De film is geregisseerd door Sam Taylor-Johnson. Je kent haar mogelijk als de regisseur van films zoals A Million Little Pieces en Back to Black.
Erotisch en vermakelijk
Hoewel de film niet goed werd ontvangen en maar een magere 25% scoorde op Rotten Tomatoes, lijkt Fifty Shades of Grey wel een heerlijk foute en vermakelijke film te zijn.
Zo schrijft Luka T op Rotten Tomatoes: "Alle kritiek op de moraliteit van het verhaal zou gericht moeten zijn op het boek, NIET op de film. Erg mooie film, prachtig acteerwerk en regie."
Binnenkort op Netflix
Vanaf zaterdag 1 februari kun je Fifty Shades of Grey, met een cast die onder andere bestaat uit Marcia Gay Harden, Andrew Airlie, Max Martini, Jennifer Ehle, Callum Keith Rennie, Rachel Skarsten, Victor Rasuk, Jamie Dornan, Dylan Neal, Luke Grimes en Dakota Johnson, op Netflix gaan kijken.
Synopsis: Het leven van de studente Anastasia Steele komt compleet op z'n kop te staan als ze in contact komt met de 27-jarige miljardair Christian Grey. De twee leren elkaar kennen als Anastasia hem mag interviewen en al snel ontdekt zij dat ze hem wil. Tegelijk geeft hij toe dat hij zich ook aangetrokken voelt tot haar, maar enkel een relatie wil op zijn voorwaarden. Dat gebeurt al snel..
Lees ook
Nicole Kidman durft haar nieuwe film niet te kijken: "Bang dat deze te erotisch is"
De nieuwe film 'Babygirl' van Halina Reijn en Nicole Kidman is zeer intens erotisch.... Lees verder