar bekroonde acteur ook getekend voor de sequel van Longlegs.

De originele film van Osgood Perkins uit 2024 werd een gigantische hit, zeker gezien het relatief bescheiden budget. Met een opbrengst van zo'n 128 miljoen dollar tegenover slechts 10 miljoen productiekosten, bewees Longlegs dat er nog altijd ruimte is voor originele, beklemmende horror buiten de grote studioformules.

Groot succes
In de film volgen we een FBI-agent die een seriemoordenaar op het spoor komt, een zaak die extra persoonlijk wordt door een traumatische ontmoeting uit haar jeugd. Vooral de ijzingwekkende vertolking van Cage als satanistische killer maakte diepe indruk op het publiek.

Zijn rol werd gezien als een van zijn meest verontrustende vertolkingen in jaren, iets wat perfect aansloot bij de duistere en onheilspellende toon die Perkins neerzette. Niet zo heel gek dus, dat studio Paramount Pictures interesse had in een vervolg, dat opnieuw wordt geschreven en geregisseerd door Perkins.

Nieuwe horrorreeks
Met het succes van de eerste film en de terugkeer van het creatieve team lijkt de basis gelegd voor een nieuwe horrorfranchise. Als het vervolg dezelfde impact weet te maken als zijn voorganger, zou Longlegs mogelijk kunnen uitgroeien tot een vaste waarde binnen moderne horror.



NieuwsFilm

meest populair