Ryan Reynolds ontwijkt vraag over 'It Ends with Us'-rechtszaak: "Waar zijn je vrienden?"

De 'Deadpool'-acteur en zijn vrouw Blake Lively lijken alsmaar minder populair te worden.

Deadpool-ster Ryan Reynolds kwam deze week onbedoeld in het middelpunt van de aandacht te staan, toen fans opmerkten dat NFL-ster Travis Kelce hem heeft 'ontvolgd' op Instagram. Wat is er precies aan de hand?

De actie viel op omdat de twee ogenschijnlijk bevriend waren via hun connectie met Taylor Swift en Reynolds' vrouw, Blake Lively. Fans vermoeden dat het alles te maken heeft met een toenemende juridische strijd.

Spanning
Op een recent event werd Reynolds door verslaggevers gevraagd naar het Instagram-gedrag van Kelce, maar hij koos ervoor het onderwerp volledig te negeren. Die stilte voedde alleen maar meer speculatie over mogelijke spanningen binnen hun sociale kring.

Regisseur en acteur Justin Baldoni, bekend van onder andere It Ends With Us, heeft een rechtszaak aangespannen tegen Lively en Reynolds ter waarde van maar liefst 400 miljoen dollar. Hij beschuldigt hen van laster, manipulatie en reputatieschade gerelateerd aan de filmproductie.

Swift ongewild betrokken
Opvallend is dat ook Taylor Swift in de rechtszaak genoemd wordt, iets wat de spanning tussen Kelce en Reynolds mogelijk verklaart. Zo beweert Baldoni dat Swift onbedoeld is meegetrokken in het conflict, doordat ze via haar vriendschap met Lively werd gelinkt aan de zaak.

Bekijk op Instagram


Tot nu toe hebben zowel Reynolds als Kelce zich op de vlakte gehouden, maar fans zijn alert: "Zodra mensen elkaar ontvolgen, weten we dat er meer speelt dan ze laten merken". Meer nieuws zal ongetwijfeld nog gaan volgen.

NieuwsFilm

meest populair