Heroïsch en episch slagveld domineert SkyShowtime: "Functioneert prima als een stevig actieavontuur"

Vervolg op 'Gladiator' scoort zeer redelijk en staat nu bovenaan de SkyShowtime Top 10.

Ridley Scott keerde terug naar het genre waarmee hij begin deze eeuw een van zijn grootste successen behaalde. De regisseur wist met zijn originele film vijf Oscars te winnen, waaronder die voor Beste Film. Inmiddels is Gladiator II al even uit. De film is misschien minder goed, maar nog altijd erg vermakelijk. De film domineert dan ook de Top 10 op SkyShowtime.

Gladiator I is is door SkyShowtime in de categorie Drama geplaatst, al zouden termen als "Actie, Heroïsch" en "Episch" de film niet misstaan. het vervolg duurt een forse 2 uur en 27 minuten"[/i] en de cast bestaat onder andere uit Paul Mescal, Denzel Washington en Pedro Pascal.

Nette ontvangst
Op de Tomatometer scoort Gladiator II een redelijke 70 procent. Op IMDb staat de film op een 6,5 op basis van ruim 240 duizend stemmen.

"Ruim twintig jaar na zijn Oscarwinnende epos bewijst regisseur Ridley Scott dat hij nog steeds een prima blockbuster kan maken, concludeert Jons Klaessens. "Hoewel Gladiator II prima functioneert als een stevig actieavontuur, is het script misschien wat te slaafs tegenover diens voorganger." Klaessens gaf de film een 3,5 ster.

Nu op Netflix
Als je Gladiator II wilt bekijken, dan is de film nu hier te vinden op SkyShowtime.


De synopsis: Tientallen jaren na de dood van Maximus groeit Lucius op ver van Rome. Wanneer zijn woonplaats wordt aangevallen door twee keizers van het Romeinse Rijk, belandt hij als gladiator in het Colosseum.

NieuwsFilm

meest populair