Onderstaande titels zijn vanaf vandaag te bekijken in de bioscoop. Voor tijden en reserveren gebruik je natuurlijk onze bioscoopagenda
Dumb and Dumber To (2014)
Twintig jaar na de gebeurtenissen in 'Dumb and Dumber' gaan Harry en Lloyd op zoek naar een verloren dochter, in de hoop haar nier te kunnen krijgen.
Sunset Blvd. (1950)
Sunset boulevard uit 1950 gaat over de wrede wereld die Hollywood heet. Een ambiteuze scenarist ontmoet een vrouw die in de periode van de stomme film een mega-ster was. Nu woont ze in een groot, eng huis, slechts bijgestaan door een sinistere butler. De scenarist trekt bij haar in en verliest stukje bij beetje zijn zelfrespect. Billy Wilder laat met karakteristiek cynisme zie hoe leeg en ijdel de droomfabriek is. William Holden en Gloria Swanson spelen het paar dat zijn dromen op de kille werkelijkheid ziet stukslaan. Sunset Boulevard draait sinds enige jaren als musical op Broadway.
Samba (2014)
Samba is een Senegalees, die al tien jaar in Frankrijk woont. Alice is een ambtenaar die last heeft van een burnout. Samba probeert op allerlei manieren een verblijfsvergunning te krijgen, en Alice doet vrijwilligerswerk voor een vereniging. Beiden willen uit hun moeilijke situatie komen, tot op een dag hun paden elkaar kruisen.
Horns (2013)
Ig Perrish rouwt om zijn vermoorde vriendin. Op een dag wordt hij wakker met uit zijn hoofd groeiende hoorns die hem de kracht geven mensen hun zonden op te laten biechten en toe te laten geven aan zelfzuchtige daden. Dat komt hem goed uit in zijn zoektocht naar wat er precies is gebeurd met zijn vriendin.
Mommy (2014)
Een weduwe heeft als alleenstaande ouder de taak om voor haar moeilijk opvoedbare, gewelddadige zoon te zorgen. Ze vindt daarbij steun wanneer een mysterieuze buurvrouw zich in het huishouden van de twee begint te nestelen. Deze vrouw geeft de moeder de ondersteuning die ze nodig heeft.