G20, met een Tomatometer-score van 59 procent op Rotten Tomatoes, draait om de Amerikaanse president Danielle Sutton ( Viola Davis) die tijdens een G20-top in Kaapstad geconfronteerd wordt met een terroristische aanval. Als voormalig militair zet ze haar vaardigheden in om haar familie, collega-leiders en de wereld te beschermen tegen deze dreiging.
Opgekrikt door Davis
G. Allen Johnson van de San Francisco Chronicle merkt op: "G20 is standaard-actie die wordt opgekrikt door EGOT-winnaar Davis, die alles beter maakt."
Robert Daniels van RogerEbert.com schrijft: "Door luide sociale statements en verwarde geopolitiek in dienst van blockbuster-entertainment gemaakt voor streaming voelt G20 zich los van zijn tijd en toch pijnlijk indicatief ervoor."
Explosief en ongeloofwaardig
Jordan Hoffman van Entertainment Weekly stelt: "Deze explosieve actiefilm is compleet belachelijk - en des te beter daardoor."
Jim Grierson van AV Club merkt op: "Davis straalt authenticiteit uit - een felle hardheid zonder ooit bovenmenselijk te lijken - en in G20 is zij het enige echte in een film die hopeloos nep is."