In de geliefde franchise hebben we al heel wat iconische schurken voorbij zien komen. Denk bijvoorbeeld maar aan Le Chiffre, Silva en Blofeld, om er maar een paar te noemen. Toch hebben we zelden een vrouw als de grote slechterik gezien. Zou daar nu verandering in kunnen komen?
Grote naam
Natuurlijk zal er weer een Bond-girl in het volgende hoofdstuk opduiken (deze twee wereldberoemde actrices lijken de meeste kans te maken), maar volgens sommige filmfanaten zou het ook heel interessant kunnen zijn als de volgende villain een vrouw zou zijn.
De naam van Rebecca Ferguson, die met Villeneuve werkte aan de Dune-films, is in dat opzicht een veelbelovende kandidaat. Actierollen gaat ze niet uit de weg, maar ook met haar vertolking van Rose in Doctor Sleep toonde ze aan dat ze eveneens schurkenrollen makkelijk aankan.
Gedurfde keuze
Ferguson wordt al jarenlang gezien als een van de beste acteurs in Hollywood. Barbara Broccoli, de voormalige topproducente van de 007-franchise, liet al eerder weten dat Bond een man zal blijven, maar een vrouw als schurk zou een frisse en gedurfde zet zijn.
Bekijk op Instagram
Villeneuve heeft het in zich om het Bond-universum een nieuwe dimensie te geven en Ferguson zou daar perfect bij passen. Of het ervan gaat komen is nog maar de vraag, maar nu dat de naam van de actrice de ronde doet op het internet zou het misschien wel meer dan een gerucht kunnen zijn.
Ook interessant
Veel vervolgfilms zijn verschrikkelijk, maar deze is 10x beter dan de eerste film
In 2014 wist regisseur Paul King hoge ogen te gooien met Paddington. De film over de pratende beer werd sterk onthaald, maar drie jaar later...[Lees verder]