Dat was een rol die hij had gespeeld in de Fantastic Four-films uit 2005 en 2007. In Deadpool & Wolverine neemt hij het op tegen Pyro (Aaron Stanford), een van de mutanten die onder leiding staan van schurk Nova. Dat loopt niet goed voor hem af: Pyro wint het gevecht door de vlammen van Johnny te absorberen.
Gevecht
Nu blijkt echter dat Johnny dat ook kan. Johnny is namelijk nu weer te zien in The Fantastic Four: First Steps, gespeeld door Joseph Quinn. En in een vroege scène zien we dat hij vuur absorbeert.
Achteraf gezien slaat het gevecht tussen Johnny en Pyro dus helemaal nergens op. Nadat Pyro de vlammen van Johnny had geabsorbeerd, had Johnny exact hetzelfde terug moeten doen.
Multiversum
Natuurlijk kan het ook zo zijn dat de Johnny van Evans die kracht niet geleerd heeft. Hij is dan ook een andere versie uit het multiversum. Wellicht krijgen we daar meer over te horen in andere films. Quinn keert terug als Johnny in Avengers: Doomsday.
Intussen zie je The Fantastic Four: First Steps nu in de bioscoop. Daarin nemen Johnny en de rest van de Fantastic Four het op tegen Galactus, een ruimtegod die de aarde wil opeten.