Cup Of Tears opgepikt door Universal

Hollywood gaat opnieuw een ambitieuze kortfilm verfilmen (hier bekijken!).

Ambitieuze kortfilms vormen duidelijk een nieuwe inspiratiebron voor Hollywoodstudio's. Vorige week pikte Columbia Pictures nog Pixels van regisseur Patrick Jean op, nu heeft Universal plannen om een speelfilm te maken van Cup Of Tears.

Cup Of Tears is een kortfilm van Gary Shore die opgebouwd is als een neptrailer. Het verhaal speelt zich af in het bizarre Aziatische plaatsje Spirit Town, waar ninja's 's nachts rondwaren en waar zwevende oorlogsschepen heilige kopjes bewaken. Gary Shore maakte eerder reclamefilmpjes voor o.a. Adidas en videoclips voor muziekgroepen als Big Red.

Universal gaat nu op zoek naar een scenarist die rond het filmpje een script voor een langspeelfilm moet schrijven. De kortfilm van Shore kan je hieronder bekijken.



NieuwsFilm

meest populair