Perez Hilton in film over de dood van Michael Jackson

De bekende blogger speelt zichzelf in de nieuwe film A Star is Killed.

De bekende showbizzblogger Perez Hilton gaat een rol spelen in A Star is Killed, een film die is gebaseerd op de mysterieuze dood van Michael Jackson. De 33-jarige mediapersoonlijkheid zal zichzelf spelen in de film van de Fransman Christoph Lenoir.

A Star is Killed is een Bollywood film, waarin de Indiase ster Himesh Reshammiya de rol speelt van een Indiase muzikant die geobsedeerd raakt door de mysterieuze dood van een grote popster.

Aan het vakblad Variety meldt Hilton het volgende: In de film heb ik een vriendschap met het personage dat sterft. Het is heel leuk om in een film te spelen en iets dat ik altijd al wilde doen.

Hilton kwam met de productie in aanraking toen hij een email ontving van een onbekende afzender. Hij ging op onderzoek uit en belandde zo in het productieproces van de film, waar hij uiteindelijk een rol aan overhield. Over de releasedatum van A Star is Killed is nog niets bekend.



NieuwsFilm

meest populair